Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  20,00 zł  od seramarias  deklaracja  VI  -  1.06.
  20,00 zł  od Ewa Marta  deklaracja  VI  -  1.06.
  10,00 zł  od mari23  deklaracja  VI  -  2.06.
  50,00 zł  od Pana Mateusza  deklaracja  VI  -  3.06.
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  VI  -  3.06.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

 

bukiet.jpg.4c56b0a6391d81874e4675e1fc94cf29.jpg

oraz

  30,00 od elik  deklaracja VI  -  3.06. 

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

    2x30,00 zł  od jaguska deklaracja  VI-VII  -  15.06.
        25,00
zł  od jaguska deklaracja  VI  -  21.06.
        25,00
zł  od nuncek deklaracja  VI  -  21.06.

Bardzo serdecznie dziękuję  

842350126_kwiatki12.gif.0c0f0fb746b36540f4b7b1cfddd27d48.gif

Link to comment
Share on other sites

Nasz Timulek jest już strasznie biedniusi, w glebokiej demencji, główka bardzo slabo pracuje, juz nie tylko że nie zachowuje czystości ale "zawory" całkiem wysiadły i posikuje biedak właściwie cały czas. Zalatwia sie czesto na leżąco, bardzo się brudzi, potrafi rozdeptac kupe na dużej przestrzeni albo się położyć i wysmarować razem z plecami.  Zapomnial gdzie wejscie, wyjście, trzeba go przynieść jak pada czy świeci słońce ponieważ juz zapomnial że mozna się schować. Nogi zupelnie sprawne tylko nie pamięta juz biedak nic. 😞Ciagle jednak apetyt przedni, nie wydaje się zeby mial jakies dolegliwości bólowe.

IMG_20220621_214624.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 21:56, kikou napisał:

Nasz Timulek jest już strasznie biedniusi, w glebokiej demencji, główka bardzo slabo pracuje, juz nie tylko że nie zachowuje czystości ale "zawory" całkiem wysiadły i posikuje biedak właściwie cały czas. Zalatwia sie czesto na leżąco, bardzo się brudzi, potrafi rozdeptac kupe na dużej przestrzeni albo się położyć i wysmarować razem z plecami.  Zapomnial gdzie wejscie, wyjście, trzeba go przynieść jak pada czy świeci słońce ponieważ juz zapomnial że mozna się schować. Nogi zupelnie sprawne tylko nie pamięta juz biedak nic. 😞Ciagle jednak apetyt przedni, nie wydaje się zeby mial jakies dolegliwości bólowe.

Bardzo, bardzo smutna wiadomość. Biedny Timuś, biedna Ty.   1513703634_pacze.png.764ad325fcbb740d8be2d4aabf1950fa.png    

Czy można byłoby w jakiś sposób mu pomóc?  Może jakiś preparat na dobre ukrwienie mózgu?        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 22:37, elik napisał:

Bardzo, bardzo smutna wiadomość. Biedny Timuś, biedna Ty.   1513703634_pacze.png.764ad325fcbb740d8be2d4aabf1950fa.png    

Czy można byłoby w jakiś sposób mu pomóc?  Może jakiś preparat na dobre ukrwienie mózgu?        

Podobne objawy miał kiedyś adoptowany ode mnie piesek, dostawał jakieś leki (miał zwapnienia w mózgu, nawet zapomniał, jak się je) i była poprawa, niestety niewielka. Mogę spróbować skontaktować się  z DS Dropsika[*] i zapytać, co to za leki były, ze 4 lata na nich "ciągnął"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 11:25, mari23 napisał:

Podobne objawy miał kiedyś adoptowany ode mnie piesek, dostawał jakieś leki (miał zwapnienia w mózgu, nawet zapomniał, jak się je) i była poprawa, niestety niewielka. Mogę spróbować skontaktować się  z DS Dropsika[*] i zapytać, co to za leki były, ze 4 lata na nich "ciągnął"

Jeśli to nie problem to zapytaj przy okazji proszę. Karsivan to on juz bierze. Rozmawialam z doktorem, jak byłam z Ajeczka, są też leki na to popuszczanie. Ale na wizytę z Timusiem to ja muszę się umówić jak będzie chłodniej bo on się nie nadaje na wycieczki w upał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 11:25, mari23 napisał:

Podobne objawy miał kiedyś adoptowany ode mnie piesek, dostawał jakieś leki (miał zwapnienia w mózgu, nawet zapomniał, jak się je) i była poprawa, niestety niewielka. Mogę spróbować skontaktować się  z DS Dropsika[*] i zapytać, co to za leki były, ze 4 lata na nich "ciągnął"

Bardzo proszę mari dopytaj co to był za lek. Jeśli jest cokolwiek co pomogłoby Timusiowi, to ulży to jemu i Kasi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2022 o 16:52, kikou napisał:

Jeśli to nie problem to zapytaj przy okazji proszę. Karsivan to on juz bierze. Rozmawialam z doktorem, jak byłam z Ajeczka, są też leki na to popuszczanie. Ale na wizytę z Timusiem to ja muszę się umówić jak będzie chłodniej bo on się nie nadaje na wycieczki w upał.

Niestety zapowiadają duże upały w całej Polsce, ale jak się nieco ochłodzi to bardzo proszę pojedź z Timusiem do weta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 10:23, Ewa Marta napisał:

Dobrze działa też ludzki Nootropil. Podobnie do Karsivanu, ale na niektóre psy lepiej.

Przeczytałam w necie, że Nootropil jest wskazany w: leczeniu mioklonii pochodzenia korowego, leczeniu zaburzeń dyslektycznych u dzieci, jako wsparcie terapii logopedycznej, zawrotach głowy o pochodzeniu ośrodkowym, jak i obwodowym.
Jak to odnieść do Timusia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 13:06, elik napisał:

Przeczytałam w necie, że Nootropil jest wskazany w: leczeniu mioklonii pochodzenia korowego, leczeniu zaburzeń dyslektycznych u dzieci, jako wsparcie terapii logopedycznej, zawrotach głowy o pochodzeniu ośrodkowym, jak i obwodowym.
Jak to odnieść do Timusia?

Ten lek zwiększa przepływ krwi w mózgu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 14:01, Ewa Marta napisał:

Ten lek zwiększa przepływ krwi w mózgu.

To chyba byłby wskazany dla Tima. Kasia nie pojawia się na wątku, muszę w takim razie zadzwonić.

EDIT
Nie odbiera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...