Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

11 godzin temu, Poker napisał:

Cieszę się, że maluchy znalazły domki. " Moja " sunia jest śliczna. Ciekawe jak ma w końcu na imię. pozostałe maluchy też rewelacyjne.

A Heban biedny , gdy ma za mało ruchu. Oby właściciele się odnaleźli. Może nawiał podczas spaceru.

Ta sunia ma jakieś baaardzo oryginalne imię. Nie możemy sobie przypomnieć.... 

 

Co do Hebana to nie sprawia wrażenia kochanego psa... Ma liczne wylysienia a z zachowania to strasznie niewychowany młodzieniec. Pewnie siedział w kojcu sam sobie aż zwial..... 

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja w Przytuliska jest naprawdę trudna. Chętnych na adopcje nadal brak... Czasu też nie naciagniemy... 

Coraz częściej myślę czy nie spróbować..... I chyba spróbuję spytać Was.... 

Rozmyślań by któregoś psiaka przekazać pod opiekę hoteliku lub DT.... Opcje są takie:

— Czokuś który jest u nas już prawie 4 lata nie ma praktycznie szans na dom.... Jest mega towarzyski do innych psów, powinien dogadać się z każdym, koty trochę goni na spacerze ale pewnie do ogarnięcia. Ludzi kocha ale TYLKO TYCH CO ZNA. w pierwszym kontakcie nieufny, szczekajacy. Gdyby znalazło się dla niego miejsce domowe, w stadzie psów, z ogrodem, z osobą spokojna... To byłoby Marzenie. Oczywiście miejsce PŁATNE. na fb dość dobrze idą nam bazarku, dałabym radę utrzymać go... 

— Atma, starsza i mocno zniszczona przez życie sunia. Dzwoni o nią sporo osób ale ciągle coś nie tak. Niestety nie toleruje zbytnio innych psów i koty też atakuje. Do ludzi cudowny anioł. Warunki domowe plus ogród... 

—Pedro. Super hiper aktywny terier z mega potencjałem. Pies cudowny, mądry, przyjacielski który powinien już dawno mieć dom bo jest rewelacyjny. A nadal czeka i gaśnie :(((((

 

Może ktoś coś byłby w stanie zaoferować dla kogoś z nich?? 

Jest u nas jeszcze Reksio ale o niego dużo osób pyta, jest dość ładny i ma super charakter, dość dobrze też rad i sobie w schronisku... Heban jest nowy - w schronisku rad i sobie tragicznie i dręczy Czoka który mieszka z nim przez ścianę 😞 jest jeszcze nieodgadniony w pełni...

 

Może macie jakiś pomysł?? Dla Czokusia zwłaszcza.... Może ktoś miałby opcje zabrać go na PDT.... :((

Bo już nie wiem co robić... Ogłoszeń pełno a telefon milczy 😞

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Sytuacja w Przytuliska jest naprawdę trudna. Chętnych na adopcje nadal brak... Czasu też nie naciagniemy... 

Coraz częściej myślę czy nie spróbować..... I chyba spróbuję spytać Was.... 

Rozmyślań by któregoś psiaka przekazać pod opiekę hoteliku lub DT.... Opcje są takie:

— Czokuś który jest u nas już prawie 4 lata nie ma praktycznie szans na dom.... Jest mega towarzyski do innych psów, powinien dogadać się z każdym, koty trochę goni na spacerze ale pewnie do ogarnięcia. Ludzi kocha ale TYLKO TYCH CO ZNA. w pierwszym kontakcie nieufny, szczekajacy. Gdyby znalazło się dla niego miejsce domowe, w stadzie psów, z ogrodem, z osobą spokojna... To byłoby Marzenie. Oczywiście miejsce PŁATNE. na fb dość dobrze idą nam bazarku, dałabym radę utrzymać go... 

— Atma, starsza i mocno zniszczona przez życie sunia. Dzwoni o nią sporo osób ale ciągle coś nie tak. Niestety nie toleruje zbytnio innych psów i koty też atakuje. Do ludzi cudowny anioł. Warunki domowe plus ogród... 

—Pedro. Super hiper aktywny terier z mega potencjałem. Pies cudowny, mądry, przyjacielski który powinien już dawno mieć dom bo jest rewelacyjny. A nadal czeka i gaśnie :(((((

 

Może ktoś coś byłby w stanie zaoferować dla kogoś z nich?? 

Jest u nas jeszcze Reksio ale o niego dużo osób pyta, jest dość ładny i ma super charakter, dość dobrze też rad i sobie w schronisku... Heban jest nowy - w schronisku rad i sobie tragicznie i dręczy Czoka który mieszka z nim przez ścianę 😞 jest jeszcze nieodgadniony w pełni...

 

Może macie jakiś pomysł?? Dla Czokusia zwłaszcza.... Może ktoś miałby opcje zabrać go na PDT.... :((

Bo już nie wiem co robić... Ogłoszeń pełno a telefon milczy 😞

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, seramarias napisał:

Z tym miejscem to chyba teraz najtrudniej niestety, a szkoda bo taki DT to moim zdaniem bardzo dobry pomysł :( 

 

dokładnie...trudno o mijesce, ale czasem się cuda zdarzaja i ja w nie muszę wierzyć, bo np. dla Czokusia nie widze innej opcji....dlatego napisałam tutaj i....ucieszyłam się dziś jak szalona bo :

9 godzin temu, jankamałpa napisał:

Gdybym mieszkała już na stałe na tej swojej wsi to bym pomogła, ale jeszcze nie mieszkam - może w przyszłym roku. Pomysł z DT jest dobry.  

Janeczka- wizja nawet za rok czy za dwa to wierz mi, ze juz jest jak cud ! gdybys mogła i chciała za ten czas to byłoby przesuper ! i będe o tym pamiętac, a Ty pamiętaj o mnie :) akurat fajnie, bo tez odległośc między nami byłaby "do pokanania" na spokojnie :) byłoby super 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

dokładnie...trudno o mijesce, ale czasem się cuda zdarzaja i ja w nie muszę wierzyć, bo np. dla Czokusia nie widze innej opcji....dlatego napisałam tutaj i....ucieszyłam się dziś jak szalona bo :

Janeczka- wizja nawet za rok czy za dwa to wierz mi, ze juz jest jak cud ! gdybys mogła i chciała za ten czas to byłoby przesuper ! i będe o tym pamiętac, a Ty pamiętaj o mnie 🙂 akurat fajnie, bo tez odległośc między nami byłaby "do pokanania" na spokojnie 🙂 byłoby super 

Pamiętać będę. A teraz zrobie Ci na Olx po ogłoszeniu dla kazego psiaka, chociaż Twoje ogłoszenia są super a moje to takie suche i lakoniczne, ale może stanie się jakiś cud.  A ten nowy w typie  flat coated retriever też jeszcze u Was jest? Numer telefonu do kontaktu to Twój podac?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, jankamałpa napisał:

Pamiętać będę. A teraz zrobie Ci na Olx po ogłoszeniu dla kazego psiaka, chociaż Twoje ogłoszenia są super a moje to takie suche i lakoniczne, ale może stanie się jakiś cud.  A ten nowy w typie  flat coated retriever też jeszcze u Was jest? Numer telefonu do kontaktu to Twój podac?

dzięki kochana, akurat moje psiaki mają mnóstwo ogłoszeń...pilnuje tego, wyrózniam, dorabiam....Ogłaszam głównie na Wrocław i Poznań i nie raz mają nawet po kilka na te miasta- żeby były na rózne dzielnice, dorabiam tez czasem na Warszawe, Szczecin, Opole, no i te bliskie do nas czyli Kalisz i Ostrów Wlkp- ale z tych miast 99% osób które dzwonią to niestety takie domy jakich żaden pies nie powinien mieć....Dlatego ogłoszenia juz raczej nie sa potrzebne, ale dziękuje za propozycje pomocy <3

 

Tutaj np. wszystkie ogłoszenia Pedra:

Jutro będe próbować robić nowe zdjęcia...

 

Tak- flat jest nadal u nas, jeszcze wet nawet nie przyjechał na szczepienia...ale ogłoszenia już ma.

Tu ogłoszenia ATMY:

REKSIO:

CZOKUS

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

oki, to podaj prosze linki 🙂 DZIEKUJE ❤️

Doostałam zapytaie o Reksia na OLX:Witam jak piesek reaguje na inne psy ? Szukam przyjaciela dla mojego pieska ok 14 letniej suczki tez adoptowanej ok 12 lat temu ze schroniska"

Odpisałam żeby pani  skonaktowała się z Tobą w sprawie szczegółów i że Reksio różnie reaguje na psy i powinien być raczej jedynakiem, ale nadmieniłam także, że w przytulisku są także inne psiaczki. Ciekawe czy zadzwoni.

Link do ogłoszenia:https://www.olx.pl/d/oferta/super-pies-reksio-CID103-IDKXZRn.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Doostałam zapytaie o Reksia na OLX:Witam jak piesek reaguje na inne psy ? Szukam przyjaciela dla mojego pieska ok 14 letniej suczki tez adoptowanej ok 12 lat temu ze schroniska"

Odpisałam żeby pani  skonaktowała się z Tobą w sprawie szczegółów i że Reksio różnie reaguje na psy i powinien być raczej jedynakiem, ale nadmieniłam także, że w przytulisku są także inne psiaczki. Ciekawe czy zadzwoni.

Link do ogłoszenia:https://www.olx.pl/d/oferta/super-pies-reksio-CID103-IDKXZRn.html

z suczką powinien się dogadać, było by naprawde super, gdyby znalazł dom ale niestety na razie nikt nie dzwonił :(

Masz dobrą ręke ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Lokalizację zmieniłam dziś powyróżniam ogłoszenia. Ta osoba nie zadzwoniła?

Właśnie nie zadzwoniła :((((

Ale dziś chyba o Hebana był telefon z Twojego ogłoszenia. 

Taaak.... Bo tylko w Twoim jest mój numer. Fajna rodzina. 

Link to comment
Share on other sites

Przyjechali ci ludzie do Hebana :) zapowiada się dobrze, Heban dosyć fajnie ich przyjął (w sensie swojej łagodności) chociaż pokazał tez różki np upór przy chodzeniu na smyczy. Są póki co zdecydowani, mają go odebrać w poniedziałek....

Kurcze..a może być dała rade jeszcze Pedra ogłosić :D Plisss....może Twoja szczęsliwa ręka przyniesie mu dom? miasto obojętne bo on bardzo dobrze jeździ autem, nawet mogę go podwieść (byle nie Olsztyn czy Rzeszów ;))

DZIĘKUJE JANKO <3

 

Niestety mamy kolejnego psa na kolcach...malutki śliczny przestraszonek- na szyji na sznurek i do niego ogromne kółko- zerwał się z jakiejś uwięzi...Mamy tez zgłoszenie o kolejnym psie ale nie mamy nawet jednego wolnego kojca....:(

Sytuacja u nas jest tak samo trudna jak w innych miejscach dla bezdomnych zwierzat w całej Polsce....po lockdownie jest wysyp porzucania zwierząt...a do tego jeszcze zauwazyłam wysyp rozwodów :( eh....

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

Przyjechali ci ludzie do Hebana 🙂 zapowiada się dobrze, Heban dosyć fajnie ich przyjął (w sensie swojej łagodności) chociaż pokazał tez różki np upór przy chodzeniu na smyczy. Są póki co zdecydowani, mają go odebrać w poniedziałek....

Kurcze..a może być dała rade jeszcze Pedra ogłosić 😄 Plisss....może Twoja szczęsliwa ręka przyniesie mu dom? miasto obojętne bo on bardzo dobrze jeździ autem, nawet mogę go podwieść (byle nie Olsztyn czy Rzeszów ;))

DZIĘKUJE JANKO ❤️

 

Niestety mamy kolejnego psa na kolcach...malutki śliczny przestraszonek- na szyji na sznurek i do niego ogromne kółko- zerwał się z jakiejś uwięzi...Mamy tez zgłoszenie o kolejnym psie ale nie mamy nawet jednego wolnego kojca....:(

Sytuacja u nas jest tak samo trudna jak w innych miejscach dla bezdomnych zwierzat w całej Polsce....po lockdownie jest wysyp porzucania zwierząt...a do tego jeszcze zauwazyłam wysyp rozwodów 😞 eh....

 

Trzymam kciuki żeby to był ten dom dla Hebana. Ogłoszenie Pedro przeniosłam na Łódź i wyróżniłam bo zauważyłam, że na Toruń jest też Twoje i wyróżnione :). A co do rozwodów to ludzie teraz chcą żyć miło i przyjemnie - małżeństwo to za duże wyzwanie. Ja im jestem starsza tym bardziej nie jestem zwolenniczką instytucji małżeństwa, że tak powiem drugi raz ślubu bym nie wzięła :(. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...