Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

Dnia 31.08.2021 o 18:44, kiyoshi napisał:

DO domu z małymi dziećmi na pewno się nie nadaje, do bloku póki co tez nie za bardzo bo boi się jeszcze smyczy 😞 ale może będzie opcja by pokazać go koleżance...kto wie...może zaiskrzy jednak...

To koleżanka z pracy, na razie nawet nie zaczynam tematu, bo onk nawet jak ktoś mówi coś o swoim psie, to wychodzi z pokoju, jest w żałobie to zrozumiałe. Kajtuś miałby u nich wspaniały dom, to zrównoważeni, spokojni ludzie, dzieci mają już dorosłe, mieszkają w bloku, ale w fajnej dzielnicy, dużo wyjeżdżają weekendowo poza miasto, psiak zawsze z nimi.... Zobaczymy jak się rozwinie, na razie za wcześnie, ale jak tylko zobaczyłam przestraszone oczy Kajtusia pomyślałam o Magdzie, ona ma taką cierpliwość i czułość dla zwierząt, zresztą jej mąż też. Zobaczymy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2021 o 11:56, jankamałpa napisał:

Cisza zapanowała, a przydałaby się jakaś dobra nowina w ten deszczowy dzień:).

 

Janeczko, w niedziele przyjeżdża rodzina na zapoznanie z Pedro...oni akurat skontaktowali się ze mną jeszcze przed utrata konta olx, potem milczeli trochę a teraz chca go poznać...zobaczymy co to będzie...

Dziękuje Ci jeszcze za olxy Reksia, Pedra i Hebana, przejrzałam, przeczytałam i nic juz nie zmieniajmy, są bardzo dobre. Reszte ogłoszeń będzie robić Sabina na swoim koncie- niech się też wykaże ;) ja nadal nie moge załozyć nowego konta i naprawde nie jestem w stanie pojąć dlaczego....:(

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, limonka80 napisał:

To koleżanka z pracy, na razie nawet nie zaczynam tematu, bo onk nawet jak ktoś mówi coś o swoim psie, to wychodzi z pokoju, jest w żałobie to zrozumiałe. Kajtuś miałby u nich wspaniały dom, to zrównoważeni, spokojni ludzie, dzieci mają już dorosłe, mieszkają w bloku, ale w fajnej dzielnicy, dużo wyjeżdżają weekendowo poza miasto, psiak zawsze z nimi.... Zobaczymy jak się rozwinie, na razie za wcześnie, ale jak tylko zobaczyłam przestraszone oczy Kajtusia pomyślałam o Magdzie, ona ma taką cierpliwość i czułość dla zwierząt, zresztą jej mąż też. Zobaczymy.

dzisiaj nagrałam Ci filmik uśmiechającego się Kajtusia w kojcu :)

niestety wychodzi tez z niego cholera- wspina się po kratach i awanturuje z Pedro którego ma obok- obaj próbuja jednocześnie rozgryzać deski które sa pomiędzy ich kojcami:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

 

Janeczko, w niedziele przyjeżdża rodzina na zapoznanie z Pedro...oni akurat skontaktowali się ze mną jeszcze przed utrata konta olx, potem milczeli trochę a teraz chca go poznać...zobaczymy co to będzie...

Dziękuje Ci jeszcze za olxy Reksia, Pedra i Hebana, przejrzałam, przeczytałam i nic juz nie zmieniajmy, są bardzo dobre. Reszte ogłoszeń będzie robić Sabina na swoim koncie- niech się też wykaże 😉 ja nadal nie moge załozyć nowego konta i naprawde nie jestem w stanie pojąć dlaczego....:(

 

Oby się Pedruśowi udało. A z tym kontem to masz jakiś komunikat przy zakładaniu ? Może Ci system zpamiętał jakieś dane. Może wyczyść dane przeglądarki. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, jankamałpa napisał:

Oby się Pedruśowi udało. A z tym kontem to masz jakiś komunikat przy zakładaniu ? 

tzn. załozyłam nowy mail i na ten mail próbowałam załozyć konto na olx. Dostałam komunikat że na mial dostane wiadomość potwierdzającą no i jej nie dostałam ani w spamie ani nigdzie.

Muszę chyba jeszcze inne konto email założyć i dalej próbować

3 minuty temu, Poker napisał:

Dziwne, ja nie miałam żadnego problemu z założeniem konta na męża.  To było z 3 lata temu. Może coś się zmieniło.

na męża to musiałabym i tak mieć mail. A on na swój mail ma już konto na olx z którego korzysta do swoich ogłoszeń :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

tzn. załozyłam nowy mail i na ten mail próbowałam załozyć konto na olx. Dostałam komunikat że na mial dostane wiadomość potwierdzającą no i jej nie dostałam ani w spamie ani nigdzie.

Muszę chyba jeszcze inne konto email założyć i dalej próbować

na męża to musiałabym i tak mieć mail. A on na swój mail ma już konto na olx z którego korzysta do swoich ogłoszeń 😞

a założyłaś może konto na Onecie?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, jankamałpa napisał:

Dziewczyny ja jeszcze czekam na ten link aktywacyjny i przeszukałem ta pocztę dokładnie.... Naprawdę go nie ma

Tak myślę że to kolejny znak.od losu.... Jakoś tak.ostatnio wszystko odbieram, że czas zmian nadchodzi.... 

Ale nic. Póki co trzeba coś z tym. Olx wymyślić.... Spróbuję na spokojnie założyć jeszcze jednego maila. 

Dzięki Wam za wszystko 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny ja jeszcze czekam na ten link aktywacyjny i przeszukałem ta pocztę dokładnie.... Naprawdę go nie ma

Tak myślę że to kolejny znak.od losu.... Jakoś tak.ostatnio wszystko odbieram, że czas zmian nadchodzi.... 

Ale nic. Póki co trzeba coś z tym. Olx wymyślić.... Spróbuję na spokojnie założyć jeszcze jednego maila. 

Dzięki Wam za wszystko 🙂

Co Ty za dziwne rzeczy piszesz - jaki znak od losu.  Po prostu  takie rzeczy się zdarzają. Weś wyślij  do siebie  maila  ze starej poczty na tą nową  i zobacz  czy  wiadomość dotrze. Jak nie  to znaczy, żę poczta jest nowa i coś źle skonfigurowana. Na dole poczty  z boku jest znak zapytania  - jest to pomoc techniczna kliknij i napisz  do nich że nie docierają maile.  Nie wiem ,czy to Cię przekona, ale u mnie w pracy jak zjechała się poczta to też nie docierały wiadomości. To nie złośliwość Olx tylko problemy techniczne. 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, jankamałpa napisał:

Co Ty za dziwne rzeczy piszesz - jaki znak od losu.  Po prostu  takie rzeczy się zdarzają. Weś wyślij  do siebie  maila  ze starej poczty na tą nową  i zobacz  czy  wiadomość dotrze. Jak nie  to znaczy, żę poczta jest nowa i coś źle skonfigurowana. Na dole poczty  z boku jest znak zapytania  - jest to pomoc techniczna kliknij i napisz  do nich że nie docierają maile.  Nie wiem ,czy to Cię przekona, ale u mnie w pracy jak zjechała się poczta to też nie docierały wiadomości. To nie złośliwość Olx tylko problemy techniczne. 

Hehe 🙂 znak od losu że czas najwyższy trochę ograniczyć zajmowanie się psami 🙂

Wiem że każdemu łatwo się mówi ale naprawdę nie ma wcale tsk wielu osob które praktycznie cały swój wolny czas poswiecalyby psom.... A ja tak żyje od dawna. Zdecydowanie za dlugo

Oki. Spróbuję z komputera to wszystko posprawdzac  :))) wierzę że to tylko problemy techniczne 

Spokojnie

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Hehe 🙂 znak od losu że czas najwyższy trochę ograniczyć zajmowanie się psami 🙂

Wiem że każdemu łatwo się mówi ale naprawdę nie ma wcale tsk wielu osob które praktycznie cały swój wolny czas poswiecalyby psom.... A ja tak żyje od dawna. Zdecydowanie za dlugo

Oki. Spróbuję z komputera to wszystko posprawdzac  :))) wierzę że to tylko problemy techniczne 

Spokojnie

A już dawno propnowałam Ci wspólny wypad - to może w przyszłym roku objazdówka po Tunezji?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, jankamałpa napisał:

A już dawno propnowałam Ci wspólny wypad - to może w przyszłym roku objazdówka po Tunezji?

Dziękuję kochana 🙂 Tunezja to niestety całkiem nie mój swiat

Marzę o górach i przejściu Głównego Szlaku Beskidzkiego. Ćwiczę formę ale czy się uda jeszcze w tym życiu tego dokonać? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2021 o 21:53, jankamałpa napisał:

Ja sama mam pocztę na Onecie, więc  wiem jak działa, sądzę że wysłali Ci link aktywacyjny tylko wpadł nie wiadomo gdzie, a może jakąś literówkę zrobiłaś w adresie :(. I ja się  nie czepiam tylko mam na codzień do czynienia z takimi sytuacjami w pracy :(.

JUŻ MAM NOWE KONTO NA OLX :) założyłam kolejne konto tym razem na interia i praktycznie od razu udało mi się załozyć konto na olx :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2021 o 20:59, jankamałpa napisał:

Oby się Pedrusiowi udało. A z tym kontem to masz jakiś komunikat przy zakładaniu ? Może Ci system zpamiętał jakieś dane. Może wyczyść dane przeglądarki. 

Janeczko, możesz usunąć ogłoszenie Pedro. Jutro jedzie do Rudy Śląskiej. Dziś przyjechała rodzina, ponad godzine spędziliśmy razem. Ludzie bardzo pozytywni, mam wrażenie że pasują do siebie z Pedrem. On tez dobrze ich przyjął. Martwie se trochę, bo Pedro to mój ulubieniec i serce pęka na rozłąke. Jednak musze dać szanse...

 

Dziś dzowniła jeszcze jedna Pani o niego, na pewno z tego Twojego ogłoszenia (bo innego już Pedras nie ma), Bardzo fajny dom, ale Pani chciała tylko wypytać i przemysleć....

Trzymajcie kciuki jutro i za Pedra i za mnie....

 

Aha dzwonił dziś tez Pan o Hebana, opowiedał mi jakie to ma 3 domy...w które dni tygodnia w którym mieszka i jak Heban tez będzie to tu to tam mieszkał...Nie wiedziałam jak się go pozbyć więc kazałam podać smsem wszystkie 3 adresy do wizyt przedadopcyjnych :D - juz się oczywiście nie odezwał....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Janeczko, możesz usunąć ogłoszenie Pedro. Jutro jedzie do Rudy Śląskiej. Dziś przyjechała rodzina, ponad godzine spędziliśmy razem. Ludzie bardzo pozytywni, mam wrażenie że pasują do siebie z Pedrem. On tez dobrze ich przyjął. Martwie se trochę, bo Pedro to mój ulubieniec i serce pęka na rozłąke. Jednak musze dać szanse...

 

Dziś dzowniła jeszcze jedna Pani o niego, na pewno z tego Twojego ogłoszenia (bo innego już Pedras nie ma), Bardzo fajny dom, ale Pani chciała tylko wypytać i przemysleć....

Trzymajcie kciuki jutro i za Pedra i za mnie....

 

Aha dzwonił dziś tez Pan o Hebana, opowiedał mi jakie to ma 3 domy...w które dni tygodnia w którym mieszka i jak Heban tez będzie to tu to tam mieszkał...Nie wiedziałam jak się go pozbyć więc kazałam podać smsem wszystkie 3 adresy do wizyt przedadopcyjnych :D - juz się oczywiście nie odezwał....

A może podmienić na Atme, czy Czokusia? Ogłoszenia są wyróżnione więc trochę szkoda usuwać.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, jankamałpa napisał:

A może podmienić na Atme, czy Czokusia? Ogłoszenia są wyróżnione więc trochę szkoda usuwać.

okey. Jak wyróznione to koniecznie podmienić :) Janeczko podaj mi swój mail bo nie pamiętam- podeśle dane do któregoś z naszych :) DZIĘKUJE

Link to comment
Share on other sites

Janko- albo wstawie tutaj tekst dla Czokusia

 

Nieduźy, 4 letni CZOKUŚ szuka cierpliwego domu chętnie z innymi psami

Czokuś szuka cierpliwego, doświadczonego domu najchętniej z innymi psami. Ma ok. 4 lat z czego ok. 3 lata spędził w gminnym przytulisku, w niewielkim boksie z jednym pół godzinnym spacerem dziennie. Wciąż czeka na swojego człowieka i szanse od losu na lepsze, normalne życie. Czokuś jest niedużym pieskiem, waży 13 kg, ma króciutkie łapki i dość mocną budowę. Nie znamy jego przeszłości przed schroniskiem, ale sądzimy że musiał żyć samopas błakając się po wsiach. Nauczył się doskonale dogadywać z innymi psami- jest typem uległym, towarzyskim, zawsze poznajemy go z nowymi psami, dla wielu z nich jest trochę jak terapeuta, pomaga im przełamać pierwszy lęk i zaufać wolontariuszom.  DO ludzi Czokuś jest łagodny i przekochany, ale w pierwszym kontakcie ma sporo dystansu i lęków. Potrafi obszczekac. Potrzebuje czasu by zaufać. Idealny dom dla Czokusia to dom z ogrodem z innym towarzyskim pieskiem podobnej wielkości-lub psami. Najlepiej z dorosłą, empatyczna osobą, która będzie w stanie najpierw przyjechac do naszego przytuliska minimum 2 razy, by Czokusia poznawać powoli na wspólnych spacerach. Niestety Czokuś nie powinien mieszkac z dziećmi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej- prosimy- zadzwoń! Nasze przytulisko znajduje się pod PLESZEWEM.

Tel mój masz :) a miejscowość Wrocław będzie super. Zdjęcie główne pozostawiam Twojemu wyborowi.

 

20181104_141654_HDR.jpg

20181117_135358_HDR.jpg

20190210_122058_HDR.jpg

20190324_121030_HDR.jpg

20190915_152119_HDR.jpg

czok.jpg

IMG_20201013_181919.jpg

IMG_20201013_183125.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...