Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Dzisiaj OSTATNIA SZANSA aby nabyć coś fajnego. Sie wreszcie zrobił i zapraszam serdecznie do pomocy dla bezdomnych psiaczków w tym dla mamy z sześciorgiem dzieciaczków. Do 10.10.2021 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

14 minut temu, Tyśka) napisał:

Na zwolnieniu lekarskim w czwartek i piątek;)

Razem z dojazdami to tak. Jeszcze szkolenie mam, więc niestety 😞

No tak,. zupełnie zapomniałam, że byłaś chorusiana.
18 godzin poza domem w Twoim stanie, to niewskazane.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Jak to dobrze, że my nie mamy 🙂

Jak nie trzeba ich porządkować, to tuje mają swój dostojny urok  🙂 Ale powoli zaczynam się zastanawiać czym można byłoby je zastąpić. Czymś co szybko urośnie i nie trzeba będzie przycinać.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Dłonie mam pokaleczone, bo nie ubrałam rękawiczek. Nie czułam drobniutkich zadrapań. Dopiero jak umyłam ręce, to poczułam, jak mnie pieką. Teraz mam czerwone, jakby odmrożone. Za kilka dni przejdzie, ale przez kilka dni każde mycie rąk będzie mi przypominało tuje  🙂

slyszalam kiedys, ze tuje to ciezka sprawa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

No tak,. zupełnie zapomniałam, że byłaś chorusiana.
18 godzin poza domem w Twoim stanie, to niewskazane.

Od połowy miesiąca będę szła na urlop;) Już dzisiaj utwierdziłam się w tej decyzji, większość ludzi to przepraszam ale bydło (wbrew tej walce o równość,  którą głoszą), a pociagi, gdzie ludzie się stratują, tłoczą jeden na drugim to już za dużo jak dla mnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyśka) napisał:

Od połowy miesiąca będę szła na urlop;) Już dzisiaj utwierdziłam się w tej decyzji, większość ludzi to przepraszam ale bydło (wbrew tej walce o równość,  którą głoszą), a pociagi, gdzie ludzie się stratują, tłoczą jeden na drugim to już za dużo jak dla mnie.

slusznie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Tyśka) napisał:

Od połowy miesiąca będę szła na urlop;) Już dzisiaj utwierdziłam się w tej decyzji, większość ludzi to przepraszam ale bydło (wbrew tej walce o równość,  którą głoszą), a pociagi, gdzie ludzie się stratują, tłoczą jeden na drugim to już za dużo jak dla mnie.

Musiało Ci nieźle dopiec, skoro tak mówisz. Dojazdy do pracy w środkach komunikacji państwowej, to zawsze była droga przez mękę. Odpuść sobie, jeśli tylko masz taka możliwość.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, kado napisał:

Elik,a mogę prosić o wymiary spodni nr 62? I czy one są na dole rozszerzane czy to tylko tak zdjęcie przekłamalo?

Witaj  🙂   Szukałam tych spodni wśród fantów, które mam w Krakowie, ale nie znalazłam., Widocznie są na działce. Wracamy tam we czwartek i wtedy będę mogła je zmierzyć.

Dziękuję za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...