Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

Dnia 23.06.2020 o 08:15, Nadziejka napisał:

                      

        !60 zl z gr Rozliczony! Doslalam 30 zl z fantuski plus 30 zl cegielenki, dla Tobiaszka.do 15.07.

                                                   

                          Livko Dzis doslalam Tobie

                30 zl 70 gr z zakonczonego dla Tobiaszka kochanego krusztyneczka

                                     a razem z tego  kramku 60 zl 70 gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

      !73 zl z gr Rozliczony! Doslalam 30 zl z fantuski plus 30 zl cegielenki, dla Tobiaszka.do 15.07.

                                                   

             Livko jeszcze przyszly pieniazki od kochanej haniabor 13 zl wiecej z bazareczku

 dosylam teraz Tobie 

razem z kramku 73 zl z gr

Link to comment
Share on other sites

Wieści z hoteliku:

"Tobisiowi niedługo trzeba będzie ograniczać jedzonko, nabrał chłopak masy, ostatnio musiałam poszerzać obrożę, czuje się dobrze, chętnie spaceruje, ma sporo siły, na nas nie zwraca większej uwagi, już chyba przyzwyczaił się , że jesteśmy cały czas, za to żadnej suczce nie odpuści, każdą zaczepi i obwącha- ma krzepę dziadek :) "

Niestety ani jednego telefonu o Tobiaszka ...

Wpłacam za pobyt Tobisia za m-c lipiec 372 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Livka napisał:

Czy ktoś mógłby rozreklamować Tobisia na FB ?

Widzę, że to ma sens.

Tuptuś Borysek jest tu przykładem - pojawiły się dwa domki i to domki stałe.

Bardzo prosimy fejsbukowe ciocie ...

Na początku tytułu dużymi literami napisz prośbę, dawno temu pisało się taką prośbę o ogłoszenia i zawsze ktoś pomógł.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Livka napisał:

Czy ktoś mógłby rozreklamować Tobisia na FB ?

Widzę, że to ma sens.

Tuptuś Borysek jest tu przykładem - pojawiły się dwa domki i to domki stałe.

Bardzo prosimy fejsbukowe ciocie ...

na te domki z fb radze uważać...przepraszam, ale ja mam główne złe doświadczenia z tych "cudownych" facebookowych domków....  :(

Link to comment
Share on other sites

Mogę ogłosić, ale na tygodniu. Teraz nie mam dostępu do komputera. Choć tutaj oba domy pojawiły z grup lokalnych, więc nie wiem czy Tobis znalazłby z ogólnopolskich... Ale spróbować można :)

Co do rodzin z fejsbuka, tak samo trzeba uważać jak i przy chętnych z olx. Ja wielu psiakom robiłam tylko fb i znajdywaly tak domki (zwłaszcza stare, kalekie, bezpośrednio z przytuliska). Wiadomo, zdarzają się oszolomy ale ważne to sprawdzać dom i być czujnym ;) Oszolomy są wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że zaglądam do Tobisia po tak długiej przerwie, ale miałam ciężki czas. Chciałam napisać, ze pan Mariusz, którego poruszył los naszego Tobiego, co jakiś czas pisze do mnie i pyta o niego. Udostępnia go na fb, ale na razie bez skutku. A odzew z ogłoszenia na Olx na razie zerowy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Przepraszam, że zaglądam do Tobisia po tak długiej przerwie, ale miałam ciężki czas. Chciałam napisać, ze pan Mariusz, którego poruszył los naszego Tobiego, co jakiś czas pisze do mnie i pyta o niego. Udostępnia go na fb, ale na razie bez skutku. A odzew z ogłoszenia na Olx na razie zerowy.

Nie przepraszaj Kochana :) w życiu bywa różnie ...

U mnie też zerowy odzew z ogłoszeń.

Czekamy na ten jedyny, najlepszy telefon :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...