Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

On chyba ma złamaną kość udową. Dobrze by było podać mu lek przeciwbólowy.

Przelałam na konto Marty 100 zł  w tytule napisałam jak prosiła Jaaga dla Diego. Ale Diego to też imię kudłacza. Żeby się nie pomieszało.

Ogłoszenie dla kudłacza zrobiłam na Wrocław z nr telefonu Marty. Czekam na zatwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 17:27, Poker napisał:

On chyba ma złamaną kość udową. Dobrze by było podać mu lek przeciwbólowy.

Przelałam na konto Marty 100 zł  w tytule napisałam jak prosiła Jaaga dla Diego. Ale Diego to też imię kudłacza. Żeby się nie pomieszało.

Ogłoszenie dla kudłacza zrobiłam na Wrocław z nr telefonu Marty. Czekam na zatwierdzenie.

Przekazałam Marcie. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 17:53, agat21 napisał:

Czy nie ma w okolicy jakiegoś sensownego hotelu, który przyjąłby psiaka i zaopiekował się nim?

Wiesz, że tam trudno o hotel, a co dopiero dla dużego psa wymagającego wizyt i być może operacji. Dla Melci nawet Marta Alicja tyle miesięcy szukała bezskutecznie hoteliku. 

Co do imienia, to skopiowałam wiadomość.  Może się pomyliła, bo pisalysmy tez o tym kudlatym.

Jesli ktoś oprócz Poker zrobi jeszcze ogłoszenie na Katowice, to poproszę męża o wizytę, a do domu mogly przyjechać ze slepaczkiem z Asią. Pewnie zgodziłaby się. 

Link to comment
Share on other sites

Pisałyśmy jednocześnie.  

Musze tez napisać o Melci, bo jestem bardzo dumna z dziewczyny. Jest u nas 2,5 tyg. i dzis sama wyszła z pokoju na zwiedzanie domu. Potem wróciła, ale wkrótce znowu ją korciło i wyszła ponownie. Położyła się w legowisku w korytarzu. Przestala uciekać jak jesteśmy obok możemy przechodzić, stać, rozmawiac, weszla nawet na piętro zobaczyć.  Jak dla mnie to duży postęp u dzikiego psa w tak krótkim czasie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 18:38, Jaaga napisał:

Pisałyśmy jednocześnie.  

Musze tez napisać o Melci, bo jestem bardzo dumna z dziewczyny. Jest u nas 2,5 tyg. i dzis sama wyszła z pokoju na zwiedzanie domu. Potem wróciła, ale wkrótce znowu ją korciło i wyszła ponownie. Położyła się w legowisku w korytarzu. Przestala uciekać jak jesteśmy obok możemy przechodzić, stać, rozmawiac, weszla nawet na piętro zobaczyć.  Jak dla mnie to duży postęp u dzikiego psa w tak krótkim czasie. 

Super wieści! Czyli jest szansa, że jeszcze będzie z niej normalny pies!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 18:40, Isiak napisał:

Super wieści! Czyli jest szansa, że jeszcze będzie z niej normalny pies!

Tez mi się tak wydaje. Mojej dzikiej Adzie ten etap zajął kilka miesięcy.

Marta pisala, ze juz psychicznie nie wytrzymuje tych ciągłych tragedii. Nie dziwie się, bo ja juz dawno zwariowałabym na jej miejscu, a ona ma tyle energii i wszędzie szuka pomocy. Pytalam o hotelik. Odpisala, ze w odległości 100 km nie ma żadnego normalnego, a te które tak daleko są, to i tak zapchane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 18:45, Jaaga napisał:

Tez mi się tak wydaje. Mojej dzikiej Adzie ten etap zajął kilka miesięcy.

Marta pisala, ze juz psychicznie nie wytrzymuje tych ciągłych tragedii. Nie dziwie się, bo ja juz dawno zwariowałabym na jej miejscu, a ona ma tyle energii i wszędzie szuka pomocy. Pytalam o hotelik. Odpisala, ze w odległości 100 km nie ma żadnego normalnego, a te które tak daleko są, to i tak zapchane.

Ja też Ją podziwiam. Kiedyś prowadziłam stronę tomaszowskich adopcji i to wtedy poznałam Martę. Skapitulowałam po nieco ponad dwoch latach zgłoszeń i walki z wiatrakami. A Marta dostaje zewsząd zgłoszenia i stara się na nie odpowiedzieć, pomóc do dzisiaj. Mam wrażenie, że jest wszędzie, gdzie potrzebna jest pomoc, ogarnia kilka powiatów.

Hoteliku faktycznie nie ma 😞 Najbliżej to Divio, tam gdzie jest Max, ale to koszt 800zł/msc. Kiedyś była Murka, był hotelik pod Tomaszowem oraz był też hotel Amika - teraz nie ma dokąd zabierać. 

Bardzo cieszę się z postępów Melci. ♡ Jedzcze wyjdzie z niej normalna psica, brakowało jej tylko domowych warunków. Dziękuję Jaaga.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 19:24, Tyśka) napisał:

Ja też Ją podziwiam. Kiedyś prowadziłam stronę tomaszowskich adopcji i to wtedy poznałam Martę. Skapitulowałam po nieco ponad dwoch latach zgłoszeń i walki z wiatrakami. A Marta dostaje zewsząd zgłoszenia i stara się na nie odpowiedzieć, pomóc do dzisiaj. Mam wrażenie, że jest wszędzie, gdzie potrzebna jest pomoc, ogarnia kilka powiatów.

Hoteliku faktycznie nie ma 😞 Najbliżej to Divio, tam gdzie jest Max, ale to koszt 800zł/msc. Kiedyś była Murka, był hotelik pod Tomaszowem oraz był też hotel Amika - teraz nie ma dokąd zabierać. 

Bardzo cieszę się z postępów Melci. ♡ Jedzcze wyjdzie z niej normalna psica, brakowało jej tylko domowych warunków. Dziękuję Jaaga.

Oj, to rzeczywiście nie do przejścia, bo on na pewno swoje odsiedziałby zanim nadalby się do adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...