Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS u malti ! DZIEŃ ZEROWY !!!!!! ODLICZAMY! BEŻO - pies z lańcucha, czy uda mu się pomóc?


Poker

Recommended Posts

Dnia 20.11.2022 o 21:50, Tyśka) napisał:

Ale on sympatyczny, dobrze mu z pyszczka patrzy 🙂 Dodałam dwa zdjęcia z hoteliku do ogłoszenia przy okazji edytowania, gdzie przebywa Beżo.

Jest bardzo sympatyczny. Tysiu, wrzuć proszę link do jego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 21:23, Ewa Marta napisał:

Aaa, to zmienia postać rzeczy. Rzeczywiście drobinek. 

Bardzo sie trzyma Isi, ona jest dla niego duzym wsparciem.

Dobrze, że teraz są razem, bo wspólny dom trudniej będzie znaleźć. Chociaż nie takie cuda tutaj się działy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wy tu gadu gadu, a rzeczywistość wygląda całkiem inaczej.

Rozmawiałam z Anecik i okazuje się ,że : Beżo cały czas zaczepiał Isię, aż ta burczała na niego. Ona ciągle szuka kontaktu z człowiekiem , a on stał z boku, onieśmielony. Dziś Anecik postanowiła ich rozdzielić i zobaczyć co się zadzieje. I niespodzianka. Beżo zaczął szukać z nią kontaktu, podchodzić na zawołanie.

  Więc chłopak poszedł do domku dla psów i na moją prośbę  dostał do gryzienia kość,żeby mu nie było smutno w pierwszą noc bez Isi.

Zobaczymy jaki będzie efekt ich rozstania, bo umówiłyśmy się z Anecik, że na razie nie będą się spotykać. Sprawdzimy jak się będą zachowywać osobno.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Beżo był dziś u weta, miał pobraną krew na badania.

Jest zdrowy, ma ok. roku, waży 12,400. Powinien przytyć do ok. 14 kg.

Był bardzo grzeczny. Na wybiegu na zawołanie podbiega, chętnie pędzi do swojego boksu. W nocy nie szczekał, a rano się cieszył.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 23:02, Alaskan malamutte napisał:

Poker, czy potrzebna pomoc w ogłaszaniu Beżo? 

Jeśli tak, to na jakie miasto?

Ja ogłaszam na Wrocław, ale muszę zmienić tekst i zdjęcia. Tyśka na Bydgoszcz.
Tola będzie ogłaszać na Śląsk, jeszcze nie wiem na jakie miasto. Może Kraków?

Dzięki.

W wynikach badania krwi okazało się, że Beżo ma stan zapalny. Ale nie  wiadomo gdzie.

Na moją prośbę dostał antybiotyk, bo wet planował podanie go dopiero od poniedziałku przy okazji kastracji.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 23:32, Poker napisał:

W wynikach badania krwi okazało się, że Beżo ma stan zapalny. Ale nie  wiadomo gdzie.

Na moją prośbę dostał antybiotyk, bo wet planował podanie go dopiero od poniedziałku przy okazji kastracji.

 

Nasza Isia też ma lekki stan zapalny moim zdaniem, ale byłabym wdzięczna, gdybyś zerknęła na jej badania (Ellig umieściła na wątku Isi).

Chciałam dla formalności potwierdzić, że dostałam od Poker zwrot 115 zł za transport Beżo. Ja rozliczyłam już cały transport 3 psiaków. Bardzo dziękuję❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...