Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, psiaki mają tylko 240 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Tak jak już napisała Ewunia, wybierzemy najlepszą opcję leczenia dla Bajki, najmniej ją obciążającą, chcemy, żeby miała dobre życie, żeby się cieszyła i uśmiechała ❤️  tyle ile jest jej dane. serca nam pękają z rozpaczy i smutku ale się nie poddamy.
Dziękujmy bardzo serdecznie za każdą pomoc , za dobre słowo i uwagę, bez Was nie byłaby ta pomoc możliwa.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

W przypadku choroby onkologicznej karma powinna być niskowęglowodanowa, więc poczytałam trochę i podpytałam znajomego weta że bardzo dobra jest carnilove. Zamówiłam 30 puszek po 400g. Dobowe dawkowanie dla psa 10-25 kg jest 200-400g . Myślę, że jak Bajka waży około 13 kg to puszka dziennie będzie ok. Cały czas mam nadzieję, że może nie będzie tak źle, ostateczne rozpoznanie daje przecież dopiera badanie histopatologiczne. Puszki będą we wtorek , to proszę powiadomcie Anecik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2023 o 20:36, Filipki napisał:

W przypadku choroby onkologicznej karma powinna być niskowęglowodanowa, więc poczytałam trochę i podpytałam znajomego weta że bardzo dobra jest carnilove. Zamówiłam 30 puszek po 400g. Dobowe dawkowanie dla psa 10-25 kg jest 200-400g . Myślę, że jak Bajka waży około 13 kg to puszka dziennie będzie ok. Cały czas mam nadzieję, że może nie będzie tak źle, ostateczne rozpoznanie daje przecież dopiera badanie histopatologiczne. Puszki będą we wtorek , to proszę powiadomcie Anecik.

Bardzo Ci dziękujemy, z całego serca!!!  A mogłabyś dać mi link do tej karmy?

Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłyśmy dzisiaj dotychczasowe wydatki na psiaki. Chcemy mieć na bieżąco informację ile tak naprawdę mamy funduszy i ile nam brakuje. 

Dotychczasowe wizyty u weta bez dzisiejszej wizyty w Gliwicach, za którą zapłaciłam dzisiaj przelewem zostały podsumowane i wet wystawił fakturę na Fundację ZEA, o czym pisałam kilka dni temu. Niestety zostało nam w Fundacji tylko 110 zł, a przed nami jeszcze badania krwi całej czwórki i USG trójki.

Tak przedstawiają się dzisiejsze wydatki. To koszty od początku pobytu psiaków w hotelu. 

14.04 - 180,00 zł - wizyta u onkologa i USG Bajki (F-ra 52/2023)
14.04 – 168,00 zł – dwukrotne odrobaczanie całej czwórki
14.04 – 68,00 zł – zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom całej czwórki
14.04 – 90,00 zł – czipowanie Brawurki, Nutki i Farcika
14.04 – 150,00 zł – Groomer Bajki plus transport
14.04 – 130,00 zł – Groomer Nutki plus transport
14.04 – 20,00 zł – transport Bajki do weta 11.04
14.04 – 90,00 zł – transport Bajki do weta do Gliwic 14.04
14.04 – 18,99 zł – Helicid dla Bajki

Razem 914,99 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2023 o 17:16, Poker napisał:

Z bazarku będzie ok.200 zł

Ponieważ liczę co chwilę kase psiakow, mnie wyszło, że aż 275 zł❤️

Dnia 16.04.2023 o 18:10, Ellig napisał:

Tak  mamy nadzieję,  że ten preparat polepszy kondycję psiaków. 

Screenshot_20230416_180353_Allegro_copy_270x306.jpg

Eluś, znakomicie poprawi stan sierści i nie tylko❤️

Dnia 16.04.2023 o 18:28, Ellig napisał:

Bajka dostała w prezencie od lek.wet.,  który leczy psiaki Ewy Marty dwa preparaty wspomagające w chorobie nowotworowej.

Serdecznie dziękujemy. 

received_595331928981097_copy_460x384.jpg

No właśnie. Oba preparaty dla Bajki❤️ wysłałam już w piątek do Anetki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2023 o 12:11, b-b napisał:

Ciągle mi Bajeczka siedzi w głowie.

Cholerne raczydła :((((

Ja ciągle o niej myślę. To takie niesprawiedliwe:(  

Pięknie Ci dziękuję za przygotowywany bazarek dla naszych psiaków.  Widzę, że jesteś w trakcie przygotowywania ❤️

 

Na koncie dzisiaj wzruszająca niespodzianka. Kochana Nesiowata, która już wcześniej wpłaciła w kwietniu na psiaki dzisiaj dosłała 30 zł dla Bajki. Bardzo Ci kochana dziękujemy, bardzo ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki- nie prosimy, ale BŁAGAMY o wsparcie dla nich! Mają tylko 60 zł deklaracji

Po wyniku USG Bajki, na którym jest opisana macica, której nie powinno być, musimy zrobić USG pozostałym suniom, bo możliwe, że one też nie są wysterylizowane. 

Przy okazji wyjaśniania sprawy z gminą okazało się, że w rachunku za sterylizację był wystawiony w styczniu 2018 i już wtedy jeden psiak miał 2 lata, a trzy po 1 roku. Nie wiemy skąd gmina wzięła sobie wiek 4 lata. Jedno z nich ma 7 lat, pozostałe po 6 😞 Przy czym na fakturze widnieją jako cztery suczki:(

Musimy szybko sprawdzić, czy pozostałe sunie są wysterylizowane. Może tylko Bajeczka nie jest:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...