Jump to content
Dogomania

Rozliczony, do usunięcia.


Isiak

Recommended Posts

Dnia 1.12.2022 o 08:14, alex260503 napisał:

Dzień dobry

poproszę nr 1 za 42 zł

alex

Dzień dobry 🙂 Dziękuję, pędzę zapisać.

Dnia 1.12.2022 o 08:38, Poker napisał:

Coś o tym wiem, zawsze kupujesz na moich bazarkach kalendarze z ptakami.

Isiaczku, gratuluję pięknego bazarku.

Bo ptaszki cudne są. A ja lubię też ryby 😄 Bazarek jest zasługą mar.gajko, która podarowała te fantastyczne fanty, i Jaagi, która zrobiła zdjęcia. Ja tu tylko pilnuję 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 22:38, Isiak napisał:

Sikorka też jest na kolejce, ale modra. Mam też wzór z kardynałem, ale nie wiem, czy będzie zainteresowanie.

Kardynał niby ładny ptak, bo ten kolor piękny, ale ten czubek mi jakoś niekoniecznie pasuje. Wolę chyba bardziej "obłe" małe ptaszki 😉

Tym samym ja na kardynała się nie skuszę, ale na pozostałe wymienione jak najbardziej 🙂

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślałam 🙂 Kardynał trochę obcy naszej kulturze, ale mnie się bardzo kojarzy ze świętami Bożego Narodzenia. Może dlatego, że w wielu wzorach haftów świątecznych oraz papierów do scrapbookingu jest właśnie kardynał. No ale wzory i papiery amerykańskie 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 10:40, Isiak napisał:

Też tak myślałam 🙂 Kardynał trochę obcy naszej kulturze, ale mnie się bardzo kojarzy ze świętami Bożego Narodzenia. Może dlatego, że w wielu wzorach haftów świątecznych oraz papierów do scrapbookingu jest właśnie kardynał. No ale wzory i papiery amerykańskie 😄

Dokładnie. U nas gil w świątecznych czy zimowych dekoracjach dominuje. Często w zimowych też sikorki 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...