Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Dzisiaj OSTATNIA SZANSA aby nabyć coś fajnego. Sie wreszcie zrobił i zapraszam serdecznie do pomocy dla bezdomnych psiaczków w tym dla mamy z sześciorgiem dzieciaczków. Do 10.10.2021 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie i życzę bardzo milutkiego czwartku.   Już coraz bliżej do weekendu  🙂  

Za moment jedziemy z moim Alficzkiem na USG, a bezpośrednio po, na działkę, jak co czwartek. Na wszystkie pytania odpowiem już z działki, po rozpakowaniu się.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ellig napisał:

nr 4 i nr 11 czy mają jakąś metkę z rozmiarem?

Mają, ale prawdę powiedziawszy ja ich nie rozbieram.  Fant nr nr4 - 180/96A, a fant nr 11 - 165/72A.  Dlatego wolałam zmierzyć. Mierząc dokładnie przyglądnęłam się obu fantom i nieco zmieniłam ich opis.

 4. Męskie spodnie. Jak nowe.
    długość: od pasa  108 cm   od kroku  86 cm      pas  51,5 cm

    C.W.  -   8,00 zł 

11. Męskie krótkie spodnie. Stan bdb.
    długość: od pasa  47 cm   od kroku  26 cm      pas  41 cm

    C.W.  -   7,00 zł 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Radek napisał:

Oczywiście wyniki w porządku? 

Dobre nie są, ale biorąc pod uwagę, że Alfik jest chory na zespół cushinga, to można uznać, że nie są złe, bo nie ma pogorszenia, a nawet jest niewielka poprawa. Ale żeby nie było za dobrze, to guzek nad odbytem to prawdopodobnie nowotwór  😞   Prawdopodobnie, bo podczas badania Alfik, jak zwykle,  cały czas trząsł się ze strachu i wet stwierdził, że przepływ krwi w guzie, jaki wykazał aparat, może być tylko przekłamaniem, spowodowanym przez drgania ciała Alfika. Konieczna będzie biopsja, na która jesteśmy umówieni na 11.10. Biedactwo moje kochane  😞

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, elik napisał:

Dobre nie są, ale biorąc pod uwagę, że Alfik jest chory na zespół cushinga, to można uznać, że nie są złe, bo nie ma pogorszenia, a nawet jest niewielka poprawa. Ale żeby nie było za dobrze, to guzek nad odbytem to prawdopodobnie nowotwór  😞   Prawdopodobnie, bo podczas badania Alfik, jak zwykle,  cały czas trząsł się ze strachu i wet stwierdził, że przepływ krwi w guzie, jaki wykazał aparat, może być tylko przekłamaniem, spowodowanym przez drgania ciała Alfika. Konieczna będzie biopsja, na która jesteśmy umówieni na 11.10. Biedactwo moje kochane  😞

Czasem jak nie ma pogorszenia to już jest dobra wiadomość. 
Z guzkiem gorzej, ale może to tylko błąd przy badaniu. Oby tak było. 

43 minuty temu, elik napisał:

Jasna sprawa.

Też mam w planach :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...