Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

ewu, psy z przepuklinami w tym miejscu mają pozorną biegunkę . Masy kałowe zalegają w jelitach i przepuklinie , a rzadzizna się przesącza. Są bardzo wyniszczone i wychudzone. Rokowanie jest bardzo ostrożne.

O Boże:(

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ewu napisał:

Jego kupa wygląda jak mleko w którym ktoś rozpuścił kurkumę. Kupa ma kolor kurkumy 

Bo tak ona wygląda w jego przypadku z powodu przepukliny. Operacja jest bardzo poważna i nie zawsze możliwa.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, agat21 napisał:

O boziu, straszne to wszystko. Jak on musi cierpieć. Czy da się to zoperować przy jego stanie ogólnym, o matko... :( Ewu jesteś nieziemskim stworzeniem.. ❤

To jest wrak psa. Nie wiem czy to możliwe ale lekarka mówiła że to bardzo trudny i niebezpieczny zabieg. Rafi niknie w oczach. Dalam mu trochę mięska i nutribonda. Zrobił kolejna straszna kupkę a teraz śpi. 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz podaje wpłaty. 

Na moje konto wpłynęło :

Anna G-R 100 zl

Dziękuję 

Na konto Stowarzyszenia wpłynęło :

Anna K. 30 zl

Marta S. 20 zl

Bożena P-M 30 zl

Razem 80 zl

Dziękuję 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ewu napisał:

To jest wrak psa. Nie wiem czy to możliwe ale lekarka mówiła że to bardzo trudny i niebezpieczny zabieg. Rafi niknie w oczach. Dalam mu trochę mięska i nutribonda. Zrobił kolejna straszna kupkę a teraz śpi. 

Ale jesteś przy nim  Ewu, oprócz ulgi w cierpieniu i jedzenia, dajesz Rafiemu miłość i poczucie bezpieczeństwa. Nie jest sam w betonowym boksie. 

Ewu przytulam, bo wiem, że Ci ciężko. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Czy on może i czy powinien dostawać jakieś przeciwbólowce?

Dostaje Pyralgine i Nospe w zastrzykach. Dzisiaj jest  bardzo źle. Znowu nie je, potwornie przelewa mu się w jelitach. Dużo pije . Teraz leży pod kroplówką, jedna już dostał. Napisałam do wetki, czekam na odpowiedź. Jest bardzo słaby. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...