Jump to content
Dogomania

Zakończony -Loluś zaprasza do ogródka, na wymianę hobbystyczną do 06.05.2023 godz.20.00 :)))


ona03

Recommended Posts

Dnia 8.05.2023 o 08:10, NikaEla napisał:

Przezimowałam sundeville w mieszkaniu, przeżyła i śliczna już była. Wynosiłam zahartować na balkon na dzień i raz zapomniałam zabrać na noc (wróciłam późno bardzo zmęczoną). Zmarzła  😞  chyba się zapłaczę

To samo miałam z fuksją, która zakwitła w marcu w domu. Wyniosłam ją w ciepłe dni na ganek i gdy nocą przyszedł przymrozek zapomniałam schować do domu. Zmarzła i uschła. Ponieważ był to prezent od przyjaciółki nie mogłam się zdecydować na wyrzucenie suchego, sterczącego patyka i po kilku tygodniach wypuściła od korzenia młode pędy. Może i u Ciebie też tak będzie🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 08:30, Grażka123 napisał:

To samo miałam z fuksją, która zakwitła w marcu w domu. Wyniosłam ją w ciepłe dni na ganek i gdy nocą przyszedł przymrozek zapomniałam schować do domu. Zmarzła i uschła. Ponieważ był to prezent od przyjaciółki nie mogłam się zdecydować na wyrzucenie suchego, sterczącego patyka i po kilku tygodniach wypuściła od korzenia młode pędy. Może i u Ciebie też tak będzie🙂

mam nadzieję, zwłaszcza że nie wszystkie pędy zbielały. Ale i tak żal

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry 🙂

 

Dnia 8.05.2023 o 08:10, NikaEla napisał:

Przezimowałam sundeville w mieszkaniu, przeżyła i śliczna już była. Wynosiłam zahartować na balkon na dzień i raz zapomniałam zabrać na noc (wróciłam późno bardzo zmęczoną). Zmarzła  😞  chyba się zapłaczę

często tak jest, że coś przeżyje zimę, a później coś się zadzieje i klops .....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 10:03, Poker napisał:

A gdzie kupujecie Sundevillę? To moje marzenie.

We Wrocławiu nie ma???

U nas na targu ogrodnicy mają, i w kwiaciarni też są. Białe i czerwone. Każdego roku bez problemu można kupić.

Ja za to szukam tytoniu Sandera albo oskrzydlonego, sadzonek. Dawno, dawno temu miałam na balkonie, i teraz znowu chciałabym posadzić. Pięknie pachnie wieczorami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 08:10, NikaEla napisał:

Przezimowałam sundeville w mieszkaniu, przeżyła i śliczna już była. Wynosiłam zahartować na balkon na dzień i raz zapomniałam zabrać na noc (wróciłam późno bardzo zmęczoną). Zmarzła  😞  chyba się zapłaczę

Dostałam moją na urodziny. Miała już po przycięciu 1/50m. Zaczęła mi marnieć w domu w chłodnym pokoju już pod koniec marca. Teraz wygląda jakby uschła. Znajoma miała też dużą na korytarzu w bloku. To samo jej się z jej kwiatem stało co z moim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 10:03, Poker napisał:

A gdzie kupujecie Sundevillę? To moje marzenie.

Trzy lata  temu w jakimś markecie kupiłam.  W leroy  chyba ( to było przed wojną, teraz oczywiście tam już nic nie kupuję)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 17:14, NikaEla napisał:

Trzy lata  temu w jakimś markecie kupiłam.  W leroy  chyba ( to było przed wojną, teraz oczywiście tam już nic nie kupuję)

I super, ale wielu ludzi korzysta z tego sklepu.......

 

Dzień dobry ogrodniczki, może wreszcie będzie ciepło :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2023 o 14:16, togaa napisał:

OneczkoO3, to Twoja sprawka. Czego się po TYM spodziewać?

Rośnie w oczach.

1096891649_img_20230510081545_img_20230510075554_poczta.wTakiecoodIw._zmniejszamy_pl_zmniejszamy_pl.jpg.a03dbf7cf5e90de55fb1a2163570919e.jpg

 

Zapaszku :)))))

No super, pierwszy raz zakwitnie ? Tylko na noc do domku, przymrozki zapowiadają 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 17:14, NikaEla napisał:

Trzy lata  temu w jakimś markecie kupiłam.  W leroy  chyba ( to było przed wojną, teraz oczywiście tam już nic nie kupuję)

Też nie kupuję u nich i w Auchanie też nie, mimo że go lubiłam.

Ludzie kupują, bo kasa, Misiu, kasa....

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • ona03 changed the title to Zakończony -Loluś zaprasza do ogródka, na wymianę hobbystyczną do 06.05.2023 godz.20.00 :)))

 

Naczelnej ogrodniczce Dogomanii;  niestrudzonej Oneczce O3,  Loluś  z całego serca dziękuje.

Dziękujemy również  wszystkim hobbystom , gościom, sympatykom Lolusia.

Niech się Wam wszystkim  darzy w ogródku i w życiu.  😉

188464072_lg-b-piekne-kwiaty-obrazy.jpg.6fe847379f237b597d2c79ca05bdcec2.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...