Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

Dnia 20.11.2020 o 10:11, jankamałpa napisał:

A może ktoś założy wątek temu psiaczkowi, który był już jedną łapą poza schroniskiem :(, wtedy całość bym przekazała na tego psiaczka plus swoją deklaracje i konfirm31 też zadeklarowała wpłatę. Ja nawet pytalam Murki na początku listopada, czy ma miejsce, ale Murka odpowiedziała,że niestety nie i że to jest psiak bardzo szczekliwy, taki wojowniczy i że mogą być z nim problemy i z adopcją też - Murka widziała go w schronisku. 

 

janka, a czemu nie podejmiesz się założeniu wątku?

Ten psiaczek faktycznie nie zapowiada się na łatwego psa :( Jeżeli ma charakter i bojowe usoosbienie jak Amik to nie zdziwię się, że nikt nie podejmie się pomocy... spójrz ile czasu Amiś czeka na dom :( Niemniej jednak jeśli się podejmiesz założenia wątku i wyciągnięcia myślę, że nie zostaniesz sama. Masz szczęśliwą rękę do psiaków, spójrz - Savi ma dom, Pola czeka na wyjazd na swoje :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2020 o 13:28, Tyśka) napisał:

janka, a czemu nie podejmiesz się założeniu wątku?

Ten psiaczek faktycznie nie zapowiada się na łatwego psa :( Jeżeli ma charakter i bojowe usoosbienie jak Amik to nie zdziwię się, że nikt nie podejmie się pomocy... spójrz ile czasu Amiś czeka na dom :( Niemniej jednak jeśli się podejmiesz założenia wątku i wyciągnięcia myślę, że nie zostaniesz sama. Masz szczęśliwą rękę do psiaków, spójrz - Savi ma dom, Pola czeka na wyjazd na swoje :)

Nie mam miejsca w hoteliku. Murka go nie przyjmie. Masz jakiś hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2020 o 13:28, Tyśka) napisał:

janka, a czemu nie podejmiesz się założeniu wątku?

Ten psiaczek faktycznie nie zapowiada się na łatwego psa :( Jeżeli ma charakter i bojowe usoosbienie jak Amik to nie zdziwię się, że nikt nie podejmie się pomocy... spójrz ile czasu Amiś czeka na dom :( Niemniej jednak jeśli się podejmiesz założenia wątku i wyciągnięcia myślę, że nie zostaniesz sama. Masz szczęśliwą rękę do psiaków, spójrz - Savi ma dom, Pola czeka na wyjazd na swoje :)

Ja niestety nie podejmę się wzięcia tego pieska, mogę sobie z nim nie poradzić.  Widziałam go na żywo jak się zachowuje, gdzies tu na dogo też jest filmik jak się rzuca do siatki do TZa Toli. Podejrzewam, że jest z dużymi psami, bo z małymi wszczynał awantury, a duże go ignorują i on też się ich pewnie trochę boi zaczepiać.

Jedyna nadzieja, że może to tylko stres/lęk tak na niego działa i zabrany ze schroniska do domu okaże się całkiem innym psem, bo czasami tak się dzieje. Wydaje mi się, że on powinien trafić do domu bez innych psów.

Ja obecnie mam już jednego agresora, z którym staram się pracować. Jest to bardzo czasochłonne i stresujące zadanie.

Link to comment
Share on other sites

Wcale się, Murko nie dziwię. :( Niestety, rozsądniej jest wyciągać bardziej rokujące psiaki.
 

14 godzin temu, jankamałpa napisał:

Nie mam miejsca w hoteliku. Murka go nie przyjmie. Masz jakiś hotelik?

Niestety, nie mam. W okolicy o dobre hoteliki ciężko (i te, które przychodzą mi na myśl nie mają aktualnie miejsc), a nie wiem czy np. Dexterka podjęłaby się wzięcia takiego gałgana. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Wcale się, Murko nie dziwię. :( Niestety, rozsądniej jest wyciągać bardziej rokujące psiaki.
 

Niestety, nie mam. W okolicy o dobre hoteliki ciężko (i te, które przychodzą mi na myśl nie mają aktualnie miejsc), a nie wiem czy np. Dexterka podjęłaby się wzięcia takiego gałgana. 

Warto zapytać dexterki. Myślę, że jego "agresja" może być wołaniem o pomoc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cały czas czekam na propozycje. Czy ktoś założy wątek temu psiulowi z Zamościa i znajdzie mu miejsce w jakimś hoteliku.

Ja mogę zostać ewentualnie skarbnikiem i odbiorem telefonów, ale złożeniem wątku, organizacją hoteliku, transpotrtem niestety nie. Podjęłam próbę umieszczenia go u Murki, ale nie wyszło.

Jeśli nie to na jakiego psiaka przeznaczyć pieniądze?

 

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jo37 napisał:

Ja zaglądam. Wstrzymaj się jeszcze. Alaskan malamutte  pojedzie do schroniska i

zrobi zdjęcia. Jeżeli weźmiesz jakiegoś psiaka to założę Ci wątek. 

Założenie wątku to nie problem. Problem ze znalezieniem miejsca w hoteliku. Ja temu psiakowi wątek mogę zalożyć, ale co z tego skoro nie ma go gdzie umieścić.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, jankamałpa napisał:

Założenie wątku to nie problem. Problem ze znalezieniem miejsca w hoteliku. Ja temu psiakowi wątek mogę zalożyć, ale co z tego skoro nie ma go gdzie umieścić.

A hotelik, w którym był Krab? Hotel Psia Chata? Albo u anecik? Nie myślałaś o tym, żeby poszukać hoteliku, skoro psiak leży Ci na sercu?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jo37 napisał:

Zapytaj Murkę.

Murka już dała odpowiedź- cytuję: "

Ja niestety nie podejmę się wzięcia tego pieska, mogę sobie z nim nie poradzić.  Widziałam go na żywo jak się zachowuje, gdzies tu na dogo też jest filmik jak się rzuca do siatki do TZa Toli. Podejrzewam, że jest z dużymi psami, bo z małymi wszczynał awantury, a duże go ignorują i on też się ich pewnie trochę boi zaczepiać.

Jedyna nadzieja, że może to tylko stres/lęk tak na niego działa i zabrany ze schroniska do domu okaże się całkiem innym psem, bo czasami tak się dzieje. Wydaje mi się, że on powinien trafić do domu bez innych psów.

Ja obecnie mam już jednego agresora, z którym staram się pracować. Jest to bardzo czasochłonne i stresujące zadanie".

Link to comment
Share on other sites

jo37, nawet więcej:( Przynajmniej jeśli mówimy o domowym hoteliku, a nie kojcu. Pytałam ostatnio - najmniejsza stawka to 25zł/doba, potem długo, długo nic i kolejna propozycja to 45-50zł/doba. Szukałam domowego hoteliku u szkoleniowca dla Amika. :( Poddałam się. 

Może faktycznie lepiej wybrać lepiej rokującego psa. :( 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj w schronisku była  Alaskan, na zamojskim wątku są zdjęcia, nie widzę tam maluszka...

Właśnie aż dziwne bo to taki szczekacz :(. Jeśli nikt nie wyrazi sprzeciwu to przekaże to co zostało po Savi dla biedaka z nowego wątku Tysi. Savi nie miala zbyt dużo deklaracji. Jak będę rozliczać Pole to pomyślę o psiakach z Zamościa- są nowe wątki. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, jankamałpa napisał:

Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. Savi ma dom, a pozostałe środki chciałabym przeznaczyć na biedka z wątku Tysi, link poniżej, jeśli ktoś się nie zgadza, czy ma inne propozycje proszę o info do jutra. Psiaczek dziś będzie u weta i pieniądze są potrzebne od zaraz.

 

                                Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...