Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
 

Konto Lemonka zasiliły poniższe kwoty:

    50,00 zł  od Pani Ani G-R  deklaracja  IX  -  31.08.
    30,00 zł  od limonka80  deklaracja  IX  -  31.08.
    40,00 zł  od Binio  deklaracja  VIII-IX  -  1.09.
    20,00 zł  od dorcia01  deklaracja  IX  -  2.09.
    10,00 zł  od mari23  deklaracja  IX  -  3.09.
    10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  IX  -  3.09.

Bardzo serdecznie dziękuję

1575151836_dzikuj1.jpg.abdadd16d918f4babcd0ee9f31e353f8.jpg     641090343_kwiatw.jpg.7144cab26673a32f450cfb829cea9473.jpg

oraz

    30,00 zł  od elik   deklaracja  IX  -  3.09.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przejrzałam wątek i na podstawie informacji tutaj zawartych wymodziłam olx na Kraków. Na razie modzi weryfikują go (pół dnia), jak będzie gotowe to tutaj wrzucę i proszę o sprawdzenie:)Jednocześnie proszę o zważenie Lemonka i zmierzenie jego wysokości w kłębie :) Dodam do treści ogłoszenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Przejrzałam wątek i na podstawie informacji tutaj zawartych wymodziłam olx na Kraków. Na razie modzi weryfikują go (pół dnia), jak będzie gotowe to tutaj wrzucę i proszę o sprawdzenie:)Jednocześnie proszę o zważenie Lemonka i zmierzenie jego wysokości w kłębie 🙂 Dodam do treści ogłoszenia.

Tysiu kochana bardzo, bardzo, ogromnie bardzo dziękuję  buziaczki-5.gif.c6e688accf0265dc09bba29e2bae8cf7.gif

Jak już ogłoszenie się pojawi to go wyróżnię.
Napiszę do Pani Kasi z prośbą o zmierzenie i zważenie Lemonka. Taki fajny psiak powinien uszczęśliwiać swoich ludzi.  Już za długo  siedzi w DT.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Mam 50% zniżki na wyróżnienie, więc mogę wyróżnić, a Ty mi oddasz na konto 🙂. Czekam na akceptację przez olx, długo weryfikują.

Dzięki  🙂 Chętnie skorzystam.
Tak długo jeszcze nigdy nie weryfikowali. Może coś się podziało?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Dzięki  🙂 Chętnie skorzystam.
Tak długo jeszcze nigdy nie weryfikowali. Może coś się podziało?

U mnie zdarzało się raz na jakiś czas, że jakieś ogłoszenie potrafili trzymać nawet dwie doby, ale zazwyczaj puszczają od razu. Nie wiem od czego to zależy. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

U mnie zdarzało się raz na jakiś czas, że jakieś ogłoszenie potrafili trzymać nawet dwie doby, ale zazwyczaj puszczają od razu. Nie wiem od czego to zależy. 

No to czekamy.  Może tym razem nie każą nam czekać aż dwie doby  🙂

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

No to czekamy.  Może tym razem nie każą nam czekać aż dwie doby  🙂

Udało się:)

Ogłoszenie Lemonka na Kraków:

https://www.olx.pl/d/oferta/piesek-zloto-uroczy-nieduzy-lemonek-CID103-IDLxiPn.html

Promowanie na promocji w pakiecie Maxi kosztuje 6,36zł. Promocje mam ważną do jutra. Proszę, przelej mi na konto Krecikowe (i Mysiowe) te kwotę to od razu wyroznie :)

Screenshot_20210918-091824_OLXpl.thumb.jpg.61e2cc51d4e65ad3b8b535f3caafb62d.jpg

I oczywiście proszę o sprawdzenie treści. Czekam na informacje o wadze i wielkości pieska.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Promocje mam ważną do jutra. Proszę, przelej mi na konto Krecikowe (i Mysiowe) te kwotę to od razu wyroznie 🙂

 

Jest piątek, jeśli dzisiaj banki nie przeleją na Twoje konto tej kwoty, to zrobią to dopiero w poniedziałek i już będzie po promocji. Wyróżnij już teraz, a ja przecież przeleje tę kwotę też dzisiaj, ale nie wiem kiedy będzie na Twoim koncie.

Przelać na konto, z którego dostałam kasiorkę za sanację Sonusi?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Jest piątek, jeśli dzisiaj banki nie przeleją na Twoje konto tej kwoty, to zrobią to dopiero w poniedziałek i już będzie po promocji. Wyróżnij już teraz, a ja przecież przeleje tę kwotę też dzisiaj, ale nie wiem kiedy będzie na Twoim koncie.

Przelać na konto, z którego dostałam kasiorkę za sanację Sonusi?

Tak, to miałam na myśli, że ja dzisiaj wyróżnię, kasa dojdzie w poniedziałek :) A konto to właśnie te.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyśka) napisał:

I oczywiście proszę o sprawdzenie treści.

Super piękny teksy Tysiu 🙂       1147203051_dzikujpiknie.png.611d002ac934b04348132f4d83a12aca.png 

Prosiłabym Cię tylko o usunięcie miejsca pobytu Lemonka. Może to niepotrzebnie odstraszyć chętnych. Oczywiście w rozmowie poinformuję o tym, ale niech to pozostanie jako straszak dla z góry skreślonych  🙂    Pomoc w transporcie proszę pozostaw.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję 🙂 Nic się nie stało, ale wpłaciłaś za dużo. Wyróżnienie kosztuje 6,36zł. To zwrócę Ci resztę.

18 minut temu, Tyśka) napisał:

Nie mam pojęcia, ja widzę na dwóch przeglądarkach. Czy ktoś jeszcze nie widzi zdjęć?

Ooooo odświeżyłam i są. Dzięki  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...