Jump to content
Dogomania

Brakuje 270 zł/mies. :( Pomóżcie utrzymać dziką Sabinkę uratowaną przez Ewu.


Recommended Posts

Dnia 11.02.2022 o 16:19, Poker napisał:

Jaaga, potrzebujesz manele?

U nas zawsze sie przydadzą. Mela, Amely, Baryton i nasze adoptowane dwa staruszki maja rozkładane je do załatwiania się. Mam kilka prań dziennie, często w domestosie, więc zużycie jest spore. Legowiska mam plastikowe i na poduszki co dzień nakladam poszewki. Poszewki na kołdry i poduszki, ręczniki są mile widziane. Zazwyczaj kupuje w szmateksach, kiedy są dni z obniżką cen, bo znajoma z Katowic juz mi nie zostawia, jak kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 18:30, Jaaga napisał:

U nas zawsze sie przydadzą. Mela, Amely, Baryton i nasze adoptowane dwa staruszki maja rozkładane je do załatwiania się. Mam kilka prań dziennie, często w domestosie, więc zużycie jest spore. Legowiska mam plastikowe i na poduszki co dzień nakladam poszewki. Poszewki na kołdry i poduszki, ręczniki są mile widziane. Zazwyczaj kupuje w szmateksach, kiedy są dni z obniżką cen, bo znajoma z Katowic juz mi nie zostawia, jak kiedyś.

No to wyślę. Kołdry też mogą być? Adres chyba mam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 17:52, Jaaga napisał:

Dziękuję.  Kołdry nie bardzo, bo mam trudności z praniem, bo mi pralka ciężkich nie odwirowuje. Kupiłam dziecięce kolderki i te daje do legowisk.

Możesz pociąć te które mam na kawałki, które wejdą do poszewek i potem wywalić bez prania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 19:44, Poker napisał:

Możesz pociąć te które mam na kawałki, które wejdą do poszewek i potem wywalić bez prania.

Niestety nie mam mozliwosci, bo mamy wywóz zmieszanych smieci raz w miesiącu. Sama musze zbierać zmieszane do worków i wozić do Katowic, gdzie miasto wywozi smieci co tydzień i o dziwo płacimy tam za to mniej, niż tu na wsi. Dlatego nawet podkłady używam tylko w naprawde krytycznych sytuacjach, a normalnie piorę. Bo nie zawsze tam jedzie się wystarczająco często.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 14:11, Aldrumka napisał:

Tysiu znasz jakiś nie najdroższy  sklep  z podkładami, chyba zamawiałaś dla szczeniaków u p. Marzenki.

Przepraszam, zapomniałam odpisać... 😞 

Ja zamawiałam po sprawdzeniu ofert na ceneo - wybierałam najtańsze z tych trwalszych. 
https://allegro.pl/oferta/podklady-higieniczne-chlonne-60x60cm-betatex-50szt-11082131871 - może na przyszłość się przyda.

Ciepłe myśli wysyłam p. Ewie i Sabince.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2022 o 10:13, Tyśka) napisał:

Przepraszam, zapomniałam odpisać... 😞 

Ja zamawiałam po sprawdzeniu ofert na ceneo - wybierałam najtańsze z tych trwalszych. 
https://allegro.pl/oferta/podklady-higieniczne-chlonne-60x60cm-betatex-50szt-11082131871 - może na przyszłość się przyda.

Ciepłe myśli wysyłam p. Ewie i Sabince.

Dzięki, tą drogą poszłam 🙂

Dnia 18.02.2022 o 11:37, elik napisał:

Zapraszam na bazarek, w którym Sabinka ma swój udział .

Link w moim podpisie.

Bardzo dziękuję 

Dianke też lubimy.

Link to comment
Share on other sites

Zachowanie Sabinki w zasadzie bez zmian .

Relacja: Sabinka rano przeprowadza się na piętro i tam leży w towarzystwie drugiej suni , ale jak usłyszy że idę to predziutko zbiega do siebie. Czasami w wielkim popłochu potyka się na schodach, to bardzo żałosny widok . Biedna , bardzo biedna sunieczka .  Wzorowo załatwia się na podkład. Ma apetyt, smakuje jej mokre i suche.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...