Jump to content
Dogomania

Bemol ma dom!!! Zamieszka w Poznaniu! Nawet uroda nie uchroniła go przed porzuceniem...


Recommended Posts

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam dzisiaj dwa fajnie brzmiące telefony o Bemolka

Pani z okolic Kórnika. Ma już dwa psiaki adoptowane ze schroniska...Jak pani przysłała mi zdjęcia to zrozumiałam, dlaczego Bemol...

To sunia i psiak pani

PART_1624346664472.jpeg

PART_1624346524185.jpeg

Fajne psiaki. 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Ellig napisał:

Fajne psiaki. 

Świetne psiaczki, ależ byłoby cudne trio razem z Bemolkiem :)

Wczoraj wieczorem miałam "zapytanie" na OLX Bemolka: "witam, czy piesek nadal jest w Nowej Soli?". Odpisałam, że tak i w sprawie adopcji nr telefonu jest podany w ogłoszeniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to JELCZ-LASKOWICE POTRZEBNA OSOBA DO WIZYTY!!!Nawet uroda nie uchroniła go przed porzuceniem...10 mies Bemol jedzie do Szafirki!!!

Lucyna wstępnie się zgodziła. Muszę podać jej link do wątku.

Czy jest link do ogłoszenia? Wklejcie teraz , żeby Lucyna mogła poczytać o Bemolku. I  czy są jakieś szczególne jego potrzeby , które dom  powinien spełniać, to też napiszcie tutaj.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Lucyna wstępnie się zgodziła. Muszę podać jej link do wątku.

Czy jest link do ogłoszenia? Wklejcie teraz , żeby Lucyna mogła poczytać o Bemolku. I  czy są jakieś szczególne jego potrzeby , które dom  powinien spełniać, to też napiszcie tutaj.

Zglosila się dzisiaj osoba do przeprowadzenia wizyty. Już z nią rozmawialam i przekazalam swoje oczekiwania co do domku. 

Poker dziękuję, szkoda ze nie wcześniej...nie chcę juz teraz mieszać. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

OK. Myślę ,że Lucyna nie będzie rozpaczać:) Oby tylko ta osoba była solidna.

Pani Renata, która stara sie o adopcję Bemolka,  pochodzi z miejscowości oddalonej od Zamościa 25 km..chodziła do I LO w Zamościu razem dr Magdą z Izbicy.. Bemolek znaleziony w Zamościu...

Taka to historia ...

Zobaczymy jaki będzie jej koniec..

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Nawet uroda nie uchroniła go przed porzuceniem...10 mies Bemol jedzie do Szafirki!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...