Jump to content
Dogomania

Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku


Recommended Posts

 

2 godziny temu, aagataa8 napisał:

Cioteczki kochane doradźcie coś. Donacik bardzo powoli dochodzi do siebie, po kupie jest delikatne krwawienie. Może któraś miała do czynienia z opieką nad psem po amputacji penisa i wie ile taka rekonwalescencja może trwać. Chirurg twierdzi, że wszystko jest tak jak należy

Ja niestety nie mam takich doświadczeń. Myślę, że to raczej nie częsty przypadek, ale chyba w kale nie powinno być krwi. Ewentualnie w moczu, ale w kale? 
Czy wet o tym wie?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

 

Ja niestety nie mam takich doświadczeń. Myślę, że to raczej nie częsty przypadek, ale chyba w kale nie powinno być krwi. Ewentualnie w moczu, ale w kale? 
Czy wet o tym wie?

Źle to opisalam. Krew nie jest w kale, tylko po robieniu kupy delikatnie mu sączy z cewki moczowej (najprawdopodobniej po napięciu zwieraczy).

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

A może warto skonsultować to z innym wetem?

 

2 godziny temu, Anula napisał:

Też o tym pomyślałam aby skonsultować to jeszcze z innym wetem.Mój tymczasowiczek przyjechał do mnie już wygojony,wprawdzie nie wiem jak on przetrwał tą operację i po operacji w schronie bo był wychudzony, brudny,śmierdzący z tysiącem pcheł.

Konsultowane z innym weterynarzem i w tej samej klinice i z "naszym" zaufanym wetem. Każdy twierdzi, że dobrze się goi i musi to trwać. Tylko ile? Minęła dzisiaj 9 doba po operacji...

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyśka) napisał:

To skoro wszyscy weci mówią,  że jest w normie to pozostaje czekać. Regeneracja czasem trwa długo.

Chyba rzeczywiście pozostaje czekać...

18 minut temu, elik napisał:

Czy  piesek chodzi normalnie, czy ma jakieś problemy?

Jeśli chodzi o chodzenie to on ogólnie ma skrzywione kolana i chodzi pokracznie. Teraz po operacji trochę się rozleniwil i za bardzo wychodzić nie chce. Tez mu się nie dziwie. Po tułaczce, budzie trafił do ciepłego domu i nie spieszy mu się na dwór. Po domu za bardzo nie chodzi bo się przyzwyczaił do klatki kennelowej (bardzo dużej jak dla niego) i tam lubi spędzać czas

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, aagataa8 napisał:

Staramy się go wyprowadzać na krótkie spacery. Ale pochodzi trochę i siada... Pewnie jeszcze go boli, ciągnie, łaskocze :(

Może dobrze byłoby skonsultować to z wetem, czy przypadkiem nie powinien już więcej chodzić. Żeby nie trzeba było go potem uruchamiać na bieżni.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Może dobrze byłoby skonsultować to z wetem, czy przypadkiem nie powinien już więcej chodzić. Żeby nie trzeba było go potem uruchamiać na bieżni.

Wlasnie rozmawialam z koleżanką, u której przebywa po operacji. Dzisiaj był na spacerze na podwórku, nawet pobiegal i kupe zrobił na dworze. Z nim jest o tyle problem, że on absolutnie nie chodzi na smyczy. Jak był przed operacja- nie chcialysmy go ciągnąć na smyczy, teraz tez nie bardzo jest jak. Dobrze, ze kolezanka ma teren ogrodzony, dobrze zabezpieczony i z nim wychodzi na spacery po podwórku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

        Tatty Teddy Cutie Sparkle GIF - TattyTeddyCutie Sparkle - Discover & Share  GIFs

               Z calego serca w Nowym roku

Najpiekniejszego Wszelkiego Cudu

             Dla Lapeczek Dla Was Kochane Dziewczynki

Malenki skradnie wiele serduszek 

     Stokroc stokroc modlimy za wszytko 

Agaciu jak cudnie jak dobrze w duszy w sercu ze maluni ma taka opieke 

       Sciskamy Was 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

        Tatty Teddy Cutie Sparkle GIF - TattyTeddyCutie Sparkle - Discover & Share  GIFs

               Z calego serca w Nowym roku

Najpiekniejszego Wszelkiego Cudu

             Dla Lapeczek Dla Was Kochane Dziewczynki

Malenki skradnie wiele serduszek 

     Stokroc stokroc modlimy za wszytko 

Agaciu jak cudnie jak dobrze w duszy w sercu ze maluni ma taka opieke 

       Sciskamy Was 

 

Dziękujemy pięknie Nadziejko Ewuniu i Tobie również życzymy wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku :* Przytulam mocno :*

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2020 o 08:53, Nadziejka napisał:

                          WOŚP zlicytowała serduszko za ponad milion złotych - Po godzinach

                                      Nadziejkowo z calego serducha Agacku

            Wysylam ku Tobie z zakonczonego kramku 184 zl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                               Serduszko

               

                    Stokrotnie Pozdrawiam Lapenki

                         Zapraszam na kramcik nowy Nadziejutkowy

Z Calego Serca Dla Psiaczkow Punkt P W Oronsku Ziaja, Max Czornyj,Mon Cheri i inne 17.01 2021

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nadziejka napisał:

Pozdrowienia lapeczkom 

a jak maluszek ruduniek przekochany? sciskam tulinkam ogromnie

Maluszek cały czas dochodzi do siebie. W poniedziałek bylysmy na wizycie kontrolnej. Ładnie się goi, szwy zostały zdjęte, ale kołnierz na razie pozostał z uwagi na obrzęk i podkrwawianie. I juz bez tabletek przeciwbólowych się obywa :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, aagataa8 napisał:

Maluszek cały czas dochodzi do siebie. W poniedziałek bylysmy na wizycie kontrolnej. Ładnie się goi, szwy zostały zdjęte, ale kołnierz na razie pozostał z uwagi na obrzęk i podkrwawianie. I juz bez tabletek przeciwbólowych się obywa :)

 

                       Me to you bears Glitter Gifs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...