Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

Jestem po wizycie.

Sympatyczni młodzi ludzie z bardzo kontaktową sunią Kejrą[to tak w skrócie]😀Mieszkanie wynajmowane,dwa pokoje w kamienicy.Nie udało się skontaktować z właścicielem mieszkania,był poza zasięgiem.Ania ma umowę wynajmu mieszkania,a po niedzieli będzie miała oświadczenie z podpisem właściciela na zgodę na drugiego psa.Kejra jest adoptowana ze schroniska jako póroczny szczeniak,uczyli ją wszystkiego począwszy od nauki zachowania czystości w domu.Socjalizowała się z psami mamy Ani.Mają lecznicę z której usług korzystają wszystkie zwierzęta rodziny,nawet jeż,który mieszkał z państwem.Od jakiegoś czasu myśleli o drugim psie,jest to przemyślana decyzja  by dać dom jakieś skrzywdzonej przez ludzi bidzie.Ania przeglądając ogłoszeniatrafiła na Cynkę,i zakochali się w dziewczynce.Państwa sunia jespełna energii,aktywnie spędzają z nią czas,niedawno kupili działkę,by mogła się wyszaleć.Gdy zapytałam,gdzie Kejra ma swoje miejsce,pokazali posłanko i powiedzieli,żę najchętniej korzysta z łóżka i foteli,a najbardziej lubi spać na poduszce Ani.Urlopy tylko tam gzie mogą pojechać z psem,najczęściej w górach.W domach rodzinnych zawsze były psy.

Odczucia są pozytywne,widać jak bardzo kochają sunię.

Pozdrawiam,Agnieszka.

Jak są jakieś pytania,proszę pytać.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z chętną na Cynkę. Przyjadą samochodem, dojadą do obrzeży Wrocławia, ja ich stamtąd odbiorę i dowiozę  do Cynki. Jak wszystko dobrze zagra, to odwiozę wszystkich potem do samochodu państwa.

Jutro będę dzwonić do DS Cynki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 14:02, MikAga napisał:

Jestem po wizycie.

Sympatyczni młodzi ludzie z bardzo kontaktową sunią Kejrą[to tak w skrócie]😀Mieszkanie wynajmowane,dwa pokoje w kamienicy.Nie udało się skontaktować z właścicielem mieszkania,był poza zasięgiem.Ania ma umowę wynajmu mieszkania,a po niedzieli będzie miała oświadczenie z podpisem właściciela na zgodę na drugiego psa.Kejra jest adoptowana ze schroniska jako póroczny szczeniak,uczyli ją wszystkiego począwszy od nauki zachowania czystości w domu.Socjalizowała się z psami mamy Ani.Mają lecznicę z której usług korzystają wszystkie zwierzęta rodziny,nawet jeż,który mieszkał z państwem.Od jakiegoś czasu myśleli o drugim psie,jest to przemyślana decyzja  by dać dom jakieś skrzywdzonej przez ludzi bidzie.Ania przeglądając ogłoszeniatrafiła na Cynkę,i zakochali się w dziewczynce.Państwa sunia jespełna energii,aktywnie spędzają z nią czas,niedawno kupili działkę,by mogła się wyszaleć.Gdy zapytałam,gdzie Kejra ma swoje miejsce,pokazali posłanko i powiedzieli,żę najchętniej korzysta z łóżka i foteli,a najbardziej lubi spać na poduszce Ani.Urlopy tylko tam gzie mogą pojechać z psem,najczęściej w górach.W domach rodzinnych zawsze były psy.

Odczucia są pozytywne,widać jak bardzo kochają sunię.

Pozdrawiam,Agnieszka.

Jak są jakieś pytania,proszę pytać.

 

Bardzo dziękuję Ci Aguś za wizytę i poranną rozmowę serce-ruchomy-obrazek-0535.gif

Mam nadzieję, ze ta historia zakończy się  szczęśliwie, a  Cynka zyska miłość już na zawsze.

Mnie wciąż pęka serce na sama myśl, co jak bardzo Cynka będzie tęskniła, ale przecież inaczej nie da się tego zrobić.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 20:14, Poker napisał:

Rozmawiałam z chętną na Cynkę. Przyjadą samochodem, dojadą do obrzeży Wrocławia, ja ich stamtąd odbiorę i dowiozę  do Cynki. Jak wszystko dobrze zagra, to odwiozę wszystkich potem do samochodu państwa.

Jutro będę dzwonić do DS Cynki.

Wciąż trzymam kciuki, a teraz szczególnie, bo to spotkanie we Wrocławiu będzie równie ważne.

Dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie, nie iem co byśmy z Cynka zrobiły bez Twojej tam obecnośći.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 21:09, Tola napisał:

Wciąż trzymam kciuki, a teraz szczególnie, bo to spotkanie we Wrocławiu będzie równie ważne.

Dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie, nie iem co byśmy z Cynka zrobiły bez Twojej tam obecnośći.

i ja kciuki zaciskam!

Link to comment
Share on other sites

UFF, w końcu udało się zgrać terminy.

Akurat DS Cynki nie może się spotkać w sobotę. Chętni na nią mogą też przyjechać w niedzielę. I tak się umówiłam z oboma domami na niedzielę. Pod Ikeą na 10 ,a potem na ok. 11.

Pan Cynki 3 razy dopytywał się czy sunia od razu pojedzie i chyba był zaskoczony tym faktem.

DS da Cynce wyprawkę.

Tolu , jak ma wyglądać zrzeczenie się suni?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2022 o 12:11, Poker napisał:

UFF, w końcu udało się zgrać terminy.

Akurat DS Cynki nie może się spotkać w sobotę. Chętni na nią mogą też przyjechać w niedzielę. I tak się umówiłam z oboma domami na niedzielę. Pod Ikeą na 10 ,a potem na ok. 11.

Pan Cynki 3 razy dopytywał się czy sunia od razu pojedzie i chyba był zaskoczony tym faktem.

DS da Cynce wyprawkę.

Tolu , jak ma wyglądać zrzeczenie się suni?

 

Pisemne, mogę podesłać.

Link to comment
Share on other sites

Pojechała. Reszta potem.

Spotkaliśmy się z państwem punktualnie na obrzeżach Wrocławia i pojechaliśmy do Cynki. Pochodziliśmy tak jak radziła Sowa, a potem dziewczynki się zapoznały na smyczach. Cynka, jak ma w zwyczaju parę razy burknęła. Doszliśmy do wniosku, że może spuścić je ze smyczy na łące. I wtedy zaczęły się gonitwy . Mimo, że Kajra jest dużo większa, to Cynka ją prześcigała. Potem zaczęło się przekupywanie Cynki smakami przez przyszły DS. Obie dziewczyny są bardzo łakome na smaki.

Obie strony i ja uznaliśmy , że dziewczynki powinny się dogadać. Podpisali papiery.

Państwo poszli po posag Cynki, na który się składały wypełnione karton i torba.

Nowy DS przejął smycz Cynki i we czwórkę poszli szybkim krokiem , a stary DS w pewnym momencie się schował.

Był to bardzo przykry moment. Stary DS płakał, Cynka jak się zorientowała, że nie ma jej ludzi zaczęła zawodzić. No ale nie było rady. Wsiedliśmy do samochodu. Pan z Kajrą z tyłu, pani z Cynką z przodu.

Cynka w samochodzie była bardzo spokojna.

Niedawno zadzwoniłam d DS i pani powiedziała, że jest nad podziw dobrze. Obie sunie zaanektowały po spacerze łóżko, Cynka odstąpiła Kajrze swoją zabawkę. Oby Cynka nie przeżywała kryzysu za 2 -3 dni jak się zorientuje, że poprzedni właściciele nie zabierają jej.

1501308042_Cynka(3).jpg.efb6aa492a5157248fa250b5e6c50301.jpg

Cynka

 

K1321410948_Cynka(1).jpg.31a91021bfc301d8a3cc5896e15ec36a.jpg

Kajra i Cynka

 

566093062_Cynka(8).jpg.7f7b2568c365d20304031366b51bca3a.jpg

Cynka

849324091_Cynka(10).jpg.25d6097eeb981cb825bb9ae0b25c669b.jpg

Co tam masz pańcia?

2002780453_Cynka(11).jpg.fb4d2df4ac0280835314d7bde3493c2d.jpg

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuję Poker za wszystko, co zrobiłaś dla Cynki.kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

Mam nadzieję, że  obecni właściciele  pokochają sunię prawdziwie i na zawsze.

Dla mnie te ostatnie dni  były bardzo trudne, bo nie mogłam opanować emocji, gdy myślałam o chwili rozstania suni  z dotychczasowymi właścicielami, przepraszam więc za moje  zupełne rozklejenie przy dzisiejszej rozmowie.

 Życzę Cynce dużo miłości i oby szybko przestała tęsknić.

Łzy jej b.właścicieli jakoś do mnie nie przemawiają;  od grudnia  nie potrafię wytłumaczyć sobie ich braku miłości do suni, braku emocji przez cały ten czas i konsekwencji  w postanowieniu oddania suni.

 Mam nadzieje, że  dostaniemy tu czasami zdjęcia suni i dobre wieści z jej nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja - niech Cynka zawsze wsiada do auta po Kajrze. W ten sposób pozycja Kajry będzie wzmocniona - Kajra wygląda na spokojniejszą, jest większa, lepiej, aby została numerem 1.

Mam nadzieję, że będzie ok - ładne podanie smakoli od dołu; albo efekt szkolenia, albo intuicja - jedno i drugie dobrze wróży na przyszłość.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I tak było, Najpierw wsiadł do samochodu pan z Kajrą, a potem pani, do której wskoczyła Cynka sama.

W rozmowie gdzieś przemknęło szkolenie, więc państwo chyba byli  z Kajrą na szkoleniu, ale i tak ją rozpuszczają.

Dzwoniłam do Cynki. Państwo są nią zachwyceni. Zachowuje się tak, jakby zawsze u nich była. ładnie je, chodzi na spacery, zachowuje czystość. Bawią się z Kajrą łącznie z szaleństwami na łóżku.

Cynka warknęła z zazdrości na Kajrę. Poradziłam pani jak mają ustawić Cynkę w szeregu, żeby relacje suczek się nie popsuły. Wygląda na to , że pani jest podatna na sugestie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...