Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ach, no co za sobki! 0X 8) Jakieś tajemnice, tajne sposoby... 8) Ja też chcęęęęę, a jakże!
ps. a te algi to jaki preparat (nazwa)? Ja daję tylko Kelp od czasu do czasu (choć staram się z nim nie przesadzać, bo w końcu to preparat na uzupełnienie jodu, a my mieszkamy przeciez nad morzem)...
ps.2 - czy ktoś próbował preparatu "na sierść" o nazwie Gammolen??

Link to comment
Share on other sites

Algi morskie -ja daję firmy Beaphar nzaywa się to Algolith posypuję jedzonko i smakuje dziewczynom
Gammolen -szczerze mówiąc dawałam jednej suczce pól roku i nie widziałam żadnych efektów teraz daję olej z pestek winogron i czekam .... zobaczymy
A te amerykanskie sposoby to są niezbędne dla wystawowych piesów ale jak chcesz napisz dam Ci na pw...

Link to comment
Share on other sites

Żadne sobki Gośka, tylko regularne sobale! :wink: W końcu "nobless oblige". :D
Preparat z alg - dokladniusieńko ten sam co Karka. Carmen dostaje do swojego kleiku. Preparat kosztuje deko ponad 30,- zl w Karusku internetowym i wystarcza na dluższy czas dla jednego psiaka.
Wlaścicielka taty mojej malej, p. Nemcowa z Czech napisala mi, że ona stosuje preparat (w tabletkach) o nazwie Biopolym. W Polsce szukalem w kilku miejscach - nikt nie slyszal. W wyszukiwarce wrzucają się strony po czesku i po angielsku.Pozdrówka rodzinne.

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze jedna rzecz mnie zaczęla gnębić. Ja sobie tutaj pięknie planuję Szilvasvarad i Radom/Bytom, ale nie pomyślalem, że Carmen stuka wtedy 6 miesięcy i duże ryzyko pierwszej cieczki. Czy u Waszych malych cieczka pojawila się dokladnie w 6-miesięczne urodziny?

Link to comment
Share on other sites

Z tą pierwszą cieczką jak i drugą to nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi moje suńki raczej dostawały ok.8 miesiąca :) To jest minusik posiadania suniek ,że czlowiek sobie planuje wystawy a one bardzo często dostają cieczki własnie w terminie wystaw :evilbat: i klops

Link to comment
Share on other sites

Slodkiego, milego życia przez najbliższy rok (do nastepnego 8-go Marca) dla świetlików biszońskich - Agnieszki, Gośki, Karki, sympatyczek gościnnie tu zaglądających i Waszych babskich pociech. :bday: :BIG: :beerchug: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Aga powolutku tak do 8 miesiąca dostanie napewno pierwszą cieczkę :)
Czy u Was też taka żima? U nas sypie i sypie nie widać końca a nam się marzy już wiosna :P Zrobiłam dziś strzyżenie wszystkim potforom to może się w końcu poprawi pogoda :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Tomek za życzenia! Bardzo miło z Twojej strony!
Karka, u nas też zima w pełni, nie ma co,,,na dodatek ciągle zaskakuje drogowców i do mojego psa docieram ze znaczym opóźnieniem..
Co do tej cieczki,,,mnie tam się nie spieszy, moze być i po roku...
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Witam radośnie krajankę :angel: (niezorientowanym powiem, że Stalowa Wola leży za rogatkami Niska). Wpadaj jak najczęściej ze swoim łysolkiem, to jest ciepły topik więc nie zmarznie biedaczek. :eggface:
Do stałych bywalców - wstyd! :bad-word: Tak zaugorzyć najfajniejszy temat. :evil: Przez te śniegi to Wam chyba prądu brakło albo myszki wyzdychały! :D Pisać mi tu zaraz co słychać u Was i Waszych mikrogangsterów. :D U mnie śniegu po pachy. :cry:
No, to się opisałem.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać wiosna jest pożądliwie pożądana przez wszystkie przepyszne biszony (zdanie dla cudzoziemca). Ja już plwam na śnieg jak rasowy Chińczyk i nie pomaga. Tony zalegają mi na podwórku! 70 metrów odśnieżania, żeby wyjechać samochodem na ulicę!
Jako bystrzacha Szybki Bill zauważyłem, że coraz więcej na topiku A-userów. Agnieszka, Alfa, Alutka i teraz Anka. Że babiniec nie wspomnę.
Ja ewentualnie mogę przemianować się na A'Tomka jak z komiksu Papcia Chmiela, choć niepodobnym do pulchnego, małego grubaska.
Dobrej Nocy świetliki.

Link to comment
Share on other sites

A dajcież spokój z tą zimą...moja młoda chyba mysli, ze żyjemy w klimacie arktycznym - nic tylko zima i zima, śniegi i śniegi przez jej całe prawie krótkie zycie! Ale moze śniegi lepsze niż błoto, które sie wg prognoz pogody na onecie pojawi w połowie przyszłego tygodnia..
No to miłego weekendu!
:D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Witam radośnie krajankę :angel: (niezorientowanym powiem, że Stalowa Wola leży za rogatkami Niska). Wpadaj jak najczęściej ze swoim łysolkiem, to jest ciepły topik więc nie zmarznie biedaczek. :eggface:
Do stałych bywalców - wstyd! :bad-word: Tak zaugorzyć najfajniejszy temat. :evil: Przez te śniegi to Wam chyba prądu brakło albo myszki wyzdychały! :D Pisać mi tu zaraz co słychać u Was i Waszych mikrogangsterów. :D U mnie śniegu po pachy. :cry:
No, to się opisałem.[/quote]

To może ja dodam niezorientowanym że Nisko leży za rogatkami Stalowej Woli :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zima i zaspty to jeszcze nic takiego, najgorsze jest to mroźne wiatrzycho i nie mogę mojego Gizmolka na pole wygonić. Coraz grubszy mi się robi.

Czy to jest niezaprzeczalny i stwierdzony fakt że bolończyki nie uczulają?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...