Jump to content
Dogomania

Bemol ma dom!!! Zamieszka w Poznaniu! Nawet uroda nie uchroniła go przed porzuceniem...


Recommended Posts

Do mnie z ogłoszenia odezwał się wczoraj Pan

Mikołaj

Dzień dobry :) Jak piesek znosi podróże autem ??? Czy coś na ten temat wiadomo

Twoja odpowiedź

Z tego co wiem to nie ma problemu. Najwięcej o psiaku dowie się Pan pod podanym nr telefonu. Ja tylko grzecznościowo pomagam w ogłaszaniu malucha.
 

08:35

 

Nie wiem czy się odezwał..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam jutro stresujący dzień...dobrze że hybryda na paznokciach, bo pewnie poogryzałabym jak nic...

Wizyta dla Bemolka o 17 i wizyta dla Remika (jeszcze godziny dokladnej nie znam)

Proszę o kciuki. Mam cichutką nadzieję, że się nie pomylilam w ocenie domków.....a nawet gdyby, to czekamy dalej... 

Kciuki mocno trzymam. 

Link to comment
Share on other sites

Kciuki mozna puścić. 

Jestem rozczarowana postawą wizytatora...Otoż pani D nie jest zwolennimiem kastracji psów!!!

Zasiała u pani Renaty niepokój mówiąc o przeciwskazaniach. Pani ma poczytać i porozmawiać z wetem..

Bemol nie jest wykastrowany...W tej sytuacji nie ma mowy o wydaniu go. Nie jestem pewna czy domek sam wykastruje. Nie wiem też czy pani nie będzie się obawiała powiklań po kastracji...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki mozna puścić. 

Jestem rozczarowana postawą wizytatora...Otoż pani D nie jest zwolennimiem kastracji psów!!!

Zasiała u pani Renaty niepokój mówiąc o przeciwskazaniach. Pani ma poczytać i porozmawiać z wetem..

Bemol nie jest wykastrowany...W tej sytuacji nie ma mowy o wydaniu go. Nie jestem pewna czy domek sam wykastruje. Nie wiem też czy pani nie będzie się obawiała powiklań po kastracji...

 

 Jestem zaskoczona. Myślałam ,że wszystkie osoby ratujące zwierzęta są za aby nie przybywało niepotrzebnie zwierzęcej niedoli.

Link to comment
Share on other sites

Niektóre osoby uważają, że kastracja psów zmienia im usposobienie. I myślę, że coś w tym , co nie świadczy o tym ,że jestem przeciw kastracji.

Pani wizytatorka chciała błysnąć zamiast zachować się lojalnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bo nie ma o czym pisać Eluniu..

Ech...nie ma to jak wizytator z dogo..

Ten fajny telefon o Bemolka byl z Pabianic. Aż boję się do pani odpisać...Czy mamy tam kogoś z dogo? 

Ja bym jednak z Ewą K. załozycielka grupy pomocowej na ten temat pogadała ale to na później.
 

30 minut temu, b-b napisał:

Asiu a napisz na FB na Dogomaniacy starej daty. 

Może się tam jakaś ciocia znajdzie 🙂

To jest dobry pomysł 🙂
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...