Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 22.04.2022 o 04:42, Nesiowata napisał:

Przepraszam - nie sprawdzałam konta. Dziś zrobiłam przelew na konto Elik, która jest skarbnikiem Aresa.

No widzisz, a ja na bazarku prosiłam przed kilkoma minutami  (dopiero dzisiaj przeczytałam, że zamierzasz przelać na moje konto), żebyś tego nie robiła 🙂

Przeczytałam, że jeszcze 20,00 zł leci na Twoje konto, to już tych nie przelewaj. Niech zostaną u Ciebie i spożytkujesz, jak będzie potrzeba. Gdy będzie za mało, to dołożę z tych pieniędzy Areskowych, które są na moim koncie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2022 o 06:42, elik napisał:

No widzisz, a ja na bazarku prosiłam przed kilkoma minutami  (dopiero dzisiaj przeczyta łam, że zamierzasz przelać na moje konto), żebyś tego nie robiła 🙂

Przeczytałam, że jeszcze 20,00 zł leci na Twoje konto, to już tych nie przelewaj. Niech zostaną u Ciebie i spożytkujesz, jak będzie potrzeba. Gdy będzie za mało, to dołożę z tych pieniędzy Areskowych, które są na moim koncie.

Wolę jednak przelać do Ciebie . Niech sobie leżą w oczekiwaniu na wydanie. Przynajmniej będzie jasne rozliczenie. Może jeszcze dziś uda się to załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2022 o 22:24, Nadziejka napisał:
                   zapraszam dobreduszki na kolejny bazarek dla Melci i Aresia 
 
             Witam slonecznie i serdecznie 
 Ciociu Nesiowata rozliczam kramcik dla Aresa i Melci wspolny
  bedzie po troszku pieniazka    pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

 

Ciociu Nesiu odrazu do Ciebie polecialy pieniazki z tego zakonczonego kramku wspolnego
Razem uzbieralismy 55 zl dokladam 3 zl  mamy 58 zl
               dla kazdego po 29 zl 
Aresiowi wysylam 29 zl
Martusi wysylam 29 zl 
 
 ps zacytowala mi sie Tysia nasza  przez przypadek
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 17:33, Nesiowata napisał:

Dziś, po bardzo długiej przerwie, Ares wrócił do domu w podskokach.

                  🍀  🍀  🍀

                 Sloneczka ciepla spokojnosci zasylam Ciociu dla Was 
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 17:33, Nesiowata napisał:

Dziś, po bardzo długiej przerwie, Ares wrócił do domu w podskokach.

Ojej, ale mnie tu dawno nie było  😞  A co to się działo? Czemu Aresik wrócił do domu w podskokach?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 16:29, elik napisał:

Ojej, ale mnie tu dawno nie było  😞  A co to się działo? Czemu Aresik wrócił do domu w podskokach?

Bo ostatnio dreptał sobie bardzo spokojnie, dostojnie. A po długim czasie wrócił do domu w podskokach. Kiedyś zdarzało mu się to często. Ale toi już naprawdę dziadzio, żyje w w swoim świecie, najlepiej czuje się na podwórku kiedy świeci słońce i może sobie spokojnie spacerować. Koty i kury omija, nic mu nie jest potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 17:10, Nesiowata napisał:

Bo ostatnio dreptał sobie bardzo spokojnie, dostojnie. A po długim czasie wrócił do domu w podskokach. Kiedyś zdarzało mu się to często. Ale toi już naprawdę dziadzio, żyje w w swoim świecie, najlepiej czuje się na podwórku kiedy świeci słońce i może sobie spokojnie spacerować. Koty i kury omija, nic mu nie jest potrzebne.

Reserved listing for Michele Weiss by trafalgarssquare on Etsy | Elephant  nursery art, Elephant art, Baby art

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę ściągnąć Aresa do domu! Dwa razy już po niego wychodziłam - podchodzi do drzwi, w których stoję i robi w tył zwrot. W nosie ma, że już ciemno, drepcze w swoim tempie zadowolony z życia. Chyba jeszcze odpuszczę mu z pół godziny, może wtedy raczy przyjść.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2022 o 20:59, Nesiowata napisał:

Nie mogę ściągnąć Aresa do domu! Dwa razy już po niego wychodziłam - podchodzi do drzwi, w których stoję i robi w tył zwrot. W nosie ma, że już ciemno, drepcze w swoim tempie zadowolony z życia. Chyba jeszcze odpuszczę mu z pół godziny, może wtedy raczy przyjść.

 

                    🙂😉😜

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2022 o 09:03, Poker napisał:

I ja go pozdrawiam i Was wszystkich.

Nasza Sunia też nie chce wracać do domu. Jak się robi ciepło, to zamienia się w 7 kg psa stróżującego.

Jakoś mi się przeoczyło, jaką Sunię masz obecnie? Na tymczasie, czy w DS?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...