Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Już jest :) Dla Rabarbarka i Bingusia do 14 lutego 2021 r. do godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, Poker napisał:

Tysiu , a Ty chcesz kaganiec na swoją śliczną buźkę ?

Poker kochana, jak mogło przyjść Ci to go głowy?  Co prawda może i przydałby się taki sprzęt kilku osobom, ale Tysia z pewnością do nich ie należy  :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Poker kochana, jak mogło przyjść Ci to go głowy?  Co prawda może i przydałby się taki sprzęt kilku osobom, ale Tysia z pewnością do nich ie należy  :)

Mi nie przyszło , ale myślałam ,że Tysi przyszło :)

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Już jest :) Dla Rabarbarka i Bingusia do 14 lutego 2021 r. do godz. 21:00.
8 godzin temu, elik napisał:

Oczywiście Tysiu tylko jutro, bo dzisiaj już padam na pisk  :)

 

Oczywiście:) 

Mam nadzieję,  że się wyspałaś.

8 godzin temu, Poker napisał:

Tysiu , a Ty chcesz kaganiec na swoją śliczną buźkę ?

:D

Mnie bardziej by się przydała blokada na klawiaturę;) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Oczywiście:) 

Mam nadzieję,  że się wyspałaś.

Niezbyt :(  Śpię na raty i jak zając na miedzy.  Trzymam rękę na Masi, żeby w razie potrzeby zareagować. Oba ataki miała w nocy. W  efekcie ciągle chce mi się spać. Kiedykolwiek bym się położyła, usypiam. Muszę jednak skończyć z tym czuwaniem, bo moja wytrzymałość też ma swoje granice.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyśka) napisał:

elik, czy mogłabyś mi zmierzyć kaganiec? :)

Mam kaganiec w rękach, ale prawdę powiedziawszy nie wiem co i jak zmierzyć i jak opisać te pomiary.

 

      383229804_4(4).jpg.af631b373fa2d2681fe6ad352d505083.jpg

Może określ, opierając się na powyższym zdjęciu, co mam zmierzyć.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Elu serdecznie Ci dziękuję, że mimo że masz swoich podopiecznych postanowiłaś pomóc i mojemu Rabarbakowi który znalazł się w takiej trudnej sytuacji

Zobacz obraz źródłowy.

 

Oczywiście zapraszam na zakupy, psiaczki czekają :).

No właśnie dlatego, że Rabarbarek znalazł się w trudnej sytuacji materialnej. Musimy sobie pomagać  :)
Liczę na pomoc w podrzucaniu  :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Isabel napisał:

A ja poproszę o wymiary sukienki nr 40 - szerokość pod pachami i długość oraz skład materiału (o ile jest na metce).

Isabel kochana, ponieważ paki z fantami znajdowały się w pokoju,  musieliśmy usunąć je przed świętami i wpakowaliśmy je gdzie się udało  :( Teraz znalezienie fantów będzie się równało z szukaniem igły w stogu siana :(   Zęby mi cierpną na samą myśl co mnie czeka, ale nie mam wyjścia, przecież nie wrzucę wszystkich fantów, jak leci, do pojemnika na odzież.
Przepraszam z góry, że to może potrwać, ale na pewno znajdę  
865349441_przepraszam1.png.51da59a1a89e45c4bfb8717e16f7619d.png

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isabel napisał:

W górę bazarku!!!

Jakoś ciągle ni teraz brakuje czasu  :(  Od czasu drugiego ataku padaczki, Masia zupełnie się zmieniła. Jest wymagająca, absorbująca, domaga się co rusz zainteresowania i częstych spacerów. Mam nadzieję, że jej to przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...