Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Guciuś dostał stałą od Mari - ogromne dzięki 😘

A on sam ma się dobrze, chociaż tryb życia to już mocno sabarycki ma - śpimy, budzimy się, idziemy na podkład w kuchni (ale stajemy na nim tylko przednimi łapkami - to wystarczy przeca), załatwiamy się, wychodzimy tak pro-forma na dwór na parę kroków, micha obowiązkowo, śpimy, budzimy się, micha, śpimy...

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 14:59, agat21 napisał:

tryb życia to już mocno sabarycki ma - śpimy, budzimy się, idziemy na podkład w kuchni (ale stajemy na nim tylko przednimi łapkami - to wystarczy przeca), załatwiamy się, wychodzimy tak pro-forma na dwór na parę kroków, micha obowiązkowo, śpimy, budzimy się, micha, śpimy...

Bo zimę mamy, tryb stosowny do pory roku. Poczekaj, jak przyjdzie wiosna, mój synio znów ruszy za pannami  ( lub za Romciem ) jak wiosną w zeszłym roku 😀  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 19:02, limonka80 napisał:

Bo zimę mamy, tryb stosowny do pory roku. Poczekaj, jak przyjdzie wiosna, mój synio znów ruszy za pannami  ( lub za Romciem ) jak wiosną w zeszłym roku 😀  

Czyli prawisz, że on taki bardziej z rytmem natury żżyty? 😉😁 No może może.. Niedługo obaczym 😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 17:03, agat21 napisał:

Że niby jeszcze zabawy, gonitwy, szaleństwa? Że psy tak mają w śniegu?... Brednie jakieś. To zimne i mokre i żadne tam aj-waj.

Idę spać do domu. 

 

image000001(3).jpg

                           ❤️❤️🍀764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2023 o 14:18, Ellig napisał:

Chyba mamy tu Gucia z Manią 🙂
 

324041911_1328651327712101_7915199072432946856_n.jpg

321955702_909207910213992_5689568618126436341_n.jpg

323530446_3301084456779344_757411941142064401_n.jpg

Tak, też przed chwilą dostałam od Anecik te zdjęcia 😄 Pięknie razem wyglądają.. Ciekawa życia młoda dama i tetryk marudzący, że go z domu wypuścili i nie wpuszczają z powrotem. A tu kuper moknie i ziębnie. 😉

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przyszła stała od Aldrumki - piękne dzięki 🙂 ❤️

Mam jednocześnie pytanie: czy dobrze zapisałam, że to deklaracje za grudzień czy przegapiłam jedną Twoją wpłatę? Szukałam, ale nie mogę znaleźć. Czy możesz sprawdzić? Będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 14:59, agat21 napisał:

Guciuś dostał stałą od Mari - ogromne dzięki 😘

A on sam ma się dobrze, chociaż tryb życia to już mocno sabarycki ma - śpimy, budzimy się, idziemy na podkład w kuchni (ale stajemy na nim tylko przednimi łapkami - to wystarczy przeca), załatwiamy się, wychodzimy tak pro-forma na dwór na parę kroków, micha obowiązkowo, śpimy, budzimy się, micha, śpimy...

taki tryb życia mu się po prostu należy 😉 zwłaszcza zimą! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2023 o 09:36, mari23 napisał:

taki tryb życia mu się po prostu należy 😉 zwłaszcza zimą! 🙂

Też myślę, że może on nigdy nie miał takiego życia? Może wisiał gdzieś na łańcuchu przy budzie albo spał gdzieś w szopie i teraz chce się "wygrzać" i najeść za wszystkie czasy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 11:12, Gabi79 napisał:

Agatko, dotarła moja wpłata? Nie pamiętałam, czy Gucio ma jakieś inne konto i wpłaciłam na to, z którego mam Twoje wpłaty z bazarku

Dotarła Gabusiu, jest w rozliczeniach, przepraszam, że nie napisałam postu na ten temat, chociaż miałam taki zamiar - coś mnie musiało oderwać.

Dzięki za wpłatę stałych za 6 miesięcy 😘🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 11:20, agat21 napisał:

Dotarła Gabusiu, jest w rozliczeniach, przepraszam, że nie napisałam postu na ten temat, chociaż miałam taki zamiar - coś mnie musiało oderwać.

Dzięki za wpłatę stałych za 6 miesięcy 😘🌷

Ale gapa ze mnie, nie sprawdziłam w rozliczeniu. Przepraszam za zamieszanie. Zostawiam głaski i buziaki dla Gucia 😘😘😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 11:28, Gabi79 napisał:

Ale gapa ze mnie, nie sprawdziłam w rozliczeniu. Przepraszam za zamieszanie. Zostawiam głaski i buziaki dla Gucia 😘😘😘

Żadna gapa - wprost przeciwnie! Zawsze cieszę się, jak jesteście czujne, bo ja bywam zakręcona. 😘🌿

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2023 o 15:25, limonka80 napisał:

Znając Gucisława, to raczej spogląda z myślą ,,gdzie ona idzie, żeby mi tylko nic z miski nie zeżarła ''  😜

gucio.jpg

Miskę Gucisław pilnuje dobrze - o to możesz być spokojna. Ale że nie wierzysz w męskość synia to już naprawdę .... 😜

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 13:05, agat21 napisał:

Ale że nie wierzysz w męskość synia to już naprawdę .... 😜

Ależ ja wierzę w męskość synia, tylko w pewnym wieku mężczyznom zmieniają się priorytety 🙂 micha ważniejsza od sercowych uniesień - zwłaszcza u starych kawalerów jak mój synuś. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...