Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

Dnia 23.10.2021 o 22:18, Tola napisał:

Cieszą takie wieści, suczkom udało się znaleźć wspaniałe domy:)

Szkoda, ze maluszkowi nie dane było żyć.

Też zawsze jak rozmawiam o Pajdzie, myślę o maleństwie, które miało pecha. Czasu nie cofniemy. 😞 Cieszmy się z tego, że mamusia i siostra żyją dobrze i za maluszka. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj były wielkie emocje, Pajda aż drżała na widok koteczki, ciągle do niej podchodziła. Uffinka super rezolutna, wcale się nie bała, dzielnie eksplorowała dom. Pajdę kiedy była zbyt natarczywa, pacnęła dwa razy po łebku. Dziś już muszą być razem. Jak koteczka jest zamknięta w jakimś pokoju, Pajda piszczy pod drzwiami, jak Pajda gdzieś w innym pomieszczeniu śpi z panem zamknięta, koteczka waruje pod drzwiami  😄 Chyba będą kumpelami 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 21:31, agat21 napisał:

Wczoraj były wielkie emocje, Pajda aż drżała na widok koteczki, ciągle do niej podchodziła. Uffinka super rezolutna, wcale się nie bała, dzielnie eksplorowała dom. Pajdę kiedy była zbyt natarczywa, pacnęła dwa razy po łebku. Dziś już muszą być razem. Jak koteczka jest zamknięta w jakimś pokoju, Pajda piszczy pod drzwiami, jak Pajda gdzieś w innym pomieszczeniu śpi z panem zamknięta, koteczka waruje pod drzwiami  😄 Chyba będą kumpelami 😉

Świetnie, że się tak polubiły, będzie im we dwie rażniej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:36, Tola napisał:

Świetnie, że się tak polubiły, będzie im we dwie rażniej.

 

Dnia 8.01.2022 o 09:57, Tyśka) napisał:

agat21 ❤️ Mam łzy w oczach jak to czytam. Uffinka ze swoim kalectwem nie miałaby szans na dobre życie w Tomaszowie. Ty ją ocaliłaś i jeszcze znalazłaś jej tak wspaniałą Rodzinę. Dziękuję! Tak się cieszę, że się zaprzyjaźniły z Pajdą.

Dzięki za dobre słowa 🙂 😘 Bardzo mi zależało na wyjątkowym domu dla Uffinki. Dlatego czekałam z ogłoszeniami. Czułam, że Gosia chce ją wziąć. Tylko musiała wszystko gruntownie przemyśleć 🙂 Ale wiem, że to najlepsze miejsce, w jakie Uffinka mogła trafić 😄

A Pajda będzie jej siostrą. Uffinka ma chyba chorobę sierocą i lgnie i do ludzi i do zwierząt. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

U Gosi mieszka młoda Ukrainka z córką. Rozpieszczają Pajdę bardzo. Spacery po kilka razy dziennie 🙂 No i ostatnio Pajda zdradziła pańcia na rzecze dziewczyn z Ukrainy - to pod ich pokojem czeka na wpuszczenie na nocleg! Pańcio jest obrażony! 😁

IMG-20220410-WA0002.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Z panem Wojtkiem od Reszki utrzymuję dobry kontakt, rozmawiamy poprzez  WhatsApp, mamy wspólne tematy.  Zaraz po adopcji nie bardzo miał ochotę na udostępnianie  zdjęć Reszki.  Teraz jakby to się zmieniło i dzisiaj dostałam sporo informacji o suni i jej nowe zdjęcia z informacją, żeby pokazać tutaj na wątku. Oboje z żoną są zakochani w Reszcie, chociaż sunia większymi względami darzy pańcię. 

IMG-20221111-WA0007.jpg

IMG-20221111-WA0008.jpg

IMG-20221111-WA0011.jpg

IMG-20221111-WA0009.jpg

IMG-20221111-WA0012.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Mam smutne wieści z domu Reszki - sunia od czerwca ma leczoną jaskrę ze zwichnięta soczewką, z zaćmą,  na dnie oka  atrofia nerwu wzrokowego. Krople podawane od czerwca  nie pomogły,  ciśnienie w oku wzrosło z 34 do 70mmHg, rodzina ma podjąć decyzję o usunięciu gałki ocznej. Pan zadzwonił porozmawiać, bardzo to przeżywają😔 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...