Jump to content
Dogomania

Czarujący Lucjusz wyczarował sobie dom. Zapraszamy na wątek Lucka - mam nadzieję, że znajdzie tutaj przyjaciół.


Jo37

Recommended Posts

Dziękuję serdecznie za uznanie -najważniejsze jest  jednak dobro tych skrzywdzonych przez ludzi stworzeń !!! Kiedyś jak byłem młodszy to w domu było 5-7 przedstawicieli schroniskowych bidulków -teraz gdy 73 na karku to już brak sił i zdrowia dla większego towarzystwa -nadrabiamy te kwestie finansowo wspierając najróżniejsze Fundacje oraz pojedyńcze drastycznie pilne przypadki -pozdrowionka !!!

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Buzia sama się śmieje jak czytam opowieści Napoleona.

Jesteśmy  z jednej półki wiekowej i 3 futrzaki jestem w stanie ogarnąć. Więcej nie dałabym rady. Dlatego też już nie tymczasujemy piesiów chociaż często serce się rwie, ale rozum mówi nie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 17:59, napoleon napisał:

Chciałem przekazać najświeższe informacje -na Kiermaszu świątecznym we Wrocławskim Schronisku w którym uczestniczyliśmy razem z Lucjuszem padł rekord zbiórki finansowej - ponad 23 200 złotych !!! Zwierzoluby mają wielkie Serca !!!

Gratulujemy. Tym razem diabelskie moce Lucjuszka na coś się przydały.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Kiermaszu oferowany pełny asortyment z każdej dziedziny-dla piesków ,dla kotków ,koszulki dla Fanów  oraz wspaniałe ciasta i ciasteczka-osobiście skompletowałem kolorystycznie komplet koszulek bawełnianych  " nie kupuj - adoptuj " z wyjątkiem koloru czerwonego /brak mojego rozmiaru /.Ruch był taki ,że trzeba było szukać miejsca do parkowania ,ale komunikacja miejska teżsię sprawdziła - pozdrawiamy z Lucjuszkiem oraz Pchełką!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.01.2024 o 08:59, napoleon napisał:

serdecznie dziękujemy wraz z Lucjuszkiem oraz Pchełką - pozdrawiamy !!!

Dawno mnie tu nie było i chyba coś przeoczyłam  🙂  Pchełka to nowy piesio?

Link to comment
Share on other sites

Pchełeczka to  obecnie prawie 13-letnia koteczka,która trafiła do naszego domku jako 1,5 miesięczna porzucona maleńka -przekochana,dogadują się świetnie z Lucjuszkiem,ale już wymaga specjalnej opieki ze względu na wiek ,ale jesteśmy razem i oby żyła jak najdłużej .Dostaje najlepszej jakości puszeczki i karmę specjalistyczną co utrzymuje Ją w kondycji.My ze swojej strony zrezygnowaliśmy z wszelkich wyjazdów,bo Ona rozłąkę bardzo przeżywa ,pomimo,że opiekował się Nią Syn.Dlatego jesteśmy cały czas razem jak prawdziwa Rodzina ! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie !

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2024 o 12:57, Figunia napisał:

Odpowiem za Jurka, byś zbyt długo Elu, nie czekała 🙂 Pchełka, to koteczka, cudowna i kochana oczywiście:)

 

Witaj Aniu kochana. Jak miło Cię spotkać   ❤️  Dziękuję za wyjaśnienie   🌺  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2024 o 14:05, napoleon napisał:

My ze swojej strony zrezygnowaliśmy z wszelkich wyjazdów,bo Ona rozłąkę bardzo przeżywa ,pomimo,że opiekował się Nią Syn.Dlatego jesteśmy cały czas razem jak prawdziwa Rodzina ! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie !

Jesteś niesamowity i niepowtarzalny, a szkoda. Przydałoby się bardzo wiele takich napoleonów. Szkoda, że klonowanie nie jest możliwe  🙂  Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo i długo zdrowia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i dzisiaj mija 2 lata 8 miesięcy jak Lucjuszek jest z Nami ! Jest bardzo mądry,wszystko rozumie ,śpi ze mną w łóżeczku a zdarza się ,że jak ja wyjeżdżam na zakupy to On biegnie na górę i kładzie się u mnie w sypialni  w oczekiwaniu na mój powrót ! Spryciarz z Niego Wielki,bo podkrada kotce jedzonko z miseczki-na całe szczęście wylizuje resztki,bo sam może jeść tylko gotowanego królika oraz kabanosy także  z królika-najważniejsze ,że jest zdrowy i  szczęśliwy ! Trochę zazdrosny i nie pozwala Pchełce -kotce za często się miziać ! Chcielibyśmy także wesprzeć cegielką Neri  i Latusia-przekazem pocztowym,tylko na jakie konto wysłać i jak zaadresować przekaz ?To pytanie do Nadziejki-pozdrawiamy !

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 09:58, napoleon napisał:

Chcielibyśmy także wesprzeć cegielką Neri  i Latusia-przekazem pocztowym,tylko na jakie konto wysłać i jak zaadresować przekaz ?To pytanie do Nadziejki-pozdrawiamy !

Proszę wejść na jej bazarek,zakupić cegiełki i ona poda nr konta do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 09:58, napoleon napisał:

Chcielibyśmy także wesprzeć cegielką Neri  i Latusia-przekazem pocztowym,tylko na jakie konto wysłać i jak zaadresować przekaz ?To pytanie do Nadziejki-pozdrawiamy !

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczków    ❤️   🌸   🌺   
Znam dane do przelewu więc podam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...