Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

Dnia 20.09.2021 o 10:11, mari23 napisał:

Salamandra rzeczywiście piękna, ale "deszczowy" Lemonek przepiękny !!! Cudny, taki delikatny i rozczulający ❤️

Ma ogłoszenie, ale na razie nikt nie zadzwonił  😞  Tak śliczny, kochane Lemonek i zero telefonów  😞  

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyśka) napisał:

To dopiero początek ogłaszania 🙂 Głowa do góry! 

Udało Ci się dopytać o wagę i wysokość w kłębie? 

Właśnie przed chwilą dostałam odpowiedź na maila  🙂

Lemonek ma ok.10 kg wagi i ok 30 cm wysokości.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję, dodam do ogłoszenia.

Czy możesz odpisać mi na pw? Nie wiem komu przelać 🙂

Do kiedy jest wyróżnione to ogłoszenie? Chciałabym wiedzieć kiedy wznowić wyróżnienie, jeśli Lemonek nie znajdzie jeszcze odpowiedniego DS.

Co przelać?    

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Do kiedy jest wyróżnione to ogłoszenie? Chciałabym wiedzieć kiedy wznowić wyróżnienie, jeśli Lemonek nie znajdzie jeszcze odpowiedniego DS.

Co przelać?    

Do 18.10 :) 

Proszę, zerknij na pw :) Dostałam od Ciebie pieniążki i nie wiem na kogo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Do 18.10 🙂

Proszę, zerknij na pw 🙂 Dostałam od Ciebie pieniążki i nie wiem na kogo. 

Soreczki, nie mam w skrzyneczce naszej korespondencji. Robiłam porządek, bo już miałam tłok i wykasowałam. Wydawało mi się, że wyczerpałyśmy temat 🙂 To co przesłałam było za wyróżnienie, bo Ty za nie zapłaciłaś. To co więcej, dodaj do finansów któregoś z Twoich podopiecznych.

Spadam z psiaczkami na spacer.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, elik napisał:

Soreczki, nie mam w skrzyneczce naszej korespondencji. Robiłam porządek, bo już miałam tłok i wykasowałam. Wydawało mi się, że wyczerpałyśmy temat 🙂 To co przesłałam było za wyróżnienie, bo Ty za nie zapłaciłaś. To co więcej, dodaj do finansów któregoś z Twoich podopiecznych.

Spadam z psiaczkami na spacer.

Rajusiu! Alez mam pamięć. Już mi umknęło, że to za wyróżnienie. Resztę przeznaczę na nieboraki:

https://www.dogomania.com/forum/topic/354197-szczeniaki-z-nory-szczeniaki-śpiące-pod-deskami-szopy-pomocy/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2021 o 22:29, Tyśka) napisał:

Przejrzałam wątek i na podstawie informacji tutaj zawartych wymodziłam olx na Kraków. Na razie modzi weryfikują go (pół dnia), jak będzie gotowe to tutaj wrzucę i proszę o sprawdzenie:)

Na prośbę Pani Kasi wysłałam link do ogłoszenia. A to, co pani Kasia napisała po przeczytaniu ogłoszenia:

"Fajnie napisane ogłoszenie, bardzo trafione 🙂  Jeżeli tylko mogę coś zasugerować to może nie pisałabym, że nie sprawia żadnych kłopotów. To  nie jest bezproblemowy psiak i nie każdy z nim poradzi. Z powodu  lęku przed człowiekiem nadal ucieka, nie podchodzi aby dać się pogłaskać, a z chodzeniem na smyczy ma problem, adoptujący muszą mieć tego świadomość. Można jakoś delikatnie napomknąć, aby ludzi nie zrazić oczywiście 😧"

Tusiu, czy skorygujesz nieco?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Na prośbę Pani Kasi wysłałam link do ogłoszenia. A to, co pani Kasia napisała po przeczytaniu ogłoszenia:

"Fajnie napisane ogłoszenie, bardzo trafione 🙂  Jeżeli tylko mogę coś zasugerować to może nie pisałabym, że nie sprawia żadnych kłopotów. To  nie jest bezproblemowy psiak i nie każdy z nim poradzi. Z powodu  lęku przed człowiekiem nadal ucieka, nie podchodzi aby dać się pogłaskać, a z chodzeniem na smyczy ma problem, adoptujący muszą mieć tego świadomość. Można jakoś delikatnie napomknąć, aby ludzi nie zrazić oczywiście 😧"

Tusiu, czy skorygujesz nieco?

Pewnie, że napomknę. Chociaż o smyczy napisałam:) I o tym, że na zaufanie trzeba sobie zapracować. Może usunę tylko wzmiankę o niekłopotliwosci.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyśka) napisał:

Już edytowałam. Możesz zerknąć:)

Super.  Bardzo ładnie to napisałaś  🙂

Tylko bardzo Cię proszę usuń te Bieszczady, bo mogą kogoś niepotrzebnie wystraszyć. Jeśli dom będzie super, to i transport załatwimy, a tak, to może go ta odległość zniechęcić.

I może jeszcze dodaj, że głową sięga do połowy łydek. Nie wszyscy wiedzą co to znaczy = w kłębie=

Ostatecznie ta część ogłoszenia może brzmieć tak:

To nieduży psiak, waży ok. 10 kg, ma 30 cm w kłębie i głową sięga mniej więcej do połowy łydki. Przebywa w domu tymczasowym. w Bieszczadach. Możliwa pomoc w organizacji transportu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

To głową sięga czy kłębem? 🙂 To różnica. Już edytuję.

Tysiu, nie bij   przestraszony3.gif.eb24b9a92802241ac358fd50db991f13.gif   

Wiem, że masz dużo pracy, a ja Ci jeszcze niepotrzebnie dokładam. Oczywiście, że kłębem sięga do pół łydki. Nie wiem czemu wydawało mi się, że jak w kłębie ma 30 cm, to głową sięga do pół łydki. Musiałby wtedy mieć w kłębie chyba tylko 15 cm.

PRZEPRASZAM        przepraszam.jpg.918322e42ef1f9a219c25bb0f768e0b8.jpg   

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Nikt nie pyta o nasze złotko?

Nikt nie pyta, ani pół telefonu.  Jestem zdziwiona, bo psiaczek młody i ładny i pięknie opisany i ogłoszenie wyróżnione i zero telefonów o niego  😞  

 

Link to comment
Share on other sites

4.10. konto Lemonka zasiliły poniższe kwoty:

  20,00 od dorcia01  deklaracja 
  10,00 od mari23  deklaracja 
  10,00 od Nesiowata  deklaracja 
  20,00 od Binio  deklaracja 

Bardzo serdecznie dziękuję

1632637335_dziki1.jpg.2838b55fa53c2b25f053d3f7daae5ecc.jpg            198563493_kwiatki12.gif.ab8fa60080a5e5abb06bffaba284f274.gif

oraz

    30,00 zł  od elik   deklaracja  X  -  6.10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...