Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 12.11.2021 o 09:52, Tola napisał:

Jagna włączy leki i  mamy nadzieję na regenerację wątroby.

Na regeneracje wątroby mam zalecone przez weta dla moich psiaków Hepatiale Forte. U weta 2 razy droższe niż w necie. Mogę zamówić dla suni. Ja dostaję na InPostn za dwa dni po zamówieniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 00:41, Poker napisał:

Pięknie dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

Dnia 12.11.2021 o 10:26, Jo37 napisał:

A może znajdzie się dom, który będzie leczył sunię.

Być może, ale najpierw chcemy  zobaczyć,  jakie będą wyniki po zmianie karmy i po lekach,  na ile wątroba zregeneruje się i jednak u Jagny rozważyć sterylizację

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 18:04, Poker napisał:

Ja ciągle nie mam multi cytowania jakie było dawnej. Ale daję radę.

Wchodzę normalnie w post , daje klik na cytuj , potem na drugie cytuj postu , który chcę zacytować i po kolei  cytuj na wszystkie posty , które chcę zacytować.

Kurtka dopiero teraz zauważyłam Twój post, ale wieczorem szare komórki już po części śpią, a reszta marudzi, że nie rozumie  😞 Przydałaby się im regeneracja  🙂  Może rano będą bardziej gramotne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 15:19, elik napisał:

Na regeneracje wątroby mam zalecone przez weta dla moich psiaków Hepatiale Forte. U weta 2 razy droższe niż w necie. Mogę zamówić dla suni. Ja dostaję na InPostn za dwa dni po zamówieniu.

Zamówić dla suni lek na wątrobę?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 00:03, elik napisał:

Zamówić dla suni lek na wątrobę?

Elu, juz wczoraj zamówiłam przez internet, ale jeśli dasz rade, to poproszę, bo i ta sunia i Brawurka wymagają leczenia wątroby.  Brawurka dodatkowo ma podwyższony mocznik. U nas u weta tez jest bardzo drogo, dlatego ustaliliśmy z Jarkiem, ze dietę i leki kupie przez internet. ZEA ma tyle zwierzaków już na głowie i kolejnych zgłoszeń, ze trzeba szukać oszczędności i zamawiać, gdzie taniej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 08:22, Jaaga napisał:

Elu, juz wczoraj zamówiłam przez internet, ale jeśli dasz rade, to poproszę, bo i ta sunia i Brawurka wymagają leczenia wątroby.  Brawurka dodatkowo ma podwyższony mocznik. U nas u weta tez jest bardzo drogo, dlatego ustaliliśmy z Jarkiem, ze dietę i leki kupie przez internet. ZEA ma tyle zwierzaków już na głowie i kolejnych zgłoszeń, ze trzeba szukać oszczędności i zamawiać, gdzie taniej.

Oczywiście zamówię 6 opakowań, bo na pewno tyle zużyją. To nie jest lek, który pomaga natychmiastowo, jak leki p/bólowe. Mój Alfik zażywa go cały czas na wspomożenie wątroby odkąd stwierdzono u niego cushingu, a Sonia, niby zdrowa, a z polecenia lekarza, po kolejnym badaniu krwi, nadal ma  zażywać ten lek.
Podaj mi Jaguś na PW adres dostawy. Najszybciej i bez opłaty za przesłanie, byłoby InPost, ale jeśli nie masz w pobliżu paczkomatu, to kiosk Ruchu, albo P.P.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 22:42, Tola napisał:

TZ rozmawiał dzisiaj z wetem, plan dotyczący rudej suni jest następujący - w piątek zdjęcie szwów (oczywiście jak rana dobrze się goi), a  w poniedziałek szczepienie p.wściekliźnie.

Co ze starszą sunią, czy wyjęto jej szwy Martusiu?

Link to comment
Share on other sites

Przyjechala do nas wczoraj chora córka i nie dalam rady wcześniej zaglądnąć.  Dzięki Eluś 😘 mala ma zamówioną karme Hepatic. Kupiłam 12 kg w zooplusie, bo puszki najtańsze sa po 18, 50 zł. Jedna z trudem wystarczyłaby jej na dwa dni, bo dziewczyna ma spory apetyt. Najtaniej była w zooplusie, gdzie mam jeszcze 10% zniżki. Będą miały z Brawurka na pol, bo ona tez ma zly wynik z wątroby i przekroczony mocznik.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już podobnie u owczarki - przed chwilką Aska7 napisała, że jutro przyjeżdża do Zamościa po dziewczyny! Jeśli wszystko dobrze się ułoży, to po 10.00 obie suczki będą w aucie. Prosimy o kciuki! Ogromne podziękowanie dla  Aska7😘🌹🌺

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 10:05, Tola napisał:

Napisałam już podobnie u owczarki - przed chwilką Aska7 napisała, że jutro przyjeżdża do Zamościa po dziewczyny! Jeśli wszystko dobrze się ułoży, to po 10.00 obie suczki będą w aucie. Prosimy o kciuki! Ogromne podziękowanie dla  Aska7😘🌹🌺

Fantastyczna wiadomość  431221805_kciukiok8.jpg.3f742aa90d40559b4ef8175af9839446.jpg  

Aska7 kochana dziewczyna znowu będzie pomostem do nowego życia dla kolejnych umęczonych psiaków. Cieszę się, że tym razem będą to suczki. Zawsze bardziej żal mi tych styranych macierzyństwem istot. 

    

Link to comment
Share on other sites

Aska jest niezastąpiona. Tak bardzo się cieszę, że zaoferowała jazdę po nowe życie dla suczek.

Dzię dotarła zamowiona karma Royal Canin Hepatic. Lekarwa jeszcze nie mam, ale daję od siebie ludzkie.

Mała wczoraj bawiła się z Kajem i Ciapciakiem. Wbiegała bokiem pod komodę, a potem wysuwała się przodem aż się nią interesowali, wtedy cała wychodziła. Moje cavalierki maja z nią wesoło, bo cały czas z nimi się bawi.

DSC06225.JPG

DSC06232.JPG

DSC06228.JPG

DSC06237.JPG

DSC06246.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 13:14, Poker napisał:

elik, wpłaciłam na sunie z bazarku 307 zł 12.11. na konto Antoni W. Doszło?

244349231_dzikujpiknie.png.10684b597641f4b2284cab943c720ce2.png

Aktualizuję finanse psiaczków 2 x w tygodniu w poniedziałki  i czwartki po ostatniej sesji przychodzącej czyli po 18:15. Jeszcze trochu i zaktualizuję konta wszystkich psiaczków, których jestem skarbnikiem. Ale już teraz mogę powiedzieć, że jeśli wpłaciłaś w piątek, to dzisiaj kasa jest na koncie dziewczynek  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 10:30, Tyśka) napisał:

Aska7 jest osobą wyjątkową ❤️ Trzymam kciuki za całokształt.

 

Dnia 15.11.2021 o 10:43, elik napisał:

Aska 7    1469626099_BeDzikujCi.png.cb0268ab8b330e315b65008468b02117.png       b.dobrze.gif.f2402eed8de9c4ed96ee814871e564d2.gif  

Zgadzam się,  Aska jest wyjątkowa i robi bezdomniakom wyjątkowe prezenty,  przewozi je w bezpieczne  miejsce w chwili, kiedy najbardziej tego potrzebują.

Jutro wielki dzień dla 2 suczek, oby wszystko się udało i nie było problemów!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Hanią o przewozie szorstkiej suni od Jagny do hoteliku do Nowej Soli - koszt przewozu przez szafirka to 620 zł.

Myślę, że w sytuacji, kiedy dziewczyny mają tak mało deklaracji, a jasna dziewczynka jest chora i nie wiadomo, jakie koszty jeszcze nas czekają,  trzeba zrezygnować z płatnego transportu i czekać na tzw. okazję.

Dla jednej suni to jednak bardzo duży wydatek, nie ma sensu zbierać takiej kwoty na przewóz.

Rozmawiałam już z p. Maćkiem, da znać jak będzie miał transport psów w tamtym kierunku; trzeba też śledzić wyjazdy psów do DS na Dolny Śląsk, może coś się trafi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...