Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Bardzo proszę też o udostępnienia Westi, która prawdopodobnie w poprzednim domu była bita. Została znaleziona w zaroślach. Sunia ma DT u znajomych dziewczyn biłgorajskich, miała tam spokojnie szukać domu, ale okazało się, że główny opiekun wyjechał teraz za pracą  i  pozostali domownicy nie wpuszczają suczki do domu, dodatkowo ranka po sterylizacji nie najlepiej się goi... a mała pcha się do domu. 😞 Będę szukała dla niej miejsca w jakimś domowym hoteliku, bo żal jej w budzie. To delikatna, wrażliwa suczka. Na razie w sprawie adopcji dzwonią same oszołomy... Skradła mi serce i gdyby nie to, że ja za parę tygodni rodzę to wzięłabym ją do siebie. Serce mi się rozdziera, ale rozsądek wygrywa.


WESTI NA FEJSBUKU
westi16.jpg.d9bae182c91504233c6a54e682a7b38f.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 13:33, Tyśka) napisał:

Pokażę Wam tylko jedną historię z wczoraj. Carmen to szczeniorka znaleziona na ulicy. Bardzo bardzo bojąca się, w kontakcie wręcz siusiająca ze strachu. Na razie ma wybłagane kilka dni miejsce u znalazcy, ale to PARĘ DNI. Potrzebny dla niej DT... Jutro dziewczyny zabiorą ją do weta, ale oby udało znaleźć dla Carmen jakąś miejscówkę. Szkoda byłoby ją w schronisku...
253840479_474837227567185_3347360554849662771_n.jpg.5ccfcbb4a4692e0825c650ea8d84f391.jpg

 


 

 

Dnia 7.11.2021 o 14:16, Poker napisał:

Biedna maleńka. Widać, że sparaliżowana strachem. Nie da się znalazcy jakoś namówić? Obiecać pomoc finansową na wyżywienia i weta?

Szykuje się DS we Wrocławiu, ul. Kościuszki. Poker...Głupio mi pytać, przepraszam! Czy miałabyś może czas i możliwość, czy szukać kogoś na Facebooku?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 18:41, Poker napisał:

Co mam zrobić. Przecież  nie mogę stracić pozycji wizytówki Wrocławia 🙂

Okropnie mi żal tej westki . Ludzie bez serca.

Dziękuję 🙂❤️ To spora szansa dla Carmen. Znalazł się też dla niej DT w Poznaniu, więc możliwe że najpierw tam pojedzie (o ile będzie transport), ale jeśli wizyta pa we Wrocławiu wypadnie pozytywnie to ten DT poznański wziąłby wtedy Westi... Pokręcone to, ale dobrze, że dla Carmen pojawiła się szansa na DS (we Wrocławiu) i DT (w Poznaniu). 😉 
254129691_1112270669545026_8607696354835308955_n.jpg.de8a1860dff906b0300bc520aff791a8.jpg

A Westi zwyczajnie szkoda. Szukałam jej prawowitych właścicieli przez 2 tygodnie, ale się nie znaleźli. Potem była ogłaszana na okolice znalezienia jako do adopcji, ale niestety  jak już dzwonili to sami niewłaściwi ludzie... Dzisiaj dorobiłam jej ogłoszenie na FB i na wrocławski olx. Może się uda 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 15:05, Isiak napisał:

Grupa Westy do adopcji na FB:

https://www.facebook.com/WestyDoAdopcji

Proszę ją tam ogłosić, albo podać mi jakieś namiary kontaktowe do ogłoszenia, to wrzucę.

Dziękuję. Westi ma post na fejsbuku, z pełnymi danymi, wiec jeśli możesz to ten post udostępnij na grupie westowej. Wystarczy że klikniesz pod tym moim postem "udostępnij w grupie" i wyszukasz westową grupę 😉

Dzisiaj w sprawie Westi było pierwsze zapytanie... Ale Pani stwierdziła, że jednak suczka za duża (10,5 kg), ona szuka mniejszej. I tak raczej z tego domu by nie było, bo to mieszkanie w bloku, w centrum, a Westi nie umie chodzić na smyczy, wpada w panikę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 19:26, agat21 napisał:

Czy dane kontaktowe z Biłgorajskiego Centrum Adopcyjnego w razie czego są aktualne? Bo ich post poszedł w świat.

Tak tak, dziewczyny współpracują ze sobą, więc nie będzie problemu z przekazaniem informacji między sobą 🙂 Dziękuję 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 20:57, Mta82 napisał:

To nie jest grupa tylko fundacja.

Czy dla Westi szukacie DT ? Czy opcja przekazania jej pod opiekę fundacji też wchodzi w grę?

Najchętniej DT albo DS. Ale Fundacja jest rozważana.

EDIT: Dziewczyny do fundacji skrobnęły, aby się zorientować co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...