Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

 Kto chce płakać, niech płacze, bo mnie łzy ciekły jak strumienie.

A było tak: już wcześniej wiedziałam co się ma wydarzyć, ale nie chciałam tu pisać, żeby nie robić zbędnych nadziei - mogło się nie udać...

Szorstka vel Czetka nie chciała dzisiaj wyjść z boksu, założoną obrożę próbowała zerwać łapą, potrząsała głową - ewidentnie ma złe wspomnienia, prawdopodobnie była wyłapywana tzw.hyclem:(

Na pewno musi mieć szelki, nie obrożę, bo dusi się przy każdej próbie pociągnięcia za smycz.

Poza budynkiem dostała długą linkę i od razu się uspokoiła, a potem to już widzicie:)

W budynku administracyjnym rozjeżdżały się jej nogi na podłodze, ale też dała radę. 

Jest bardzo węsząca, szukająca, chociaż na koty na terenie schroniska nie reagowała.

Jednak na początku trzeba będzie uważać...

Link to comment
Share on other sites

A teraz trochę mniej radosne wieści o transporcie, tyle zdołałam ustalić ...

Powiadomiłam kogo mogłam, ze szukam transportu, prośba jest na profilu fundacji i na profilu schroniska;  dwie osoby jadą jutro, ale to odpada, bo nawet nie ma szansy, żeby załatwić suni gdzieś nocleg w stolicy...

Dostałam od koleżanki nr do pana, jedzie we wtorek, ale wyjeżdża o 6 rano, a nam nikt nie wyda suni tak wcześnie:(

PatiC może przyjechać po Czetkę, ale musi wiedzieć czy ma jechać do jutra do wieczora...

Z Warszawy do Pułtuska nie pojedzie, bo to ok 60 km, krótka trasa...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:12, elik napisał:

CZYŻBY JUŻ BYŁA POZA SCHRONEM??? 

No bo po co miałaby wskakiwać do samochodu, jak nie po to, żeby pojechać do Mazowszanki?

Martusiu zagadki nam serwujesz, cieszyć się na całego nie pozwalasz!

Nie Elu, tak dobrze to jeszcze nie jest; to wszystko dzieje się  na terenie schroniska- sunia wskoczyła, jak zobaczyła otwarte auto...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:12, Tola napisał:

Dostałam od koleżanki nr do pana, jedzie we wtorek, ale wyjeżdża o 6 rano, a nam nikt nie wyda suni tak wcześnie:(

Jednak jeszcze w schronie, to skąd te zdjęcia w samochodzie?

To może zabrać ja dzień wcześniej i przetrzymać do następnego dnia. Może tak się da?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:15, elik napisał:

Jednak jeszcze w schronie, to skąd te zdjęcia w samochodzie?

To może zabrać ja dzień wcześniej i przetrzymać do następnego dnia. Może tak się da?

Już pytałam w lecznicy - mogą przenocować psa do 10 kg:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:34, rozi napisał:

Ale ona krucha jest, skurczy się, poproś, zgodzą się, zobaczysz

To tak nie działa, niestety, moje prośby nic nie zdziałały - mają jedną większą klatkę i muszą trzymać na nagłe przypadki.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:43, Tola napisał:

To tak nie działa, niestety, moje prośby nic nie zdziałały - mają jedną większą klatkę i muszą trzymać na nagłe przypadki.  

A jakby im pożyczyć klatkę?

Zaraz wstawię filmiki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:58, Mazowszanka13 napisał:

Z Warszawy do Pułtuska za krótka trasa. A z Warszawy do mnie (ok.100 km) ile by wzięła ?

Nie pytałam;  ona planuje jakiś wyjazd i gdyby potrzebny był transport Zamość - Warszawa lub lub Zamość - dalej, to zrozumiałam, ze  wtedy zrezygnuje z tego swojego wyjazdu i pojedzie, ale na krótszą trasę chyba nie....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:58, Tola napisał:

Elu tak będzie bo wysłałam CI przez messnegera....

Prze sms lub whatsAppa takiego zniekształcenia nie byłoby chyba....

Messenger jest na f.b.,  Ty przesłałaś mi te filmiki MMS-em. Spróbuję odnaleźć je w galerii na WhatsAppie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...