Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 21.01.2023 o 20:09, limonka80 napisał:

Nie wiedziałam że Szymcio to taki szczekacz 😀

A czy ten drugi alarm to Krecik ?

Tak, to nasi dwaj gospodarze. Nawet zgodnie dzielą się rolą, choć chyba dzieki Szymka dobrej roli, bo odkąd jest Kret, to odpuścił. Kret za to jest jak miniaturowy czolg; pruje przed siebie i realizuje, co zaplanuje. Nie wiem skąd w starym psie tyle siły i energii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 19:33, Tola napisał:

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Bardzo z Szymciem dziekujemy za wsparcie 😍

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 19:33, Tola napisał:

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

Opłacona faktura 320 zł

Wktor, Wena, Dylan, Szymek, Drugi.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 8.12.2022 o 20:49, Tola napisał:

Rozmawiałam  już z Jaaga, na kolejny miesiąc ZEA opłaci koszt karmy dla Szymusia.  

Kolejny worek karmy dla Szymusia miała zamówić ZEA, umknęło z pamięci i mnie i Jagnie, to był trudny czas 😏Podaj Jaaga nazwę karmy to zamówię w wolnej chwili, karma będzie u Ciebie czekała, będzie pewne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2023 o 17:55, Tola napisał:

Kolejny worek karmy dla Szymusia miała zamówić ZEA, umknęło z pamięci i mnie i Jagnie, to był trudny czas 😏Podaj Jaaga nazwę karmy to zamówię w wolnej chwili, karma będzie u Ciebie czekała, będzie pewne. 

Najtaniej teraz wychodzi Brit. Może być senior. Dzięki 😀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...