Jump to content
Dogomania

11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....


Recommended Posts

Śmiesznie mały jest w tym legowisku :D. Szkoda że fotek nie lubi, przydałaby mu się sesja do ogłoszeń, może jest dla niego gdzieś fajny domek, nie jest jeszcze stary. Pytałam o zdjęcia bo bardzo lubię go oglądać, zawsze mi się serce cieszy jak go widzę :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2022 o 01:32, Poker napisał:

Fajnie wychodzą zdjęcia jak jedna osoba trzyma rękę w górze ze smakolem, a druga cyka fotki. Fotograf musi stać za plecami kusiciela.

To bardzo dobry sposób, tylko potrzebna jest druga osoba. U mnie taki sam problem z Odim, też nie lubi zdjęć. W plenerze przypinam smycz do np. drzewa i mówię do psa, wtedy całkiem dobrze zdjęcia wychodzą, w domu Odiś się kuli, gdy widzi, że "czymś w niego celuję", na zdjęciach wychodzi smutas.

Tu na zdjęciu Wiktor pomimo niepewnej miny wygląda pięknie! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Na zamojskim wątku wstawiłam informację odnoście wymuszonej podwyżki cen. Koszt hotelowania Wikarego i pozostałych duzych psów w domu bedzie wynosiłod tego miesiąca 14 zł za dobe plus karma. Karmę mogę zakupić ja lub opiekun,do ustalenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiktor ma znowu problem z prawym uchem.  Zrobił mu się ropień i zaczyna wysączać się. Zauwazyłam wczoraj wieczorem, bo po kolacji lezał w legowisku zaśliniony, a normalnie ślini się, tylko jak sie czymś zdenerwuje. Sprawdziłam więc. Ucho spuchło tak, że  prawie zamknęło się mu światło przewodu. Był dziś u lekarza. Dostał silny antybiotyk w zastrzyku, ma dostawać codziennie, wczoraj juz dałam mu lek przeciwzapalny. W poniedziałek kontrola. Jesli po antybiotyku ropien nie zejdzie, to będzie oczyszczany.

Wiktor waży 39 kg, ale nie ma na nim ani trochę zbytecznego tłuszczu. To Dylan, który jest od niego masywniejszy i większy, bedzie ważył z 45 kg. Mam rację, ze nazywam je moimi cielętami 😉 Waga zbliżona.

Andrzej dziś nie płacił, bedzie liczony w poniedziałek. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 16:52, Poker napisał:

Właśnie zauważyłam na zdjęciach z 14.10. , że coś dzieje z uchem. Biedny Wiktorek, pewnie bardzo go bolało.

Co jakiś czas nawraca mu stan zapalny w tym uchu, ale bez opuchlizny i nie ropny. Wtedy kroplami lub maścią normujemy. Wtedy jeszcze nie mial, bo mu sprawdzam średnio co tydzień. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...