Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

23 godziny temu, Marysia R. napisał:

Właśnie przed chwilą dostałam wiadomość i zdjęcie od Pani Małgosi - Pajdka już po sterylizacji :)

4183F0E3-07D6-47C3-977F-DA63C2F6EF86.jpeg

Reszka właśnie kończy cieczkę, ma umówiony zabieg na początek pażdziernika.

 Reszka rywalizuje z kotka rezydentką; rzadko używa swoje posłanko, cały czas czeka, kiedy kotka zwolni swoje;)

IMG-20200903-WA0000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2020 o 15:10, Marysia R. napisał:

Właśnie przed chwilą dostałam wiadomość i zdjęcie od Pani Małgosi - Pajdka już po sterylizacji :)

4183F0E3-07D6-47C3-977F-DA63C2F6EF86.jpeg

Jak Pajdunia, wszystko dobrze?

Mizianka dla Pięknej, dużo uścisków!.

Bardzo się cieszę, ze obie suczki tak świetnie trafiły, niech im się wiedzie.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
15 minut temu, Poker napisał:

Dobrze, że właściciele Reszki są słowni. No i wielki + , że są w kontakcie.

Tak, to wielki plus dla rodziny; pan często przysyła filmiki, zdjęcia, jednak tylko niektóre z nich pozwala pokazywać dalej, stąd i moja oszczędność w dzieleniu się nimi;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Właśnie przegadałam godzinę z Gosią. Nie tylko o Pajdzie, ale o niej było najwięcej :) Gosia bardzo się cieszy, że z Pajdy zrobił się radosny i żywiołowy pies. Szaleje na spacerach, biega z innymi psami, w domu bawi się wszelkimi tekstyliami pozostawionymi na podłodze :) Czyli jest wreszcie taka, jak pies w jej wieku powinien być.  :D I oczywiście jest bardzo mądra! :))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2020 o 17:54, Poker napisał:

Wspaniałe wieści.

Ciekawe czy są jakieś o Reszce.

Tak, u Reszki wszystko dobrze, pan Wojtek często pisze do mnie, tylko jest przeciwnikiem umieszczania zdjęć,więc tak mi dawkuje te, które mogę pokazać;).

Oboje z żoną zakochani w suni, chwalą Reszkę za mądrość i za wspaniale dopasowanie się do ich rodziny. 

Reszka  w jesiennym ogrodzie

IMG-20201108-WA0006.jpg

IMG-20201108-WA0007.jpg

IMG-20201113-WA0010.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2020 o 17:48, agat21 napisał:

Właśnie przegadałam godzinę z Gosią. Nie tylko o Pajdzie, ale o niej było najwięcej :) Gosia bardzo się cieszy, że z Pajdy zrobił się radosny i żywiołowy pies. Szaleje na spacerach, biega z innymi psami, w domu bawi się wszelkimi tekstyliami pozostawionymi na podłodze :) Czyli jest wreszcie taka, jak pies w jej wieku powinien być.  :D I oczywiście jest bardzo mądra! :))

Bardzo się cieszę, ze Pajda też tak wspaniale wkomponowała się w Rodzinę,  że odżyła i cieszy serca swoich bliskich.

Może wyprosisz zdjęcia Pajdki;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2020 o 22:23, Poker napisał:

A niech pan Wojtek dawkuje zdjęcia, byle były.  Cieszę się ,że obie dziewczynki maja super domki.

Chyba źle wytłumaczyłam - pan Wojtek często pisze i przysyła zdjęcia Reszki, ale nie chce, abym je dalej pokazywała;) 

Czasami  tylko  jest zgoda;). No taki jest.

Dnia 18.11.2020 o 22:54, agat21 napisał:

Postaram się wyprosić :)

To czekamy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
20 godzin temu, agat21 napisał:

Wyprosiłam :)))

 

image000000.jpg

Cudna jest i bardzo podobna do Reszki, albo odwrotnie;).

Kiedyś, jak Reszka miała chorą skórę, to podobieństwo nie  było tak widoczne;  teraz Reszka odrosła i są prawie identyczne:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...