Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Dnia 1.03.2022 o 21:58, jankamałpa napisał:

Jako osoba prowadząca finanse Brego chcę podziękować za każdą pomoc finansową i nie tylko, za wsparcie 
i kibicowane Bregusiowi na wątku. 

Proszę już nie wpłacać deklaracji za marzec. Jeszcze raz dziękuję za każdą pomoc. 

Rozliczenie wątku zrobię w najbliższych dniach i poinformuję o stanie finansów.  Końcowe rozliczenie będzie też na stronie 8 wątku.

Janko, dzięki za Twoją pracę dla Brego ❤️

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przysłużyli się do tego, że Brego zmienił schroniskowe życie w cudowną sielankę u boku swego człowieka chciałam bardzo serdecznie podziękować ❤️❤️❤️

Dziękuję !

Alaskan malamutte za całokształt - Asiu ❤️ 

Jankamałpa za pilnowanie finansów Bregusia ❤️

Pani Karolinie za spontaniczną akcję transportową i przygarnięcie wielkopsa ❤️

Dexterce za to, że podarowała mu spokojny azyl ❤️

Wszystkim, którzy finansowali i kibicowali Brego  ❤️ 

Pięknie dziękuję. | Happy birthday wishes images, Birthday wishes and  images, Happy birthday wishes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podziękowania płyną jeszcze do Tyśki, która wypromowała Brego gdzie tylko się dało ❤️

Jest jeszcze jedna osoba, nieoceniona wręcz, która pomimo swoich rozlicznych obowiązków, nie bacząc na nic podjęła się przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej    - to nasza kochana elik ❤️

ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA ELŻUNI.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2022 o 08:49, Livka napisał:

Chwilowo nie dam rady, ale będziesz pierwszą osobą, do której się zwrócę jakby co 😉

Ja też nie mogę się teraz podąjąć prowadzenia wątku a mam dwie kadydatki z watku zamojskiego o tej z czarną głową to chyba Tola oisała, że chciałaby ją wyciągnąć ale na razie nie może.

image.png.177a8505d8fd13f6379e7aa25b053ec2.pngsunia.JPG.f7ba2232a5ae14f3fd855d21fec61bad.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...