Jump to content
Dogomania

Dzięki Joannie suczka "w domu z prawdziwego zdarzenia"


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, że to nie załatwia sprawy ale dostałam od koleżanki info, że ma na zbyciu budę dla psa, trzeba ja tylko przetransportować z Otwocka do Zielonki ale jeśli warto i właściciele posesji sie zgodzą postaram sie to załatwić,

Link to comment
Share on other sites

W innym temacie pisałaś/eś, że możesz opłacić sterylke, czy to nadal aktualne? porobiłam ogłoszenia i ze znajomymi porozwieszamy je w lecznicach, będzie tam informacja, że suczka zostanie wysterylizowana, może być?
(Porozmawiam z Joasią z fundacji Maja, z pewnością zgodzi się, żeby sterylke wykonał wet, który wykonuje te zabiegi dla jej psiaków, wtedy będzie napewno taniej i pewniej, oczywiście też postaram się dorzucić do puli).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']W fimie wynajmowałem teren. Umowa kończy się z końcem maja. Wątpię by poza mną ktoś pofatygował się dokarmiać te psy.

Osoby zainteresowane składką na sterylkę ( a może ktoś ma dojście do darmowych ) proszone o kontakt na priva lub na ogólnym.[/quote]

Oprócz Rudej są tam jeszcze dwa samce, tak?

Najtaniej jest chyba w schronisku w Celestynowie. 160 pln za sunię do 15 kg (powyżej 15 kg 180 pln).

Czy ktoś kontaktował się z P Joanną z Fundacji Maja? Próbuję się do niej dodzwonić aby zapytać o koszt sterylek, które ona załatwia ale coś mi się nie udaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...