Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę - jedzie ŚLEPACZEK!!!!. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec miesiąca będzie co najmniej 1500 zł na minusie! :((
Dnia 20.07.2023 o 21:48, Filipki napisał:

Zostało nam sporo pieluch po moim staruszku( ostatnia dostawa przyszła 2 dni po jego odejściu i tak sobie leza). Wielkość chyba 46-60. Jeśli Gucio potrzebuje , to chętnie wyślę.

Ogromne dzięki! Bardzo się przydadzą. Niedługo wyślę na pw adres, bo jestem w tym tygodniu na krótkim urlopie i zasięg mam kiepski, nie wiem kiedy mi się uda 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 20:55, agat21 napisał:

Apetyt też coraz lepszy. A pieluszki najlepiej by się sprawdziły Cezar w rozmiarze L lub Trixie w rozmiarze M/L.

Guciuś bardzo bardzo będzie wdzięczny ❤️🐾

Tutaj zdjęcia opakowań, rozmiary nie-guciowe

IMG_20230713_204910.jpg

IMG_20230713_204919.jpg

 

Dnia 20.07.2023 o 19:39, agat21 napisał:

Guciuś też bardzo dziękuję Ellig za pieluszki 🌻🌷🪻🌹🐾🐾🐾

Troszkę za małe, ale jako, że nie jest zbyt ruchliwy, to dadzą radę 🙂

IMG_20230720_193719.jpg

Szkoda, że pieluchy są za małe,  mogłam kupić większe coś pomyliłam, na szybko robiłam zakupy i zasugerowałam się obrazkiem. Zamówię większe. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2023 o 06:08, Ellig napisał:

 

Szkoda, że pieluchy są za małe,  mogłam kupić większe coś pomyliłam, na szybko robiłam zakupy i zasugerowałam się obrazkiem. Zamówię większe. 

 

Dzięki Elu, ale poczekajmy, niech Gucinek zużyje te, co dostał. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2023 o 21:07, feryenne napisał:

Bazarek niestety nie cieszył się zbyt ogromnym powodzeniem, ale mamy dla Gucia 30zł od sue 🙂

Bardzo dziękuję 😘 Każda złotówka się liczy, niestety koszty wetów i leków są coraz wyższe, a Gucio nie młodnieje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2023 o 23:06, agat21 napisał:

Ogromne dzięki! Bardzo się przydadzą. Niedługo wyślę na pw adres, bo jestem w tym tygodniu na krótkim urlopie i zasięg mam kiepski, nie wiem kiedy mi się uda 🙂

Czy Gucio jest u Anecik, tam gdzie był Pimpuś Gumiś?

Jeśli tak , to mam adres i mogłabym już wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2023 o 17:55, agat21 napisał:

Kochani, wróciłam z krótkiego wyjazdu i mogłam zajrzeć na konto. Z całego serca 💗 dziękuję Wam za wpłaty dla Gucia, już wpisuję do rozliczeń.

Anna S. za czerwiec i lipiec we wpłatach do ZEA to ja, Ruta93. Już poprawione w zleceniu od sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...