Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, a sunie mają tylko 300 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

  • Ewa Marta changed the title to BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki- nie prosimy, ale BŁAGAMY o wsparcie dla nich! Mają tylko 90 zł deklaracji
Dnia 24.04.2023 o 14:35, elik napisał:

Wierzyć się nie chce, że Bajeczka jest tak poważnie chora 😞

340163673_559944826225871_1176029225488891840_n.jpg

Mam tylko nadzieję że jest teraz szczęśliwa, ma poczucie bezpieczeństwa i tego, że jest jej dobrze.

Od jutra zaczynamy badania krwi innych psiaków. Mamy nadzieję, że nic złego w nich nie wyskoczy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2023 o 14:58, Ewa Marta napisał:

Mam tylko nadzieję że jest teraz szczęśliwa, ma poczucie bezpieczeństwa i tego, że jest jej dobrze.

Od jutra zaczynamy badania krwi innych psiaków. Mamy nadzieję, że nic złego w nich nie wyskoczy.

 

 

Jestem pewna, że tak właśnie jest. Bajeczka cieszy się wszystkim co teraz ma.  Otwartą przestrzenią, swobodą, pełną miseczką i obecnością człowieka.

Myślę, że to nie może być seryjne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2023 o 15:01, elik napisał:

Jestem pewna, że tak właśnie jest. Bajeczka cieszy się wszystkim co teraz ma.  Otwartą przestrzenią, swobodą, pełną miseczką i obecnością człowieka.

Myślę, że to nie może być seryjne.

Obyś miała rację Elu.

Link to comment
Share on other sites

Nutka już po badaniach krwi. Czekamy na wyniki. Była bardzo grzeczna u weterynarza. Czekamy na wyniki.

Ponieważ dużo biega, schudła 1 kg i waży 15,5 kg. To akurat dobrze, bo panienka była przy kości. Prawdopodobnie zabierała większość jedzenia nie dając pozostałym jeść.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...