Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

20 minut temu, elik napisał:

Ciociu Nadziejko jak to rozumieć? Pieniążki dla Ptysia z bazarku dla koteczki Ebi?

To ja na bazarku dla Ebei mam kwitować wpłatę dla Ptysia?  Pewnie coś źle zrozumiałam  :)

 Ciocia tak tak na tymze bazareczku prosze potwierdzonko

Nadziejkowym tym tu wklejonym

Pieniazki sa darem od Mamunki Klarciowej iwp74 

Lista Lucyfera,pachnidelka,slodkosci,kuchenne przybory dla kotuni Ebi Zajrzyj Dobraduszko do 14 .11.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Nadziejka napisał:

 Ciocia tak tak na tymze bazareczku prosze potwierdzonko

Nadziejkowym tym tu wklejonym

Pieniazki sa darem od Mamunki Klarciowej iwp74 

Lista Lucyfera,pachnidelka,slodkosci,kuchenne przybory dla kotuni Ebi Zajrzyj Dobraduszko do 14 .11.

To ja rozumiem Ciociu, że na tamtym bazarku, ale pytam jak to się dzieje, że na bazarku dla Ebi, jest kasiorka dla Ptysia?  Zwykła ciekawość, bo to niezwykła sytuacja  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2020 o 20:23, Nesiowata napisał:

Pewnie, że wesoło. Często jestem w domu sama i a przy nich nudzić się nie można. A kiedy cała trójka zacznie szczekać to człowiek nawet własnych myśli nie słyszy. Nesia i Ptysiek - wystarczy pogłaskać i uspokajają się. Z Lalą już gorzej, na nią to nie działa.

Psiaki mają. swoje psie sprawy:)

Link to comment
Share on other sites

Witamy z początkiem nowego tygodnia. Oby nie był gorszy niż poprzedni. Ptysiek śpi po 2 wyjściach na dwór i zjedzeniu śniadania. 

Muszę Wam o czymś powiedzieć bo chłopak rozśmiesza mnie za każdym razem kiedy robi kupę. Zanim zabierze się do tego - musi zrobić kilka bardzo szybkich piruetów w miejscu. Ale to nie koniec - kiedy już zacznie robić to podnosi w górę tylną lewą łapkę. I własnie to tak mnie rozbawia. Jeszcze nie spotkałam takiego psa, osobliwe przyzwyczajenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy z początkiem nowego tygodnia. Oby nie był gorszy niż poprzedni. Ptysiek śpi po 2 wyjściach na dwór i zjedzeniu śniadania. 

Muszę Wam o czymś powiedzieć bo chłopak rozśmiesza mnie za każdym razem kiedy robi kupę. Zanim zabierze się do tego - musi zrobić kilka bardzo szybkich piruetów w miejscu. Ale to nie koniec - kiedy już zacznie robić to podnosi w górę tylną lewą łapkę. I własnie to tak mnie rozbawia. Jeszcze nie spotkałam takiego psa, osobliwe przyzwyczajenie.

Teddy me to you png 6 » PNG Image

haha no i pieknie Ptysiaczkuuuu! pozdrawiam cala druzynke lapeczek

a moja niunia lalunia sika czesto na mureck 

to murecerk ...tam murecek i na stojaco trzeba siknac aby dac rade....

i czasami tez b lubi sobie strzelic kooo na murecek albo na ...

siateczke ogrodzeniowa och 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Muszę Wam o czymś powiedzieć bo chłopak rozśmiesza mnie za każdym razem kiedy robi kupę. Zanim zabierze się do tego - musi zrobić kilka bardzo szybkich piruetów w miejscu. Ale to nie koniec - kiedy już zacznie robić to podnosi w górę tylną lewą łapkę.

Musi to faktycznie bardzo śmiesznie wyglądać   631760436_miech1.jpg.ecd85ad677b0e1dbd05a120bcbe95093.jpg

Może Ptyś zaczynając, nie jest pewny co będzie robił. Koopkę, czy siku więc przygotowuje się na obie te czynności  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Musi to faktycznie bardzo śmiesznie wyglądać   631760436_miech1.jpg.ecd85ad677b0e1dbd05a120bcbe95093.jpg

Może Ptyś zaczynając, nie jest pewny co będzie robił. Koopkę, czy siku więc przygotowuje się na obie te czynności  :)

Nie, on dobrze wie co będzie robił. Łapkę unosi lekko, niemal poziomo. Kiedy ma sikać to łapka wędruje w górę niemal pionowo. Cudaczek i tyle.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 13.11.2020 o 23:30, elik napisał:

???   Pogryzł kogoś?

 Poprzegryzał mi pas bezpieczeństwa w samochodzie. Dobrze chociaż, że pasażera a nie kierowcy. Prawie 2 m-ce czekałam na załatwienie. Na szczęście mam to już za sobą. Mam nauczkę, że nie można go zostawić w samochodzie. Ale na wszelki wypadek kupię mu namordnik i na czas podróży będę mu zakładać.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Przepraszam, że w październiku zabrakło kasy  :( Rozpędziłam się i wydałam nawet więcej niż dostałam, ale tyle było potrzebujących...  

Elik - chłopak nie potrzebuje  teraz pieniędzy,. Jest tyle psiaków  w potrzebie,nie masz za co przepraszać. Do końca roku czekają go tylko badania a na to ma pieniądze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

Elik - chłopak nie potrzebuje  teraz pieniędzy,. Jest tyle psiaków  w potrzebie,nie masz za co przepraszać. Do końca roku czekają go tylko badania a na to ma pieniądze.

Dzięki Nesiu za zrozumienie  :) 

Link to comment
Share on other sites

Ptysiek pozdrawia wszystkich, spotkał się dziś niespodziewanie z jedną z kocic, która (jak nigdy) uciekła przed nim i miał ochotę pogonić ją. Tyle, Że nic mu z tego nie wyszło. Kocica weszła po samochód, wyszła sobie spokojnie z drugiej strony i poszła własną drogą. A on, biedak, nie mógł zrozumieć co się stało. Zabrałam go do domu, jeszcze po drodze była druga kotka. Ale ta już go całkowicie nie interesowała. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Ptysiek pozdrawia wszystkich, spotkał się dziś niespodziewanie z jedną z kocic, która (jak nigdy) uciekła przed nim i miał ochotę pogonić ją. Tyle, ze nic mu z tego nie wyszło. Kocica weszła po samochód, wyszła sobie spokojnie z drugiej strony i poszła własną drogą. A on, biedak, nie mógł zrozumieć co się stało. Zabrałam go do domu, jeszcze po drodze była druga kotka. Ale ta już go całkowicie nie interesowała. 

           Tatty Teddy Bear - I Love You | Toy | at Mighty Ape NZ

A to ci puma pumcia w skorze pisiaczkowej hihi.....poskramiacz 

Dobrze kochana ze zabralas ptysiaczka

Pozdrawiam pozdrawiam z wiara Ciociu z wiara

Ze juz jutro pojutrze bedzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

           Tatty Teddy Bear - I Love You | Toy | at Mighty Ape NZ

A to ci puma pumcia w skorze pisiaczkowej hihi.....poskramiacz 

Dobrze kochana ze zabralas ptysiaczka

Pozdrawiam pozdrawiam z wiara Ciociu z wiara

Ze juz jutro pojutrze bedzie lepiej

Dziś obydwie kocice bez problemu chodziły koło Ptysia i nic się nie działo. Wczorajsza "wpadka" chyba jednak była winą kocicy, która niepotrzebnie uciekła . A biedny pies zgłupiał. Ciekawa jestem jak zachowa się kiedy kury będą chodziły swobodnie. Teraz (ze względu na lisy) siedzą zamknięte na małym kawałku (oczywiście bardzo obrażone). On czasem podchodzi do ogrodzenia ale bez zainteresowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...