Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Już jest :) Dla Rabarbarka i Bingusia do 14 lutego 2021 r. do godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

34 minuty temu, Nadziejka napisał:

Eliczku serdenko 

 a czy poczekasz ciutke na pieniazka?

Gdybym cudenka pewne kupila 

Nie kupowalalm boc myslalam ze komus spodobaja i da wiecej pieniedzy

 

Nadziejko kochana oczywiście, że poczekam nic się nie dzieje, pieniążki nie są pilnie potrzebne. Przykro mi, że masz jakieś kłopoty w związku z bazarkiem  :(

Link to comment
Share on other sites

brdzo chętnie bo Pimpeta ma bardzo gruby brzuszek i musze takie duze mieć . ona tak strasznie je , kradnie n kartofle z pojemnika , odbiera jedenie inym pieskom , nie moge postawic suchego bo wszystko zjada i nawet jedzenie dla wron i gołębi co jest wyrzucone dla ptaków wyjada a nie jest godna dostaje swoją porcję jak inne pieski mam 2 tak jedzące to te wysterylizowane , nie wiem juz co robic coraz to muszę nowe ubranka a i stare poszerzam. pieniazki to wpłacę w piatek dopiero bedę miała coś

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, themagda napisał:

brdzo chętnie bo Pimpeta ma bardzo gruby brzuszek i musze takie duze mieć . ona tak strasznie je , kradnie n kartofle z pojemnika , odbiera jedenie inym pieskom , nie moge postawic suchego bo wszystko zjada i nawet jedzenie dla wron i gołębi co jest wyrzucone dla ptaków wyjada a nie jest godna dostaje swoją porcję jak inne pieski mam 2 tak jedzące to te wysterylizowane , nie wiem juz co robic coraz to muszę nowe ubranka a i stare poszerzam. pieniazki to wpłacę w piatek dopiero bedę miała coś

Dobrze Madziu, to dołożę do firaneczki. Jest dużo ładniejsza niż na zdjęciu.  Żeby sfotografować przeźroczyste materiały trzeba mieć dobry aparat, nie taki w telefonie i umieć fotografować, znać arkana sztuki  :)  Na pewno będziesz bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Isabel napisał:

Dzisiaj ostatni dzień!

Tak, ostatni, a ja nadal nie szukałam tej sukienki, o którą pytałaś, ale nawet choćby po zakończeniu tego bazarku, gdy ją znajdę to dołączę do trwającego z zaznaczeniem, że to Twoja z poprzedniego bazarku i o ile będzie na Ciebie pasowała, będzie dla Ciebie w opcji K.T.

Mam psychicznego doła z powodu choroby mojej Masiuni i nie daję rady zmusić się do czegoś  :( Z wielkim trudem zrobiłam wczoraj bazarek z fantów Tyś(ka),  bo Jej obiecałam, ale musiałam się kopać, wyzywać, żeby zmusić się do tego  :(

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tyśka) napisał:

Oj, elik.. :( :( :(  Nie musiałaś jeszcze robić bazarku :( Glupio mi, ze pomimo sytuacji w domu chciałaś wywiązać się ze zobowiązania... Naprawdę zrozumiałabym gdybyś zrobiła w marcu. 

Ściskam Cie mocno ♡ :*

Musiałam Tysiu, musiałam dla własnego dobra. Muszę się czymś zając, żeby mieć odskocznię od tej sytuacji. I tak nie zrobiłam wszystkiego, co zamierzałam. Około wpół do drugiej dogo zrobiło się dla nas niedostępne. Coś dłubali w serwerze. Pewnie nowe reklamy wieszali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...