Jump to content
Dogomania

Starutki Krecik, którego na razie nikt nie szuka


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 9.03.2023 o 10:51, Tyśka) napisał:

Jaaga, będziesz ogłaszać Krecika? Mogę zrobić olx.

Wątpię, jest stary jak świat, wrzaskliwy i teraz jeszcze doszły problemy z kręgosłupem. Dziękuję, najwyżej zobaczymy jak będzie po miesiącu podawaniu preparatu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 10:11, Jaaga napisał:

Dziś kupiłam dla Krecika Arthrosterol, koszt 150 zł i niestety Krecik jest na minusie 😞 

IMG_20230309_100927.jpg

     🦔💓Jagusiu przeslalam pieniazki 27 zl Krecikowi                                                                           i juz nie ma minusik, Jagusiu jak doleca prosze serce potwerdz na kramiku

to z bazarciu ale ale jeszcze trwa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 11:32, Nadziejka napisał:

     🦔💓Jagusiu przeslalam pieniazki 27 zl Krecikowi                                                                           i juz nie ma minusik, Jagusiu jak doleca prosze serce potwerdz na kramiku

to z bazarciu ale ale jeszcze trwa.

Ślicznie dziękuję, wpłata jest juz na koncie. lece potwierdzać 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano bylismy w lesie po podagrycznik dla Kreta, Barytona i nam na obiad. Nazbierałm tez pokrzywy dla wszystkich, gwiazdnicy dla gęsi i rarytas dla mnie czyli grzyb czarkę szkarłatną. Cieszę się z wiosny, bo w końcu mozna jeść roslinność wartościową, nie chemiczną, zdrową.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2023 o 19:53, rozi napisał:

Na konto Kreta, czyli Jaagi, poszedł przelew z mojego bazarku małego. Proszę o potwierdzenie, kiedy dotrze 🙂

 

Ślicznie dziekuję za pomoc, rozliczyłam juz na pierwszej i potwierdziłam na bazarku 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...