Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

Dnia 29.11.2021 o 14:51, limonka80 napisał:

Ja jestem za, to szczególnie delikatny piesio.

Nieraz patrząc na zdjęcia Lemonka myślałam o tym, że trudno będzie mu odnaleźć się w nowym miejscu, pozostanie w DT to dobra decyzja. 

Limonko pięknie dziękuję.  Miałam zwykle takie samo odczucie. Pani Kasia mówiła, że jemu człowiek nie jest zbytnio potrzebny. Lemonek zawsze trzyma ze stadem. Brak Bingusia bardzo odczuł.

Link to comment
Share on other sites

30.11. na konto Lemonka wpłynęła kwota 50,00 od Ani G-R deklaracja  XII   
 

Bardzo serdecznie dziękuję 

                                      bukiet3.jpg.070e91f4aebd787ccad9500559ea1978.jpg

                              

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 12:19, elik napisał:

A wiecie co?  Lemonek prawdopodobnie zostanie na stałe w DT. Tak zaproponowała Pani Kasia.
Lemonek nadal jest bardzo wycofany.  W zasadzie nie pozwala nic przy sobie zrobić. Przy próbach, ostrzega. Jedynie Pani Kasia może coś z nim, przy nim zrobić. Znalezienie mu domu bez obawy o rezygnację jest bardzo mało prawdopodobne. Adopcja jest równoznaczna z kontaktem  Lemonka z obcymi ludźmi, nowymi sytuacjami, miejscami. Byłoby to dla niego wielkim stresem i prawdopodobnie spowodowałoby ponowne całkowite wycofanie, jak było na początku po zabraniu ze schronu. Z uwagi na te zagrożenia Pani Kasia zaproponowała pozostawienie Lemonka u Niej na stałe.

Co sądzicie i takim rozwiązaniu?  Bardzo proszę deklarowiczów o wypowiedzi.

To jest po prostu cudowne rozwiązanie, najlepsze dla Lemonka w jego obecnym stanie . Pani Kasia to wspaniała osoba ❤️ 

Bardzo, bardzo się cieszę z takiej możliwości dla Lemonka, z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo to dla niego dobre. Mam małego biszkopcika w stanie bardzo podobnym do Lemonka, też tylko ja mogę go dotknąć, coś zrobić, nawet smaczka z ręki bierze tak, by nie dotknąć...i też chyba u mnie zostanie, nawet go nie ogłaszam.

Link to comment
Share on other sites

Zapytam jeszcze pozostałych darczyńców.

Od razu zdradzę Wam mój plan.
Otóż chciałabym pomóc kolejnemu psiakowi z Miedar. Pani Kasia powiedziała, że może przyjąć jeszcze jednego pieska, a ponieważ ewu pokazała na wątku maleństw bardzo zaniedbaną suczkę, pomyślałam, że dobrze byłoby, gdyby jeszcze przed zimą znalazła się choćby w DT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 12:54, Tyśka) napisał:

Jeżeli Lemonek może zostać u Pani Kasi na stałe i tym samym nie zamknie miejsca innym psiakom w potrzebie... to to wspaniała wiadomość 🙂 Rozumiem, że ogłoszenie mam usunąć?

Tysiu kochana tak, usuń ogłoszenie Lemonka. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za ogłaszanie go. Też uważam, że dla Lemonka, pozostanie na stałe u Pani Kasi, to najlepsze wyjście.

Rozmawiałam z Panią Kasia w sprawie przyjęcia nowego pieska i Pani Kasia ma miejsce, ale prosiła o czas na załatwienie swoich spraw.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym pomóc kolejnemu psiakowi z Miedar. Pani Kasia powiedziała, że może przyjąć jeszcze jednego pieska, a ponieważ ewu pokazała na wątku maleństw bardzo zaniedbaną suczkę Rewa, pomyślałam, że dobrze byłoby, gdyby jeszcze przed zimą znalazła się choćby w DT.

Bardzo gorąco proszę Was, Darczyńcy Lemonka, pozostańcie z nami i wspierajcie finansowo kolejnego psiaka z Miedar.
Oczywiście nie będziemy już wpłacać na Lemonka. Będzie on na całkowitym utrzymaniu Pani Kasi, która przyjęła go na DS.

Pokazując sunię na wątku maleństw, Basia powiedziała:

Cytat

Do schroniska trafiła starsza, zabiedzona sunia z wysypiska śmieci 😞 Rewa jest śliczna ale to nie uchroniło jej przed podłym losem.Sunia strasznie się trzęsie, serce pęka jak się ją widzi:(

Zdjęcia nie oddają jej stanu 😞

Czy razem z Rewą możemy na Was liczyć?

Rewa

3cc3fa4f1c7b43efmed.jpg

7458144689d8f803med.jpg

8bf791c388783234med.jpg

0f49818ef786533dmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  

Dnia 2.12.2021 o 18:22, Nesiowata napisał:

Zostaję. Czy dla Lemonka nie przekazywać pieniędzy?

Bardzo serdecznie dziękuję Nesiu kochana 997195439_brawoTy1.jpg.1e809fdb67a6c57a25d657d60102abe8.jpg

Oczywiście nie wpłacamy już na Lemonka, pozostaje on w DS u Pani Kasi  🙂  

images.jpg.fe829c35ec8ea86814a22230f68eae49.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 20:49, limonka80 napisał:

Ja też zostaję z Rewą, należy się suni lepsze życie.

Po smutnym pyszczku i spojrzeniu widać, że za wiele dobrego to jej w życiu nie spotkało ....

 

Myślę, że wspólnie możemy zmienić jej życie i wyraz pyszczka  🙂  

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wsparcie suni  826545029_brawoTy1.jpg.5306931e7a8230a51026dfc7fae399f5.jpg

bukiet3.jpg.7e196880dd28be818d996861e071afd0.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 09:05, mari23 napisał:

Dzisiaj poszedł przelew, jeszcze dla Lemonka, ale jeśli on już nie potrzebuje, to oczywiście dla Rewy, od następnego miesiąca już zmieniłam imię w zleceniu stałym.

Bardzo serdecznie dziękujemy  🙂  Czekam na wiadomość od Pani Kasi kiedy będzie mogła przyjąć Rewę. Mam nadzieję, że już wkrótce.  Kasą, która zostanie po Lemonku podzielę się z innymi pieskami, co wspólnie ustalimy, ale chciałabym zostawić trochu dla Rewy, bo czekać ją będzie diagnostyka, ewentualne leczenie i sterylizacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...