Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alfa1 -W Opolu niestety nie mogę wystawiać, bo nie ma tam klasy baby, chociaż moim zdaniem, gdzie jak gdzie, ale na klubówce powinno być miejsce dla takich maluchów.
Carmen może być wystawiana w klasie szczeniąt dopiero od 17 maja.
Gośka - Sopot to dla nas koniec świata. My od siebie mamy bliżej na Slowację, Węgry, Ukrainę czy Bialoruś. W takim urokliwym miejscu mieszkamy (ale jest nam tu najlepiej).
Pozdrówka.

Link to comment
Share on other sites

Tomek, Carmen jest cudna! Moja suńka miałą oba uszka lekko miodowe, nadal troche ma, ale juz jej jaśnieją! Brawo za opanowanie techniki!
Karka- fajny pomysł z nogawkami u ubranka- dziś przez 2 minut wybierała śnieg z sierści Pui- własnie na nogach, rano były takie zaspy w Łodzi, że mała brnęła przez nie - prawie nie było jej widać. Co do spacerków- pewnie najlepiej sama oceniesz, czy maluchom nie zaszkodzą, a w razie czego - witamika C i pewnie bedzie po kłopocie! :D My dzis jedziemy do znajomych za miasto, szkoda, ze Pusi jest chora- mogłaby polatac po ogrodzie :( , a tak to nici z tego...
Wszystkim życzę miłego weekendu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa1'][quote name='Tomek67']KARKA! :evil: Carramba! :evil: To bylo TOP SECRET! :o Tylko dla biszonów. :angel:
Ujawnienie tego można narazić na szwank żywotne interesy Rzeczpospolitej i przynieść nieodwracalne szkody w procesie zwalczania terroryzmu międzynarodowego. :cry:
Tajemniczy Don Pedro ( vel El Baltazar Dragon). :evilbat:[/quote]


Moja koleżanka związkowa ma biszonkę interkę,to ja tak jak by z
urzędu czuję się mianowana. :wink:[/quote]

Witam koleżankę, biszono-pudlarkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

A kto to Alutka :hmmmm:

Agnieszka jak obiecałam wklejam fotki ubranych dziewczynek :wink: fotki robione na szybko , nie pozowane wiec wybaczcie nie rewelacyjne :roll:
Angelika :)
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116519.jpg[/img]
cały zestaw :wink:
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116521.jpg[/img]
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116522.jpg[/img]
cały mój zaprzęg :wink: bardzo śpieszy się na obiadek
[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116523.jpg[/img]

Ubranka nie są opięte by włos się nie mierzwił w czasie ruchu

Tomek to możemy pogadać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kochani bo ja WAm powiem ,że Alutka ma pierwszą w Polsce suczkę bichon frise z tytułem Interchampiona! i chyba jest jak narazie jedyny bichon z tym tytułem :hmmmm: ale tego nie jestem pewna , może sama mnie poprawi jeśli napisalam głupotę :oops:

Link to comment
Share on other sites

Piękne pokrowce, Karka! Ich kolor czyni z Twojej gromadki mini-oddział wojskowy (albo leśników). A rudy, to chyba oficer. Dla pewności - podoba mi się ten rynsztunek.
A propos Bytomia. Wiele zależy od tego, jacy będą sędziowie, czy potraktują nas łagodnie na pierwszy start. Nie chciałbym kopa na starcie.
Wiem kto będzie sędziować w IX grupę w Bytomiu, a kto w Radomiu. Jak wiesz i znasz ich, to możesz mi coś napisać.
Z biszońskim pazdrawlieniem.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka dzięki :P nogawki są bardzo praktyczne :wink:

Tomek oboje sędziowie są sędziami międzynarodowymi ) Pan Jakubowski to nestor polskiej kynologii osobiście bardzo go cenię , potrafi dostrzec prawidlowo zalety i wady u psiaka.Jeśli nawet Ci wskaże co u suni jest słabe to zrobi to w sposób czarujący i nie sposób źle odebrać jego sedziowania.Osoba o wielkiej kulturze osobistej.Życzę Ci byś właśnie na niego trafił w Bytomiu.

Link to comment
Share on other sites

Karka - kubraczki bomba, ale moja biała kroku by nie zrobiła w takim ubranku 8) Jak jej czasami szelki założę, to stoi jak posążek i nie ruszy się na krok. Prześmiesznie to wygląda - jakbym miała wyłącznik na psa :lol: Jak za bardzo szaleje - mogę zawsze założyć jej szelki i nie będzie się wogóle ruszać :wink: żartuję oczywiście, zresztą psa można do wszystkiego przyzwyczaić...

Witamy Alutkę - grono biszonomaniaków pięknie się powiększa! :D

Ehh, zazdroszczę Wam wystaw :(

Link to comment
Share on other sites

Gosia moje psice co im się nie założy i nie zrobi to jest okey :P One jakoś takie dziwne są :wink:
Nie masz co zazdrościć jak będziesz miała kolejnego psiaka to posmakujesz wystaw i albo załapiesz bakcyla albo stwierdzisz ,że to nie dla Ciebie :roll:
Jak widać masz juz coś w planach :) Te smoki są urokliwe i będziesz miała super duet :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...