Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Jest, jest !!! dziś rano mieszkańcy naszego osiedla zauważyli ją blisko domu i powiadomili jej pańcię.

Podeszła do niej natychmiast. Już jest w domku, bardzo dużo piła, trochę zjadła i  przytuliła się do pańci i śpi.

Sama wróciła przebiegając przez bardzo ruchliwą ulicę, most w budowie.

Wczoraj chodziliśmy po odległym osiedlu, gdzie była widziana 5 dni temu, roznosiliśmy ulotki. Dziś miałyśmy chodzić po domkach i wrzucać ulotki do skrzynek na listy.

Ryczałam ze szczęścia.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 09:54, Poker napisał:

Ryczałam ze szczęścia.

Może trudno w to uwierzyć, ale ja też. Bardzo było mi żal sunieczki. To przecież takie maleństwo, Jak ona radziła sobie tyle dni?  Bardzo sie o nią martwiłam. Wejście na dogo zaczynałam od szukania nowego postu na tym wątku. Mam go w subskrypcji.           

Link to comment
Share on other sites

Nie macie pojęcia jak się cieszę. Jej pańcia też była w potwornym stresie.

Bardzo pomogła w poszukiwaniach koleżanka, u której sunia była w DT. Wczoraj mój mąż też się zaangażował.

Dzięki Wam za dobre słowa i podtrzymywanie na duchu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam trochę pierwszą stronę wątku. Zapisałam gdzie są względnie aktualne zdjęcia Benka: str. 50, 52, 56. Przy okazji przypomniałam sobie, że o Benka przez te 1,5roku zapytały 3 osoby, wszystkie zrezygnowały albo zanim doszło do wizyty, albo już po niej 😞 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PO RAZ 3 TRACI DT, CZEKA JUŻ 1,5 ROKU NA DOM. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...