Jump to content
Dogomania

Niestety 14.06.22 pobiegła za TM. Andrea teraz Aura już w DS. Stara owczarka z chorym uchem ma szansę na wyjście ze schroniska. Od dzisiaj ma na imię Andrea, dla przyjaciół Andzia. Czy damy radę jej pomóc?


Jo37

Recommended Posts

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Kończy się dzisiaj wyróżnienie Andzi....:-((

https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-andrea-w-typie-owczarka-niemieckiego-czeka-na-wyjatkowy-dom-CID103-IDI3sf8.html

Jo37, zmienić na inne miasto? Z Katowic też nikt nie dzwonił.....Nie rozumiem....:-(((

Sama nie wiem. A może Lublin?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Onaa napisał:

Na pewno gdzieś tam czeka dobry domek dla Andrei. Oby znalazł się jak najszybciej.

Znajdzie się, tylko przez zaspy dotrzeć musi ;) trzeba czasu trochę, tu na dogo mamy wiele dowodów na tezę, że wspaniałe domki trafiają się po długim oczekiwaniu :) Andzia jest cudna i wkrótce ktoś straci głowę na widok jej zdjęć :) Jutro "Walentynki" - oby właśnie w tym dniu zauważył Andzię TEN człowiek <3

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam dla suni krople Neptra, koszt 122,30 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c79cddb66a2ec611

Antybiotyk w tabletkach się już skończył, zakrapiam jeszcze ucho kroplami Otomax. Wet powiedział, że jak się maść skończy, to żeby na koniec podać Neptrę. Ucho ogólnie w miarę ok, nie jest suche, bo codziennie je zakrapiam, ale ropa się nie leje i już nie śmierdzi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2021 o 20:41, Tola napisał:

Dzwoniłam i wczoraj i dzisiaj i pan nie odebrał i nie oddzwonił:(

Widać to nie ten domek, gdyby mu zależało, to by wydzwaniał do skutku.

Wiosna u nas już na dobre, może adopcje ruszą i szczęście jak wiosenne słoneczko uśmiechnie się do Andzi :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam pierwszy telefon o sunię!! Pani Joanna z Opola, dom z ogrodem, sunia miałaby być domowa. W domu dwa adoptowane koty. Przekazałam numer tel do Kasi. Pani ma dzwonić.

Jeśli nawet nic z tego domu nie wyjdzie, to bardzo się cieszę, że KTOŚ w końcu zadzwonił!!! 

 

I to ktoś zapowiadający się normalnie, a nie do kojca, jak często bywa przy ogłaszaniu większych psów. Powodzenia życzę i zaciskam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...