Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY. Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie... na dwa transporty. Kwota 1030zł już na moim koncie, dziękuję!


Tyśka)

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

 

Wczoraj wieczorem na zamojskim Tola napisała, że razem z Amikiem, 26.01 prawdopodobnie ruszy jeszcze jeden psiak, jedzie do Jaaga. Koszt: 250zł. 

Może uda nam się dozbierać? Mamy jeszcze dwa dni :) 

Tyś a nie możesz przedłużyć ?

W temacie wpisz ,że brak 250zł.

W poście na początku, że zbieramy na podróż tego biedaka,żeby jak ktoś "przyjdzie" żeby wiedział o co lata i tyle.

Taki bazarek dzielony na dwa bazarki.Bo przecież te 250zł też trzeba zebrać dla tego biedaka:(...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Tyś a nie możesz przedłużyć ?

W temacie wpisz ,że brak 250zł.

W poście na początku, że zbieramy na podróż tego biedaka,żeby jak ktoś "przyjdzie" żeby wiedział o co lata i tyle.

Taki bazarek dzielony na dwa bazarki.Bo przecież te 250zł też trzeba zebrać dla tego biedaka:(...

Mogę :)  Zrobie to dzisiaj wieczorem, po pracy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie Niechcianych, ZBIERAMY 250zł DLA JESZCZE JEDNEGO BIEDAKA KTÓRY WYJEDZIE 26.01.
Dnia 18.01.2021 o 20:10, Sara2011 napisał:

Dorzucę 20zł. Poproszę nr konta.

 

Dnia 18.01.2021 o 20:17, Tianku napisał:

Ja 1O zl przepraszam wiecej nie dam rady teraz

Tez konto poprosze

Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Zbieramy teraz dodatkowo na transport zapomnianego psiaka, który ma szansę pojechać do Jaaga. Koszt - 250zł, a Wasze wpłaty rozpoczęły ten cykl cegiełek na tego psiaka :) 

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Dla Biedaka Jaagusiowego mam 10zł na zakup 5 kanistrów - od pani Ani z fb, która chciała dorzucić się na Amika, ale ten już uzbierał :) 

 

Naniosłam do rozliczenia, ufff.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ja mam mocno ograniczony czas... ale podsumujmy ten dzień:

Otrzymałam wpłaty od:
-  sonia71 - szeptanie do uszka coś miłego
- jankamałpa - podpis pod życzenie-marzenie 2. + 10 kanistrów + 3zł :)
- Ania. K. z FB - 5 kanistrów (przeniesione z Amika)
-  b-b - 5 kanistrów
-  bakusiowa - 10 kanistrów
- Jolanta08 - 5 kanistrów


SUMUJĄC WSZYSTKIE WPŁATY:
- na koncie mam już zaksięgowane: 653zł
- zadeklarowanych cegiełek w sumie jest: 688zł

Kwotę na transport 22.01 MAMY.


Teraz zbieramy na transport psiaka do Jaagi, który rusza 26.01., razem z Amikiem.

Mamy już na niego:

688-650 = 38zł deklaracji z tego bazarku
+ ok. 90zł z bazarku Jo37

38 + 90 = 128zł

Brakuje nam nadal 122 złote, aby mógł wyjechać 26.01 - razem z Amikiem!

 

Ktoś jeszcze dorzuci?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aska7 napisał:

Ja to już nic nie rozumiem : (

Psiaki jadą w dwóch transportach:

22.01. - Marcel, Kokos, Belmando, Rudy. Koszt 650zł - UZBIERANE

26.01 - dwa psiaki:
Amik - koszt 450zł - UZBIERANE (zrzutka na fb)

+ Burasek do Jaaga - koszt 250zł - NA NIEGO ZBIERAMY, BRAKUJE JESZCZE OKOŁO 122-125zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie Niechcianych, POTRZEBUJEMY JESZCZE 125zł DLA JESZCZE JEDNEGO BIEDAKA KTÓRY WYJEDZIE 26.01.

Dodam, że mam ogromną nadzieję, że teraz wszystko jest jasne: staram się, aby było to jak najczytelniejsze, ale sama przy rozliczeniu dostaję bólu głowy... ;) Liczę nowe wpłaty po kilka razy, a aktualizacja finansów zajmuje mi co najmniej godzinę, aby doliczyć ile mamy zadeklarowanych wpłat, ile mam już na koncie i ile brakuje... i czy na pewno gdzieś się nie pomyliłam...
Przepraszam, że mnie tutaj tak mało... chciałabym, aby było mnie tutaj więcej, ale niestety :(

Dziękuję od razu tym, którzy pilnują bazarek i go podnoszą <3

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, uxmal napisał:

Też nie rozumiem. :(

Mieliśmy pełną kwotę potem doszedł dodatkowo piesek ktorego koszt wynosi 250zł. ? Dlaczego?

Amik miał jechać 26 czy wcześniejszym transportem ?

650zl to jest uzbierana kwota na transport dla psów 22.01.

Amik jedzie z kolei 26.01. Za Amika pan Maciej policzyl mi 450zl. Amik ma do przejechania 640km, od Krasnystawu do okolic Świdnicy. Udalo mi się zebrać pelna kwotę wczoraj na fb.

I dlatego wczoraj mielismy zebrana pelna kwotę. ;) bo.... 

Dopiero wczoraj wieczorem doczytałam na watku zamojskim (aktualnie nie sledze wątków na biezaco), ze Jaaga chce wykorzystać transport Amika na transport tego nowego Buraska... a koszt dla tego buraska od Zamościa do Katowic wyniesie 250zł. I dziewczyny pomyslaly, żeby wykorzystać ten bazarek do końca i dozbierać na transport tego Buraska, który pojedzie z Amikiem 26.01.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Figunia napisał:

Poproszę nr konta, wplace brakujaca kwotę. 125 zl - tak?

Tak!!! Rany! To Tola się ucieszy :) I Jaaga! 

Dziękuję.

 

To MOGĘ TERAZ OZNAJMIĆ ZE SPOKOJEM (chyba juz zwrotów akcji nie będzie ;) ), RAZEM Z PIENIĘDZMI UZBIERANYMI PRZEZ JO37 MAMY PEŁNA KWOTĘ NA OBA TRANSPORTY.

 

Jesteście... No brak mi słów!!!! ♡♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tyśka) napisał:

Psiaki jadą w dwóch transportach:

22.01. - Marcel, Kokos, Belmando, Rudy. Koszt 650zł - UZBIERANE

26.01 - dwa psiaki:
Amik - koszt 450zł - UZBIERANE (zrzutka na fb)

+ Burasek do Jaaga - koszt 250zł - NA NIEGO ZBIERAMY, BRAKUJE JESZCZE OKOŁO 122-125zł.

Ślicznie dziękuję za dołączenie Burego do bazarku.

 

27 minut temu, Figunia napisał:

Poproszę nr konta, wplace brakujaca kwotę. 125 zl - tak?

Ślicznie dziękuję, naprawdę jestem wzruszona, bo nawet nie wiedziałam, że tu organizowana jest pomoc dla niego. Wszystkim pomagajacym z całego serca dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...