Jump to content
Dogomania

Zakończony. Szybki misz masz dla Micha. Do 12.02.22 20.00


Aska7

Recommended Posts

Dnia 2.03.2022 o 12:41, Aska7 napisał:

Mam już wszystkie wpłaty. Uzbierałyśmy 310,68 zł. : ), Dziękuję !!!

Na konto Micha poszło zaokrąglone 320,00 zł.

Jutro wyjdą ostatnie przesyłki do Niesiowatej i Isiak. 

                                              1072152098_dzikujpiknie.png.036855054e7dc5af5f3ed2597ac89dda.png

Poinformuję, gdy kasiora znajdzie się na koncie Miszki.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Aska7 changed the title to Zakończony. Szybki misz masz dla Micha. Do 12.02.22 20.00

Odebrałam w paczkomacie pustą otwartą kopertę.                                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2022 o 11:54, Nesiowata napisał:

Odebrałam w paczkomacie pustą otwartą kopertę.                                                                                                                 

 

Dnia 4.03.2022 o 12:15, Aska7 napisał:

Kurcze, przykro mi. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. Zwrócę Ci pieniądze.

Nie wolno tego tak zostawić. Jeśli coś takiego się zdarzyło to trzeba, żeby wiedziało o tym kierownictwo InPost. Muszą znaleźć winnego i przykładnie ukarać, a przynajmniej zdawać sobie sprawę z tego, że mają złodzieja na pokładzie i pilnie przyglądać się ludziom Niech złodziej ma przynajmniej stracha, że go namierzą i poniesie konsekwencje. Jeśli przejdzie to bez echa,to drań się rozzuchwali oraz bardziej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2022 o 14:06, elik napisał:

 

Nie wolno tego tak zostawić. Jeśli coś takiego się zdarzyło to trzeba, żeby wiedziało o tym kierownictwo InPost. Muszą znaleźć winnego i przykładnie ukarać, a przynajmniej zdawać sobie sprawę z tego, że mają złodzieja na pokładzie i pilnie przyglądać się ludziom Niech złodziej ma przynajmniej stracha, że go namierzą i poniesie konsekwencje. Jeśli przejdzie to bez echa,to drań się rozzuchwali oraz bardziej.

Może to zrobić nadawca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2022 o 12:15, Aska7 napisał:

Kurcze, przykro mi. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. Zwrócę Ci pieniądze.

Niepotrzebnie. Dla mnie to również niespodzianka, też się z tym nie spotkałam. Ale powinnaś złożyć reklamację. Dlatego to napisałam.                                            

Link to comment
Share on other sites

2 marca na konto Miszka wpłynęła z tego bazarku kwota 320,00 zł. Jest to wielka pomoc dla psiaka, za co
bardzo serdecznie Wam dziękuję.
Dziękuję za udział w bazarku, za kupowanie, licytowanie, podrzucanie, za obecność na wątku,
co zaowocowało tak pokaźną kwotą.

1217971197_dzikuj1.jpg.a14b40ff967b47e6fc66b2ea7e8f062a.jpg        570709219_dlaWaslove.jpg.c8a8624f8078b4540b26aa6602a84479.jpg

                                  

Szczególnie serdecznie dziękuję Aska7, która pomimo rozlicznych form pomocy, jakich udziela dla psiaków bezdomniaków, znalazła czas, siłę i fanty, żeby zorganizować tę wspaniałą pomoc dla Miszka


kwiatki_11.gif.77ce919569f6b38dc7978145be589d41.gif

 

                        

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...