Jump to content
Dogomania

Jest źle, potrzebne TK/MRI głowy i usunięcie pocisku. Ciemność spowiła mój świat - niewidomy Grey mix husky w schronisku.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 1.03.2023 o 21:13, Tola napisał:

Nowe wpłaty na koncie ZEa:serce-ruchomy-obrazek-0815.gif

50 zł - mdk8 (27.02.)

40 zł - Beata K. Posada Górna 27.02.)

50 zł - Agnieszka P. Pisató (27.02.)

70 zł - Marena L. Chorzów (28.02.)

15 zł - Ewelina S. Ząbki (28.02.)

 

Dziękuje, juz uzupełniam i na FB wstawię wpłaty, ktore stamtad Grey otrzymał.

Link to comment
Share on other sites

Znalazła sie na FB pani, która chce zrobić mydełka i świeczki i wystawić je na bazarku dla Greya. Pytała, czy ktos jeszcze ma jakies fanty czy coś potrafi zrobić? Ja mam książki, odzież i kilka ubranek dla psów. Mam nadzieję, ze ten bazarek chwyci. Ucieszyłabym sie, gdybyśmy w końcu mieli osobę, która potrafi to robić w razie potrzeby.

Może ktoś tu jeszcze też może coś przeznaczyć na bazarek? Wtedy zdjecia i opisy przesłałabym ten pani.

Druga ważna sprawa, Tola dziś zrobiła zbiórkę dla Greya: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/niewidomygrey?fbclid=IwAR0wT7ob4M4g3NQxhi3XIMCJMX5MTvWemVwJfPSHKIzmyo7zY-Jlq1LwTIc

Ślicznie dziękuję, bo wiem, że ma mnóstwo zajęć. Baaardzo prosze wszystkich o udostępnianie, żeby ludzie mogli go zobaczyć i wesprzeć. W ostateczności mogę pożyczyć pieniądze z konta ZEA od naszych innych psów, ale problemem jest to, że muszę miec je z czego oddać. Jesli nie bedzie wpłat, to nie moge wyłożyć tych środków.

Grey od wczoraj zrobił kolejny krok, kiedy rano go wypuszczamy z zagrody, to nauczył się na nas wskakiwac z radością. Nie zawsze się mu udaje trafić na oślep, ale tym bardziej wzruszają jego wysiłki, zeby miec z nami kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2023 o 16:32, Jaaga napisał:

Znalazła sie na FB pani, która chce zrobić mydełka i świeczki i wystawić je na bazarku dla Greya. 

A ki9edy Pani zamierza go zrobić?

Ja dzisiaj ruszę tutaj z bazarkiem dla chłopaka. Może to co nie zejdzie, to bardzo wartościowe można będzie wystawić na FB z Pani bazarkiem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2023 o 17:43, b-b napisał:

A ki9edy Pani zamierza go zrobić?

Ja dzisiaj ruszę tutaj z bazarkiem dla chłopaka. Może to co nie zejdzie, to bardzo wartościowe można będzie wystawić na FB z Pani bazarkiem?

Dziękuję Ci bardzo. Pani napisała, ze skoro wczoraj ruszyła zbiórka, to wstrzyma się z bazarkiem. Zobaczymy za tydzień, jak ona pojdzie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2023 o 08:35, Jaaga napisał:

Dziękuję Ci bardzo. Pani napisała, ze skoro wczoraj ruszyła zbiórka, to wstrzyma się z bazarkiem. Zobaczymy za tydzień, jak ona pojdzie. 

Jak na razie zbiórka idzie bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Zbiórka pędzi.

Piątek południe to był doskonały czas na jej wrzucenie, bo aktywują chyba tylko do 15,00, a potem sobota, niedziela przerwa.

Takim sposobem zbiórka Geeya jest cały czas na pierwszej stronie, do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2023 o 11:06, rozi napisał:

Wczoraj koło południa napisałam post pod dyskusją o DIOZ. Na FB. Pokazałam zbiórkę Grey'a, może i stamtąd parę osób przyszło  😄

Dziękuję.

Mogę już dzwonić umawiać tomografię,  tylko muszę zobaczyć się z mężem na tyle, żeby na spokojnie ustalic termin, kiedy może jechać.  Niestety ze względu na codzienne dowożenie i odbiernie córki ze szkoły , ma bardzo ograniczone możliwości kilkugodzinnych wyjazdów w ciągu dnia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze rozliczyć wydatki poza fundacyjne, z pieniędzy zebranych na moim koncie z bazarków.

40 zł kosztował Sedalin, paragon, żeby się nie zgubił, schowałam tak skutecznie, że na razie go szukam 😉 jak znajdę, to wstawię. 40 zł paliwo do Tychów i 10 zł połowa tubki masci Ubrolexin, którą wzięłam do Tychów, zeby dr Olender wyczyściła mu uszy i ją założyła. Niestety, Osurnia jest teraz tak droga, że w ramach oszczędności jechałam ze swoja maścią. Tym sposobem zaoszczędziłam 110 zł.

Powiedziała, że wczesniej podana Osurnia zadziałała, bo była jeszcze wydzielina do usunięcia, ale nie ma już stanu zapalnego i raczej nie trzeba bedzie powtarzać już podawania leku.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...