Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

Od 15:33 gryzę w sobie wiadomość o tym, że Timuś nas opuścił  😭   Odszedł, gdy Kasia była w pracy. Jeszcze rano zjadł śniadanie, ale chyba już i krążenie gorzej działało, bo nie przebierał już łapkami tak intensywnie, jak to miało miejsce jeszcze w ubiegłym tygodniu 😞  Ja jestem w żałobie, a Kasia jest zdruzgotana.  Tak wiele tych śmierci ostatnio  😞  
Żegnaj piesionku kochany. Biegaj radosny po łąkach za Tęczowym Mostem, pozdrów wszystkie nasze pieski, które już tam są i powiedz im, że ciągle o nich pamiętamy.            

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 06:13, Nesiowata napisał:

Teraz już wolny od bólu i zmartwień na zawsze... Smutne.

 

Dnia 20.09.2022 o 07:26, Nadziejka napisał:

image.jpeg.73e61e2a7af53141ca0ff5492b9a8c30.jpeg

 

Dnia 20.09.2022 o 18:28, Tyśka) napisał:

Wyrazy współczucia dla opiekunek Timusia...

Serdecznie Wam dziękuję za pochylenie się nad losem Tymusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 19:02, limonka80 napisał:

 

Przyszłam pożegnać Timusia ...  Śpij spokojnie piesku.

Niby wiemy że odejścia są nieuchronne, a i tak bardzo smutno. 

 

 

Dnia 20.09.2022 o 19:44, Ewa Marta napisał:

Bardzo mi przykro, ale pociesza myśl, że już się nie męczy🙁

Dziękuję, że jesteście. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 19:44, Ewa Marta napisał:

Bardzo mi przykro, ale pociesza myśl, że już się nie męczy🙁

Timuś sam podjął "decyzję", nie trzeba było zastrzyku - to też pocieszające..... i ponad 1,5 roku spokojnego, szczęśliwego życia.... to wszystko pociesza.... ale i tak żal, smutek rozsadza serce 😞 😞 😞 

żegnaj, kochany Timusiu [*] 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drodzy Deklarowicze Timusia [*]  bardzo serdecznie dziękuję Wam za wsparcie finansowe, dzięki któremu Timuś godnie przeżył swoje ostatnie półtorej roku zaopiekowany i bezpieczny.

                                                   985543393_dzikuj61.jpg.f0a960931076855ce01392d6f33b3415.jpg

 

Mam pełną świadomość tego, że Timuś odszedł zaledwie kilka dni temu, a ja chcę wziąć pod opiekę innego pieska i wygląda to tak, jakbym już zapomniała o Timusiu. Zapewniam, że Timusia nie zapomnę nigdy, ale już nic dla niego nie możemy zrobić, a inny psiak bardzo potrzebuje naszej pomocy. Bez niej, jego koniec jest bliski.
Myślę o psiaku z zamojskiego schroniska

IMG-20220920-WA0026.thumb.jpg.3604a4b333c6d8d97bfcafa070d45017.jpg.9a15e3e9854dff62a1b167a58f2f03b7.jpg

Na wątku zamojskim Jaaga  pisze o nim tak:

Cytat

To jest pies, którego juz kilka razy pokazywała tutaj Tola w ciągu ostatnich miesięcy. Teraz wygląda juz jak żywy szkielet.  Wczesniej biegał niestrudzenie wzdłuż siatki, dzis juz nie byl w stanie. Pewnie ma lamblie, bo stopniowo chudł i "wysychał" i może cos jeszcze. To duży, raczej młody pies. Dzis wlasnie o nim znowu mowilysmy z Tolą.  Moim zdaniem, jeśli schronisko nie leczy go czy nie oddziela, to powinni humanitarnie uśpić.  Niestety, ale on bardzo cierpi umierając na raty, a będzie jeszcze bardziej, kiedy osłabnie na tyle, ze go psy zagryzą. Straszny los go czeka 😥

Bardzo serdecznie proszę o pomoc dla tego psiaka. Zwracam się do Was z prośbą o przeniesienie na niego deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2022 o 12:14, elik napisał:

Drodzy Deklarowicze Timusia [*] mam pełną świadomość tego, że Timuś odszedł zaledwie kilka dni temu, a ja chcę wziąć pod opiekę innego pieska i wygląda to tak, jakbym już zapomniała o Timusiu. Zapewniam, że Timusia nie zapomnę nigdy, ale już nic dla niego nie możemy zrobić, a inny psiak bardzo potrzebuje naszej pomocy. Bez niej, jego koniec jest bliski.
Myślę o psiaku z zamojskiego schroniska

IMG-20220920-WA0026.thumb.jpg.3604a4b333c6d8d97bfcafa070d45017.jpg.9a15e3e9854dff62a1b167a58f2f03b7.jpg

Na wątku zamojskim Jaaga  pisze o nim tak:

Bardzo serdecznie proszę o pomoc dla tego psiaka. Zwracam się do Was z prośbą o przeniesienie na niego deklaracji.

Oczywiście, że ani Ty Eluniu, ani wiele osób tutaj nie zapomni Timusia. Jemu życie zostało uratowane i żył szczęśliwie przez 1,5 roku. Tamten biedak może lada moment odejść w bólu i cierpieniu. Timuś na pewno poparłby Twoją decyzję. Tak samo, jak dogomaniacy. Kochani kto może przenieść deklarację? Bardzo proszę w imieniu swoim i Elik

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2022 o 12:43, Gabi79 napisał:

Oczywiście, że ani Ty Eluniu, ani wiele osób tutaj nie zapomni Timusia. Jemu życie zostało uratowane i żył szczęśliwie przez 1,5 roku. Tamten biedak może lada moment odejść w bólu i cierpieniu. Timuś na pewno poparłby Twoją decyzję. Tak samo, jak dogomaniacy. Kochani kto może przenieść deklarację? Bardzo proszę w imieniu swoim i Elik

Gabryniu bardzo serdecznie dziękuję Ci za wsparcie mojej prośby.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2022 o 12:14, elik napisał:

Drodzy Deklarowicze Timusia [*]  bardzo serdecznie dziękuję Wam za wsparcie finansowe, dzięki któremu Timuś godnie przeżył swoje ostatnie półtorej roku zaopiekowany i bezpieczny.

                                                   985543393_dzikuj61.jpg.f0a960931076855ce01392d6f33b3415.jpg

 

Mam pełną świadomość tego, że Timuś odszedł zaledwie kilka dni temu, a ja chcę wziąć pod opiekę innego pieska i wygląda to tak, jakbym już zapomniała o Timusiu. Zapewniam, że Timusia nie zapomnę nigdy, ale już nic dla niego nie możemy zrobić, a inny psiak bardzo potrzebuje naszej pomocy. Bez niej, jego koniec jest bliski.
Myślę o psiaku z zamojskiego schroniska

IMG-20220920-WA0026.thumb.jpg.3604a4b333c6d8d97bfcafa070d45017.jpg.9a15e3e9854dff62a1b167a58f2f03b7.jpg

Na wątku zamojskim Jaaga  pisze o nim tak:

Bardzo serdecznie proszę o pomoc dla tego psiaka. Zwracam się do Was z prośbą o przeniesienie na niego deklaracji.

Przenoszę.... choć ciężej z każdym dniem, ale jak mu nie pomóc ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 18:03, seramarias napisał:

Bardzo mi przykro  z powodu odejścia Timusia, szkoda że tak krótko mógł zaznać dobrego życia 😞

Oczywiście, można moją Timusiową deklarację przenieśc na sucharka.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy  656269545_buziaczki8.jpg.b005ee2b85898f89a9797a561f4be7ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 17:46, mari23 napisał:

Do Timusua [*] dołączył dziś w nocy "mój" Bezik [*] u kikou 😞 😞 😞 😞

V__04AC.jpg

Biedny Bezik [*]  Współczuje Wam, Tobie i Kasi. Obie macie ostatnio dość takich przeżyć  😥   Chyba nie jet to niedawne zdjęcie. Bezik tak ładnie tu wygląda.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 18:23, elik napisał:

Biedny Bezik [*]  Współczuje Wam, Tobie i Kasi. Obie macie ostatnio dość takich przeżyć  😥   Chyba nie jet to niedawne zdjęcie. Bezik tak ładnie tu wygląda.  

Zdjęcie rzeczywiście dawniejsze, Bezik chorował i był starusieńki, ale odszedł we śnie, w nocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...