Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 7.07.2023 o 20:12, Tyśka) napisał:

Ojej. Jakieś wieści z dzisiaj? Kasia też się zmartwiła.

Na razie na szybko Aneta mi napisała, że niewiele więcej wiadomo niż to, co wczoraj. Mamy jeszcze się zdzwonić. Mam nadzieję, że ta dzisiejsza kroplówka pomogła Guciowi. 

Link to comment
Share on other sites

Gucio trochę lepiej, chyba antybiotyk pomógł. 🙂 Zjada trochę z ręki lub z łyżeczki. 😉 Stan zapalny chyba spowodowało to uszkodzone oczko. Mimo przemywania coś tam się zadziało niestety. Słabsze łapki to efekt czegoś innego, chyba kręgosłup już ma zwyrodnienia. Ale żeby to stwierdzić potrzebne kolejne badania. Na razie się wstrzymam, bo za te 2 dni w lecznicy, kroplówki, leki i badanie krwi wyszło ponad 800 zł. 🫤 Nie ma jeszcze pełnych wyników badania krwi. Czekamy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guciowi apetyt trochę wrócił, coraz chętniej zjada zwłaszcza z ręki 😉, ale tył ma się coraz gorzej.. chyba trzeba przejść do pieluchowania. Posikiwanie niestety coraz częstsze, a nie zawsze trafi się na podkład..

IMG_20230709_203841.jpg

IMG_20230709_203836.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2023 o 23:16, Aldrumka napisał:

ostatnie zdjęcie takie smutne ... ale wcześniej widać, że chodzi !!!!

Tak, jak pomoże mu się wstać, to podrepcze sobie jeszcze. Sam nie zawsze już daje radę wstawać. Dlatego pieluszki będą potrzebne. 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę - jedzie ŚLEPACZEK!!!!. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec miesiąca będzie 1300 zł na minusie! :((
Dnia 10.07.2023 o 16:23, Ellig napisał:

Trzymaj się zdrowo Guciu, ciężko się czyta takie wiadomości.

Tak, to prawda. Niby wiadomo, że Gucio jest starszym psiakiem, że nie będzie coraz lepiej, ale zawsze ma się nadzieję, że po podłym czasie w schronie, starość będzie dobra i spokojna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2023 o 16:42, agat21 napisał:

Tak, to prawda. Niby wiadomo, że Gucio jest starszym psiakiem, że nie będzie coraz lepiej, ale zawsze ma się nadzieję, że po podłym czasie w schronie, starość będzie dobra i spokojna.

O takiej starości dla tych psiaków marzymy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 22:23, agat21 napisał:

Elu, zaraz będzie płacona przez Zeę faktura za hotelowanie w czerwcu i leki, Gucio jest na minusie niestety. Rozliczenie jest na pierwszej stronie. 

No ja właśnie nic nie kumam z tego rozliczenia 😕

To co jest na koncie ZEA to jest uwzględnione w kwocie opisanej jako "stan"?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2023 o 19:49, feryenne napisał:

No ja właśnie nic nie kumam z tego rozliczenia 😕

To co jest na koncie ZEA to jest uwzględnione w kwocie opisanej jako "stan"?

To, co jest na koncie Zea jest uwzględnione w "stanie", ale nie w całości - w stanie nie ma pieniędzy, które dopłaciłam, żeby Zea mogła zapłacić za hotelowanie. Są uwzględnione wszystkie deklaracje i Wasze wpłaty. Brakującą kwotę za hotelowanie za poprzedni miesiąc po prostu dopłaciłam z własnych pieniędzy. Teraz w stanie znalazły się też ostatnie faktury z lecznicy, które Zea będzie musiała zapłacić, a na które nie ma jeszcze pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...