Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Spokojnej nocy Cioci i lapucinkom 

          Odpoczywajcie 

 Niechaj sie wysni Ciociu lepsze jutro spokoj w kazdy dzien 

                       aby nie umartwaic o normalne zycie

Sny nic nie pomogą, rzeczywistość jest jaka jest i to człowieka dołuje całkowicie. 

Link to comment
Share on other sites

Ptyś wtym roku nie doczeka się kastracji = gmina wyczerpała środki przeznaczone na ten cel. Wniosek złoże i będzie sobie czekał na decyzję w 2021 r. Spokojnie zrobimy badania a chłopak będzie się cieszył swoją "męskością" trochę dłużej. Złośliwa bestia z niego. Dziś rano wypuszczałam Lalę i zamknęłam mu drzwi przed nosem aby ona mogła spokojnie załatwić swoje potrzeby (on i Nesia wcześniej dwa razy sobie wychodzili). Kiedy wróciłam - akurat kończył oblewać kuchnię. Z radości jeszcze drapał podłogę tylnimi łapami. Na pysku uśmiech od ucha do ucha. Fajny chłopak, prawda?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nesiowata napisał:

Ptyś wtym roku nie doczeka się kastracji = gmina wyczerpała środki przeznaczone na ten cel. Wniosek złoże i będzie sobie czekał na decyzję w 2021 r. Spokojnie zrobimy badania a chłopak będzie się cieszył swoją "męskością" trochę dłużej. Złośliwa bestia z niego. Dziś rano wypuszczałam Lalę i zamknęłam mu drzwi przed nosem aby ona mogła spokojnie załatwić swoje potrzeby (on i Nesia wcześniej dwa razy sobie wychodzili). Kiedy wróciłam - akurat kończył oblewać kuchnię. Z radości jeszcze drapał podłogę tylnimi łapami. Na pysku uśmiech od ucha do ucha. Fajny chłopak, prawda?

Ptysiek ptysiaczek 

zachwgcajacy 

 sciskuniam tulinkam

Ciociu nie nerwuj bardzo nie nerwuj

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Ptyś wtym roku nie doczeka się kastracji = gmina wyczerpała środki przeznaczone na ten cel. Wniosek złoże i będzie sobie czekał na decyzję w 2021 r. Spokojnie zrobimy badania a chłopak będzie się cieszył swoją "męskością" trochę dłużej. Złośliwa bestia z niego. Dziś rano wypuszczałam Lalę i zamknęłam mu drzwi przed nosem aby ona mogła spokojnie załatwić swoje potrzeby (on i Nesia wcześniej dwa razy sobie wychodzili). Kiedy wróciłam - akurat kończył oblewać kuchnię. Z radości jeszcze drapał podłogę tylnimi łapami. Na pysku uśmiech od ucha do ucha. Fajny chłopak, prawda?

To może złożymy się jakoś na kastrację.Ile kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

To może złożymy się jakoś na kastrację.Ile kosztuje?

A czy ma to sens? Zostały dwa miesiące roku, szybko zleci a chłopak nigdzie się nie spieszy. Niech się przyzwyczai do normalnego życia.  Jest taki szczęśliwy kiedy może łazić po trawie! Pieniądze przydadzą się innym psiakom będącym w potrzebie.  Podatki płacę więc dlaczego mam nie skorzystać z dofinansowania? trzeba będzie i tak płacić za antybiotyki po zabiegu. A o cenę nawet się nie pytałam. Nie przewidziałam, że zejdzie się tyle czasu. Po wyleczeniu oczodołu przez 21 dni brał antybiotyk na chorobę odkleszczową i dlatego tak wyszło. Ale będzie dobrze, musi być!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ptyś wtym roku nie doczeka się kastracji = gmina wyczerpała środki przeznaczone na ten cel. Wniosek złoże i będzie sobie czekał na decyzję w 2021 r. Spokojnie zrobimy badania a chłopak będzie się cieszył swoją "męskością" trochę dłużej. Złośliwa bestia z niego. Dziś rano wypuszczałam Lalę i zamknęłam mu drzwi przed nosem aby ona mogła spokojnie załatwić swoje potrzeby (on i Nesia wcześniej dwa razy sobie wychodzili). Kiedy wróciłam - akurat kończył oblewać kuchnię. Z radości jeszcze drapał podłogę tylnimi łapami. Na pysku uśmiech od ucha do ucha. Fajny chłopak, prawda?

Normalka, chłopaki tak mają:) Mój Meffi woli oblać futryny niż wyjść na dwór jak pada deszcz:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

A czy ma to sens? Zostały dwa miesiące roku, szybko zleci a chłopak nigdzie się nie spieszy. Niech się przyzwyczai do normalnego życia.  Jest taki szczęśliwy kiedy może łazić po trawie! Pieniądze przydadzą się innym psiakom będącym w potrzebie.  Podatki płacę więc dlaczego mam nie skorzystać z dofinansowania? trzeba będzie i tak płacić za antybiotyki po zabiegu. A o cenę nawet się nie pytałam. Nie przewidziałam, że zejdzie się tyle czasu. Po wyleczeniu oczodołu przez 21 dni brał antybiotyk na chorobę odkleszczową i dlatego tak wyszło. Ale będzie dobrze, musi być!

Musi być:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2020 o 10:57, elik napisał:

Czas szybko płynie.

 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ptyś przypomina się zaglądającym. Pospacerował, zjadł i poszedł na nowo spać. Wymaszerował na dwór już po 3 rano (w ,o dziwo, pełnym towarzystwie), trochę pospał, pojadł i stwierdził, że odpoczynek jest bardzo wskazany.

         Ciocia elikowa posylam ku Tobie dla ptysia Krzysia 16 zl z tego kramku dla kocinki Ebi,

Pieniazki sa darem od Mamunki Klarciowej iwp74 

Lista Lucyfera,pachnidelka,slodkosci,kuchenne przybory dla kotuni Ebi Zajrzyj Dobraduszko do 14 .11.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2020 o 09:08, Nadziejka napisał:

 

         Ciocia elikowa posylam ku Tobie dla ptysia Krzysia 16 zl z tego kramku dla kocinki Ebi,

Pieniazki sa darem od Mamunki Klarciowej iwp74 

Lista Lucyfera,pachnidelka,slodkosci,kuchenne przybory dla kotuni Ebi Zajrzyj Dobraduszko do 14 .11.

Ciocia skarbniczkowa 

prosze serdecznie o potwierdzonko na bazarku dla Ebi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Nadziejka napisał:

Ciocia skarbniczkowa 

prosze serdecznie o potwierdzonko na bazarku dla Ebi 

Nadziejeczko kochana jak tylko zaglądnę do banku i będą pieniążki od Ciebie Ciociu Nadziejeczko, to natentychmiast dam znać i potwierdzę na wątku Ebi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...