Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

Dnia 2.08.2022 o 11:42, mari23 napisał:

Przy chorych nerkach pieski najczęściej chudną.

Timusiu - zdrowia pomimo starości !!! ❤️ 

Zdrowia jak najwięcej,  bo starość nie musi wiązać się z chorobą.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  20,00 zł   od  seramarias  deklaracja  VIII  -  29.07.
  20,00 zł  od Ewa Marta  deklaracja  VIII  -  2.08.
  10,00 zł  od mari23  deklaracja  VIII  -  2.08.
  50,00 zł  od Pana Mateusza  deklaracja  VIII  -  3.08.
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  VIII  -  4.08.
  10,00 zł   od  ludwa  deklaracja  VII  -  7.08.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

731901804_pikne1.jpg.03ad6ea6e12489f3bd811450126c7c8b.jpg

oraz

  30,00 zł  od elik  deklaracja  VIII  -  2.08. 

 

Link to comment
Share on other sites

10.08.  konto Timusia wzbogaciło się o poniższe wpłaty:

  50,00 zł   od helli  deklaracja  VIII 
  30,00 zł  od markofix1  deklaracja  VIII + dodatek    
  30,00 zł 
od jaguska  deklaracja  IX

Bardzo serdecznie dziękuję  pl09-bukiet-roz-kolorowych1.jpg.dad77cc275c4aee53f28f0dd7865d694.jpg
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

konto Timusia wzbogaciło się o poniższe wpłaty:

  20,00 zł  od seramarias  deklaracja  IX  -  16.08.
  25,00 zł   od  Anny G-R  deklaracja  VIII  -  18.08.
  25,00 zł   od  Nuncek  deklaracja  VIII  -  18.08.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

458882730_tulipany1.png.881fd1f5babc7c401d9334ac24a96836.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  10,00 zł   od  ludwa  deklaracja  VIII  -  1.09.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

1741955398_getattachmid543475mpid14min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.496f71bf11358289d608dee8a4ff2d8d.jpg

oraz

  225,00 zł  od elik  z bazarku  -  31.08. 
    30,00 zł  od elik  deklaracja  IX  -  1.09. 

Link to comment
Share on other sites

Nasz Timulek ma się juz bardzo kiepsko, gloweczka zupelnie juz nie ogarnia nic nawet własnego ciałka. Chlopaczek już przestal chodzić, siusia w pieluszkę. Jest tak nieporadny, ze nawet jak ma główkę kilka cm od miseczki to nie moze jej znaleźć, trzeba go trzymać żeby jadł albo karmić. Już nasz Timulek, z psich rzeczy, nic poza jedzonkiem nie pamięta 😔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 20:56, kikou napisał:

Nasz Timulek ma się juz bardzo kiepsko, gloweczka zupelnie juz nie ogarnia nic nawet własnego ciałka. Chlopaczek już przestal chodzić, siusia w pieluszkę. Jest tak nieporadny, ze nawet jak ma główkę kilka cm od miseczki to nie moze jej znaleźć, trzeba go trzymać żeby jadł albo karmić. Już nasz Timulek, z psich rzeczy, nic poza jedzonkiem nie pamięta 😔

Bardzo smutna to dla mnie wiadomość  😞 Rozmawiałyśmy o tym przez telefon i myślałam, że już pogodziłam się z myślą, że czas Timusia jest coraz krótszy. Okazuje się, że jednak nie. Pocieszające jest to, że Timuś nie czuje bólu i że nadal ma przyjemność w jedzeniu. Przykre jest to, że nic nie możemy zrobić, żeby pomóc Timusiowi   😪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  20,00 zł  od Ewa Marta  deklaracja  IX  -  1.09.
  10,00 zł  od mari23  deklaracja  IX  -  2.09. 
  10,00 zł 
od Nesiowata  deklaracja  IX  -  2.09.
  50,00 zł  od Pana Mateusza  deklaracja  IX  -  3.09.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

kwiatki_11.gif.51497650378f4b9a8d3ee00dd52325a7.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2022 o 00:15, elik napisał:

Bardzo smutna to dla mnie wiadomość  😞 Rozmawiałyśmy o tym przez telefon i myślałam, że już pogodziłam się z myślą, że czas Timusia jest coraz krótszy. Okazuje się, że jednak nie. Pocieszające jest to, że Timuś nie czuje bólu i że nadal ma przyjemność w jedzeniu. Przykre jest to, że nic nie możemy zrobić, żeby pomóc Timusiowi   😪

Niestety medycyna nic już nie ma do zaoferowania Timusiowi, pani wet rozklada rece z przykrością i wspomina, że należy się zastanowić czy nie czas ulżyć naszemu chłopaczkowi. Nie ma biedak komfortu, bezładnie macha nożkami, uspokaja sie na krotko podczas jedzenia i jak śpi ale głównie kreci się bezładnie w koszyczku. 

😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:19, kikou napisał:

Niestety medycyna nic już nie ma do zaoferowania Timusiowi, pani wet rozklada rece z przykrością i wspomina, że należy się zastanowić czy nie czas ulżyć naszemu chłopaczkowi. Nie ma biedak komfortu, bezładnie macha nożkami, uspokaja sie na krotko podczas jedzenia i jak śpi ale głównie kreci się bezładnie w koszyczku. 

😞

To bardzo smutna wiadomość. Myślę nad słowami wetki. Timuś w zasadzie wegetuje i może ona ma rację, żeby pomyśleć o ulżeniu mu...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:19, kikou napisał:

Niestety medycyna nic już nie ma do zaoferowania Timusiowi, pani wet rozklada rece z przykrością i wspomina, że należy się zastanowić czy nie czas ulżyć naszemu chłopaczkowi. Nie ma biedak komfortu, bezładnie macha nożkami, uspokaja sie na krotko podczas jedzenia i jak śpi ale głównie kreci się bezładnie w koszyczku. 

😞

 

Dnia 13.09.2022 o 22:54, Ewa Marta napisał:

To bardzo smutna wiadomość. Myślę nad słowami wetki. Timuś w zasadzie wegetuje i może ona ma rację, żeby pomyśleć o ulżeniu mu...

Od 20 minut siedzę nad tymi postami i nie mogę pozbierać myśli. Okropnie dołująca jest odpowiedzialność w tym zakresie.   Piszę i kasuję, znowu pisze i znowu kasuję 😥  Trudno jest podejmować decyzje na odległość, a co dopiero taką. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zawierzyć lekarzowi.  Bardzo proszę Kasiu skontaktuj się z lekarka i jeśli podtrzyma ona swoje stanowisko, z bólem serca pożegnamy się z Timusiem  😭  Straszne to chwile  😭
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:19, kikou napisał:

Niestety medycyna nic już nie ma do zaoferowania Timusiowi, pani wet rozklada rece z przykrością i wspomina, że należy się zastanowić czy nie czas ulżyć naszemu chłopaczkowi. Nie ma biedak komfortu, bezładnie macha nożkami, uspokaja sie na krotko podczas jedzenia i jak śpi ale głównie kreci się bezładnie w koszyczku. 

😞

😞 😞 😞 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 12:22, mari23 napisał:

bardzo, bardzo mi smutno.... poznałam Timusia osobiście i jego smutne spojrzenie wciąż mam w sercu...

Ja nie poznałam Timusia, ale pamiętam że Basia opowiadała jaki biedak jest smutny i zrezygnowany, gdy jeszcze był w schronisku ... Taki pogodzony ze swoim losem, bezradny staruszek. Pamiętam jak Basia się cieszyła że pojechał do Kikou by choć na  końcówce życia zaznać troski i poczucia bezpieczeństwa.  I zaznał, choć tym możemy się pocieszyć ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 12:22, mari23 napisał:

bardzo, bardzo mi smutno.... poznałam Timusia osobiście i jego smutne spojrzenie wciąż mam w sercu...

 

Dnia 15.09.2022 o 12:38, limonka80 napisał:

Ja nie poznałam Timusia, ale pamiętam że Basia opowiadała jaki biedak jest smutny i zrezygnowany, gdy jeszcze był w schronisku ... Taki pogodzony ze swoim losem, bezradny staruszek. Pamiętam jak Basia się cieszyła że pojechał do Kikou by choć na  końcówce życia zaznać troski i poczucia bezpieczeństwa.  I zaznał, choć tym możemy się pocieszyć ...

Ja też nie poznałam Timusia osobiście, ale Basia z takim przejęciem o nim mówiła, że pomyślałam, że biedak musi poznać lepsze życie.  Już wtedy jego demencja była znaczna i prawdopodobnie z tego powodu jakiś wredny typ go porzucił. Smutno mi z jednej strony, ale z drugiej cieszę się, że wspólnie podarowaliśmy Timusiowi dobry czas. Szkoda, że ten czas tak szybo się kurczy, ale dobrze, że w ogóle jest i trwa nadal...

Dziękuję, że jesteście tu ze mną.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konto Timusia wzbogaciło się o poniższe wpłaty:

 30,00 zł  od markofix1  deklaracja  IX + dodatek  - 12.09.  
 25,00 zł   od  Anny G-R  deklaracja  IX  -  15.09.
 25,00 zł   od  Nuncek  deklaracja  IX  -  15.09.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

1688033575_dzikujejestecie11.jpg.545ecdacce1948a689ca77892d9faa9a.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...